Saplantı haline mi geldi bu durum bende ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok güzel yorumlar gelmiş bende yazayım,mesleğin var yaşında gayet genç ne işin olur öyle saçma adamla? Kapını kaptırsan tabiki de içine sinmez başkasıyla olma fikri. Adamın içine güzel oturmuş ki çocuk kandırır gibi bloflere sığınıyor. Net ve kararlı ol,sil engelle her yerden birdaha açmamak üzere. Yakında gelir seni yoklamaya geri,sakın yüz verme.

Sürekli gorusemeseniz de bir alışkanlık olmuştur sizde, şuan boşta olduğunuz içinde unutamadiginizi düşünüyorsunuz. Birde o kadar fedakarlık yapıp onun mutlu olduğunu görmek insanın canını acıtır elbet ama unutmayın ki siz zaten bu adamla mutlu değildiniz. Bırakın mutluluk oyunu oynamaya devam etsin. Biz neler gördük instagramda hergun bir yerlerde gezip, faturasını dahi ödeyemeyen adamlar. İnsan ölümü unutuyor , bu mu unutulmayacak. Toparlandiktan sonra yavaş yavaş birileri ile tanışıp konuşun, aklınıza bile gelmicektir.

Bir Daha beni yoklamasına izin vermem ben zaten. O yolunu çizdi. Darısı bana

İnsallah evet sanırım meşgul olacağım bir şeyler yok ondandır. Köyde yaşıyor ailem gidip gezebileceğim bir yerler de yok. Araba aldım yakın bir zamanda. İse dönünce kafamı dağıtacağım insallah yeni birileri ile görüşmek istemiyormuşum gibi geliyor suan zamanla bu hissim geçer diye dua ediyorum. Cünkü evlenip çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. Olmazsa da vardır bir hayır ne yapalım

Gez yasa hayatina bak cnm.Onun kız arkadaşı olduğu yok vazgeçilmez erkek numarası o yüzden engelledi seni.Uzak dur bak diyorum 1 kac ay sonra gelcek pişmanım vs sakın kanmayın.Sizi stalkliyor emin olun

Gez yasa hayatina bak cnm.Onun kız arkadaşı olduğu yok vazgeçilmez erkek numarası o yüzden engelledi seni.Uzak dur bak diyorum 1 kac ay sonra gelcek pişmanım vs sakın kanmayın.Sizi stalkliyor emin olun
Gelse de benim için fark etmiyor. Umarım yalan söylememiştir evlenip gider. Cünkü kendine de bana da kötülük yapıyor kendisi. Benim sorunum kimseyle bir yola girememek biraz da. Valla gezme konusunda planım çok bakalım

Evet alıskanlık. Saplantı olmasından da korktum açıkçası

Adam zaten halinden memnun olsaydı seni arayıp bunu kanıtlamaya çalışma çabalarına girmezdi. Bir de o da memur ailesi sorun çıkarmıyor falan diye kıyaslamalara girmiş kendini tatmin etmeye çalışıyor kanma. Mutlu olsaydı böyle küçük şeylerle uğraşıp size kanıtlamaya çalışmaz kıyaslamazdı. Siz de kendi hayatınıza bakın 8 yıllık ilişkiden sonra afallamanız normal ama bir süre sonra kendiliğinden geçer duygularınız. Bir de bakarsınız ki onu düşününce hiç bir şey hissetmiyorsunuz..

Yanlış anlamanızı hiç istemeyerek şöyle bişey söylemek istiyorum.bu gibi bi ilişkiyi herkes sürdürmez.yani nasıl desem son derece inişli çıkışlı esasında hiç bi derin bağ olmayan ve sürekli oyun içinde bi ilişki.adamın evet davranışları çok tuhaf ama siz de sürdürdünüz ya da içinde kaldınız bi şekilde ilişkinin .8 sene olduğu için çok basiret bağlanması şeklinde açıklanması mantıklı değil.neden böyle bişey yaşadım neden bunun içinde durdum hangi duygusal ihtiyacımı karşılıyodu gibi gibi soruların üzerine düşünürseniz yani ezcümle kendiniz üzerine biraz çalışıp filtrenizi temizlerseniz bence ilişki yaşa aktan da hayatınıza birini almaktan da korkmayacaksınız.siz sağlam bütün olun ki tuhaf insanlar karşınıza çıkarsa eler geçersiniz sizden bişey çalamazlar

20 yıl önce üniversitede bir arkadaş vardı
sevgilisinden ayrılmıştı sırf diğer bir kızın bölümü memur olmaya uygun diye
kendi başına bir yere gelememiş adamcıklardan uzak durun

Bu sürenin uzun sürmesinden korkuyorum. Yani başka birisiyle tanışma fikri bana sıcak gelmiyor. Aynı zamanda geç kalmaktan ve yanlış kararlar almaktan korkuyorum

20 yıl önce üniversitede bir arkadaş vardı
sevgilisinden ayrılmıştı sırf diğer bir kızın bölümü memur olmaya uygun diye
kendi başına bir yere gelememiş adamcıklardan uzak durun
Yani eskisi öyle miydi bilmiyorum. Şimdi günahını da almak istemem. Kendisi issini gücünü oturtamadığı icin çalışan bayan arayışına girmiştir belki bilemem

Adam manipülasyona maruz bırakıyor sizi bu çok açık, böyle birine yem olmanızı tavsiye etmem
Geçti gitti. İlk günler gibi değilim sükür ki. Arada aklıma geliyor canım sıkılıyor sadece. Kandırılmış hissediyorum. Tabi kimse zorla yaptırmadı bana bir şey. Beni sürekli arayıp vicdan yaptırması dışında. Arada evlenirsen düğününe gelir gözünün önünde kafama sıkarım demesi dışında benden uzak olsun. Kendisinin böyle yapmış olması benim açımdan çok iyi oldu belki de

Genelde söyle bir düşünce vardır. Baba sevgisi görmemiş kadınlar yanlış adamlarda sevgi arayısına girer diye. Benim de öyle sanırım. Babam 15 sene boyunca varla yol gibiydi. Annemle sorunları vardı hep. Ben de tam da babam gibi birini buldum sevdim. Umarım kaderim de anneme çekmez. Cünkü zorluklarla bugünlere geldim. Allahtan tek isteğim huzurlu bir evliliğimin olması idi. Çocuk sahibi olmayı eşimin sadık güvenilir dürüst olması icin dua ediyorum hep. İsim gücüm var çok şükür. Allah hayırlı bir yuva kurmayı da nasip eder insallah tüm isteyenlere de

Yani zaten geçmişe dönüp bakınca kötünün kötüsü diyebilirim. Ben sürekli oldurmaya çalıştım

hayat bır tane ve kımse ıcın haracamaya degmıyor
kımse kımse madalya takmıyor
sen ıyıkı vardın dıye
anası babası sen oğlumuzu duzelttın dıye ayaklarına kapanmayacak
asıl sorun anne babada belkı yetıstıremıs belkı yetısememıs

Lutfen kendinize deger verin kiymet verin.Unutursunuz cok daha iyileri cikar karsiniza aşık da olursunuz.Sizi manipule etmis resmen.Isi gucu olmayan istikrar saglamayan adamimi tasiyacaktiniz omur boyu sirtinizda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…