Selülit selülit :( :( :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Ben seneye doğum sonrasi koşu bandi almak istiyorum surekli yapacagim bi egzersiz olsun diye selulit içinde ise yarar bi yöntemidir kosmak

Ben seneye doğum sonrasi koşu bandi almak istiyorum surekli yapacagim bi egzersiz olsun diye selulit içinde ise yarar bi yöntemidir kosmak
Tabiki en etkili yöntemlerden biridir.. Birde yokuş gibi yaparsaniz daha etkili

Ama kosu bandini önce deneyin benim basim donuyor sonra alisirsin diyorlar ama yapaniyorum bir turlu:)

Tabiki en etkili yöntemlerden biridir.. Birde yokuş gibi yaparsaniz daha etkili

Ama kosu bandini önce deneyin benim basim donuyor sonra alisirsin diyorlar ama yapaniyorum bir turlu:KK66:
Evlenmeden once bi ara vardi babamin bozana kadar kullanmisti kucuktum gerci ozaman ama kullaniyidum arada
Tskler tavsiye icin :KK68:

Arkadaslar bi programda izlemistim selulitin cesitlerinin oldugunu biliyormuydunuz ? Mesela bikac ornek vereyim adet donemine yakin ve adet donemi icerisinde bellinolan selulit...stresli olunan gunlerde ortaya cikan selulit... Vucudun su yetersizliginden ortaya cikan selulit ve cok belli olanlarda yaglarin depolanip eritilememesinde olusan selulit.birkere kesinlikle nescafe kola asitli icecekler ve hazir meyve sularindan uzak durun.ve gunde en fazla 3 fincan sekersiz sade turk kahvesi icin.ben
Çok şaşırdım okuyunca regl dönemimdeyim ondan olabilirmi acaba inşallah ondan çok gelmiştir gözüme :KK70: kahveyi de deneyim canım saol

Arkadaslar bi programda izlemistim selulitin cesitlerinin oldugunu biliyormuydunuz ? Mesela bikac ornek vereyim adet donemine yakin ve adet donemi icerisinde bellinolan selulit...stresli olunan gunlerde ortaya cikan selulit... Vucudun su yetersizliginden ortaya cikan selulit ve cok belli olanlarda yaglarin depolanip eritilememesinde olusan selulit.birkere kesinlikle nescafe kola asitli icecekler ve hazir meyve sularindan uzak durun.ve gunde en fazla 3 fincan sekersiz sade turk kahvesi icin.ben
Çok şaşırdım okuyunca regl dönemimdeyim ondan olabilirmi acaba inşallah ondan çok gelmiştir gözüme :KK70: kahveyi de deneyim canım saol

Canım ebru şallının "selülit savar" ddiye bi dvd si var.youtubeda da vardı sanırım.45-50 dk felan sürüyo.ben bi ara yapmıştım azalmıştı selülitlerim.ama düzenli yapmadığım için tamamen geçmedi.bi dene bak istersen
Tesekkürler canm hemen bakıyorum :)

benimkini de ilk kocam farketti..
"bunlar ne kız selülit mi?" dedi..
"bende yoo nerden çıkardın, ışıktan öyle görünüyo"dedim :KK70:
hemen de görür pislerr:KK8::KK8:
Kesinlikle canım iyi şeyleri görmezler nerde bi kusur var bulurlar onu :KK70:

Erkek arkadaşın ne kadarda şekilci ve kaba bir insanmış böyle :KK57:.

Yarın bir gün evlenseniz, hamile kalsan ve kilo alsan neler söyler sana kim bilir :KK51:, üstelik 48 kilosun :KK12:...
Bana koca totolu falan daha neler diyor bi ara kendimi şişman gib hissetmistm sonrada saka yaptm kzdırmak için diyor alıstm zaten cnm :)

Dene pisman olmazsim sekersiz ve sade.ben hamileyken bile fincan fincan ictim.doktorumun tavsiyesiyle.dedigim gibi hazir meyve suyu asitli icecek ve nescafeden hazir gidalardan uzak dur.benim kardesim beden egitimi ogretmeni ve yasam kocu. Bana hareket listesi yolladi zor geldi yapmadim.ama sukur selulit falanda yok ki hamileligimden once coktu.esimde dalga gecerdi benimle tayt falan giydigimde.simdi oda saskin nasil yok olduklarina :)

Bana koca totolu falan daha neler diyor bi ara kendimi şişman gib hissetmistm sonrada saka yaptm kzdırmak için diyor alıstm zaten cnm :)

kesinlikle takma derim..
bi erkeğin kendinde ezik hissettiği bi yanı varsa,kadını eleştirerek bu açığı kapatıyodur,benim düşümcem..
eşim de çok dalga geçerdi benle, sonra farkettimki özgüvenimi kırmak içinmiş..
çünkü herkes ona benden daha iyisini bulamayacağını ve benim ona fazla olduğumu söylüyo..
ve o da şımarmayım diye böyle yapıyo..
şunuda unutma canım herzaman koca toto ve memeye bayılır erkekler, nekadar dalga geçerlerse geçsinler...

kesinlikle takma derim..
bi erkeğin kendinde ezik hissettiği bi yanı varsa,kadını eleştirerek bu açığı kapatıyodur,benim düşümcem..
eşim de çok dalga geçerdi benle, sonra farkettimki özgüvenimi kırmak içinmiş..
çünkü herkes ona benden daha iyisini bulamayacağını ve benim ona fazla olduğumu söylüyo..
ve o da şımarmayım diye böyle yapıyo..
şunuda unutma canım herzaman koca toto ve memeye bayılır erkekler, nekadar dalga geçerlerse geçsinler...
Çok haklısın canım farkettm zaten özgüvenimi kırmak için yapıyor sırf ne yaparsam elestiriyo. Aslında doğru canım dümdüz olsak ta istemezler öylede :KK70:

Dene pisman olmazsim sekersiz ve sade.ben hamileyken bile fincan fincan ictim.doktorumun tavsiyesiyle.dedigim gibi hazir meyve suyu asitli icecek ve nescafeden hazir gidalardan uzak dur.benim kardesim beden egitimi ogretmeni ve yasam kocu. Bana hareket listesi yolladi zor geldi yapmadim.ama sukur selulit falanda yok ki hamileligimden once coktu.esimde dalga gecerdi benimle tayt falan giydigimde.simdi oda saskin nasil yok olduklarina :)
Ne güzel canım maşallah sende yokmuş kahveyi seven bi insanım zaten şekersiz her gün iceyim bundan sonra çok teşekkür ederim

merhaba herkese dün erkek arkaşımla havuza gittik orda hep dalga geçti benimle senin selülitlerin mi var falan diye. zayıf bi insanım 163 boyum 48 kilom ama affedersiniz totom çok çıkık çok kalkık duruyo çok takıldım bu günde bana bayan selülit falan diyo aynada dikkat ettim kendimi sıkınca ortaya çıkıyorlar kendimden soğudum resmen bu nasıl geçer spor yapsam vaktim yok çalışıyorum en azından ilerlemesini nasıl durdurabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin bana :KK43: :KK43: :KK43:

valla yavrucum 5 aylık kız bebeklerde bıle gordum o yuzden rhat ol...bende de selulut var.evde ıc camasırla gezıyorum.ılk baş cok kastım.baktım benım herıfte gobek var ,adaam endamını sere serpe gosterıyor ben mı çekınıcem dedım.sımdı hıc umursamıyorum.hatta bana dıyo kendınle ne kadar barısıksın falan..yok yanı cunku bunun sonu yok...kadınsan selulıt senın kaderın ..kasmaaaa :KK50::KK50::KK50:

X