Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

İnanki gozlerim doldu acaba bende bigun iki cizgiyi gorebilcekmiyim. Tebrikler cnm

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için....sen de inşallah en hayırlı zamanda göreceksin ve bizlerle paylaşacaksın bu mutluluğunu:) inan buna lütfen; dualarım anne olmak isteyen herkes için!!!!!!!!

Kizlar acil.. Aranizda ovulasyon icin hap kullanan oldumu. Doktor adetin ilk gunu icilcek 3 gun ara verilcek dedi. Ama doktordan ciktim adetim kesildi adetim 1 gun bile surmedi. Simdi iciy

immi yardim edin

Kizlar acil.. Aranizda ovulasyon icin hap kullanan oldumu. Doktor adetin ilk gunu icilcek 3 gun ara verilcek dedi. Ama doktordan ciktim adetim kesildi adetim 1 gun bile surmedi. Simdi iciy

immi yardim edin

immi yardim edin

hiç bi bilgim yok bitanem dur bi bakıyım çevrimiçi olanlara sorıyımmm bende

sonuç negatif kızlar
haziran ayı artık benim için..

Kizlat maleseff hazirana kaldi umutlarim cok bozuldum ya

ee gelin kızlarr artıkk haziranda boş kaldıı :)) topiğimizzz dimi amaa mayıss ayı bitii benim içindee malesef

immi yardim edin

immi yardim edin

arkadaşıma beşinci günden itibaren beş gün demiş tatlım sanırım doktordan doktara değişiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…