Sevdiğini özleyenler buyurun

canım benim çok sevindim hihoyyyt senden mutlusu yoktur şu andan bizede nasip olur inşallah

ayyy evet cnm yaa okdr mutluyumki anlatamam suanda

böyle sokaklara cıkıp koşmak istiyorum bagıra cagıra

onu okdr cok özledimkiŞeniz

insallah darisi başiniza sizinkilerde gelir :eek:

Kızlar benım asker gıdelı berı aylar oldu aramadı benı,
faceboka eskı resımlerı koymustum onlara da yanıt vermedı yazıcı benımkısı yazanedeyken nete de gırıyor bakıyor cıkıyor ama bana yanıt vermıyor.. ne kötü durum

Ne güzel "özlenmeye değer"sevdikleriniz var.Benim gibi ne sevgime ne de özlemime değmez birine denk gelmemişsiniz.senağlamaÖmür boyu çok mutlu olun,bir daha hiç ayrı kalmayın inşallah:1no2:

Selam kızlar

ben yarın ki yemin törenine gidemiyorum,aşkımda gelemiyorsenağlama

aslında 7 günlük izin alabilirim dedi ama şimdi almak istemiyorum
ilerleyen zamanlarda kullanırım dedi

zaten bende öyle istiyorum çünkü gideli henüz 1 ay oldu
ayrılması zor olacak..

mecburen acemilğin bitmesini beklicem onu görmek için 7 KASIM:çok üzgünüm:

slm benimde aşkım askerde gideli 10 ay oldu ama bana on sene geçmiş gibi geliyo 5 ayımız kaldı allahın izniyle gelecek kavuşcaz onu öyle çok özledimki anlatamam ya allahım tüm sevdiğini özleyenleri bekleyenlkeri bir an önce kavuştursun aşkımdan ayrı kalmak çok kötüüüüüü dayanamıyorum artıkkkk gelsin ya çok ösledim çok kkkkkk

selam kısslar duydukki bizi özleyen arkadaslar varmış dedikki fazla özletmeyelim kendimizi bizde geldik nasılsınız acabaaaaaaaaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile

Ne güzel "özlenmeye değer"sevdikleriniz var.Benim gibi ne sevgime ne de özlemime değmez birine denk gelmemişsiniz.senağlamaÖmür boyu çok mutlu olun,bir daha hiç ayrı kalmayın inşallah:1no2:

evt yavrum onları sevenler var, bosver bızım yok , ılla kı olucak,
bız böle temız kalplerımızle bekledıkten sonra ılla kı sevdıcekleımız olucak ve de bızde beklemeye deger bırılerıı bulucaz... üzülme tatlım yaa mujuk. optum bak

evt yavrum onları sevenler var, bosver bızım yok , ılla kı olucak,
bız böle temız kalplerımızle bekledıkten sonra ılla kı sevdıcekleımız olucak ve de bızde beklemeye deger bırılerıı bulucaz... üzülme tatlım yaa mujuk. optum bak

nbr patiş nezamandır görüşmedik nasılsın tatlım ben çoooooooooook hastayım gülüm

sLm kızLar nabersiniz....
canım yazdığın mesajLar çıkıo ...
imzanda çıkıo bi sorun yok şimdiLik....

sLm kızLar nabersiniz....
canım yazdığın mesajLar çıkıo ...
imzanda çıkıo bi sorun yok şimdiLik....

canım sen nasılsın neler yapıyorsun.mesajlarım çıkıyor tamamda imzamla beraber yazdığım mesaj çıkmıyor,onun nedeni ne olabilir.bak senin imzanda mesajın var benimkinde yok

slm kızlar gene tatil gene geldim foruma...
bu sefer bayramda da yazacağım inş...
nasılız bakalım?
ben bu aralar iyiyim... yemin töreninde görmemin we tekrar ayrılmamın şokunu üzüntüsünü atlattım... ama bakıorum takvime daha çok var gözümde büyüo... alışıo insan katlanıo başına gelince...

nbr patiş nezamandır görüşmedik nasılsın tatlım ben çoooooooooook hastayım gülüm

kızım bende hastayım grıp oldum
ama ıyıyım benımkını beklemekten feragat ettım
sımdıye kdr ona bı maıl yazdım ask maılı
facebokdan bı espırılı bekledıgımı bıldıren maıl attım
bıde guzel azcık açık seçik resımlerımı koydum hıc bırıne ses etmedı

hıc msnde karsılasmadık daha ama lanet olsun böle erkek kestırdım attım

msndekı saymayı kaldırdım
bugun de faceboka yazmıs böle kendı kısısel blgısıne, safak bılmemne :) yazmış
manyak bu

en yakın bı arkadası vardı kızla ayrılmıstı askerden once onlar bugun barısmıs gördüm yok benımkısınde tık yok,

napsam arasam mı mektup mu yazsam ben kestım tum ırtıbatı artık yeter :teselli:

X