Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

aynen dün çok mutlu oldum çizgiyi görünce.ama 1 saat sonra kahverengi kanamam oldu.ara ara hala oluyor.çok moralim bozuk :KK43:

inşallah kızlar güzel haberleri veririm burda size iyiki varsınız..
gidicem hazırlanıyorum yoksa evde duramıcam bugün duvarlar üstüme üstüme geliyor..

Git Git Git Git :)))) hayırlı haberlerini bekliiyoruzz sabah sabahh mutlu et bizi inş. bebişin gelmiştir akıntının gelmesi normal canım benim bi arkadaşımın 3 gün sürmüş o akıntısı şu anda 7 aylık hamile sorunsuz yerleşme lekesiydi onun seninde inş öyledir

Git Git Git Git :)))) hayırlı haberlerini bekliiyoruzz sabah sabahh mutlu et bizi inş. bebişin gelmiştir akıntının gelmesi normal canım benim bi arkadaşımın 3 gün sürmüş o akıntısı şu anda 7 aylık hamile sorunsuz yerleşme lekesiydi onun seninde inş öyledir

ahh canım inşallah..
aile hekimime gittim duramadım büyük ihtimal hamlesin dedi.ama düşük yapıyo olabilirsin hemen kadın doğumcuya git dedi.eşimi bekliyorum.pek hareket etme dedi.kan verdim sağlık ocağına amadoktor akşam sonuç çıkana kadar çok geç olabilir dedi.kanama için zaten onlar bişi yapamıyo eşimi bekliyorum bende..

ahh canım inşallah..
aile hekimime gittim duramadım büyük ihtimal hamlesin dedi.ama düşük yapıyo olabilirsin hemen kadın doğumcuya git dedi.eşimi bekliyorum.pek hareket etme dedi.kan verdim sağlık ocağına amadoktor akşam sonuç çıkana kadar çok geç olabilir dedi.kanama için zaten onlar bişi yapamıyo eşimi bekliyorum bende..

Cnm inşallah hayırlı haberlerle gelirsin moralini de her koşulda iyi tut.Allah a da dua et hayırlısını dile cnm

Cnm inşallah hayırlı haberlerle gelirsin moralini de her koşulda iyi tut.Allah a da dua et hayırlısını dile cnm

inşallah geceden beri dua ediyorum..
hep zorda kalınca dua ediyoruz zaten rabbimize başka zamanlar hatırlamıyoruz malesef..
hepimize hayırlısıyla güzel evlatlar nasip etsin rabbim..

ahh canım inşallah..

hayırlı haberlerle gel inşallaahhh canım benimmmm dikkat et kendine allaha emanet ol

Arkadaşlar ben 3 gün erken olmak suretiyle adet oldum, bebeğimizin niyetine girdik nasılsa inşallah hayırlısıyla ilerleyen zamanda olur.Bu durumda haziran ayına geçiyoruz:))
Anne olacak arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum sağlıkla güzel güzel anneler olursunuz inşallah, adet olan arkadaşlarımın da sabretmelerini ve her ne olursa olsun mutlu ve pozitif olmalarını istiyorum.Gözyaşlarımızı müjdeli haberlerimizi aldığımız sevinçli zamanlar için saklayalım.

Arkadaşlar ben 3 gün erken olmak suretiyle adet oldum, bebeğimizin niyetine girdik nasılsa inşallah hayırlısıyla ilerleyen zamanda olur.Bu durumda haziran ayına geçiyoruz:))
Anne olacak arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyorum sağlıkla güzel güzel anneler olursunuz inşallah, adet olan arkadaşlarımın da sabretmelerini ve her ne olursa olsun mutlu ve pozitif olmalarını istiyorum.Gözyaşlarımızı müjdeli haberlerimizi aldığımız sevinçli zamanlar için saklayalım.

İNŞALLAH CANIM AMİNNNN HAZİRAN TOPİĞİNE BEKLERİM inşallah senin müjdenide oradan alırız herkezle paylaşırsın canım umudunu yitirme böyle pozitif insanlar görünce mutlu oluyorum nedense :):):):)

iyi dileklerin için teşekkürler inşallah sn de biz de güzel haberler alırız

İNŞALLAH CANIM AMİNNNN HAZİRAN TOPİĞİNE BEKLERİM inşallah senin müjdenide oradan alırız herkezle paylaşırsın canım umudunu yitirme böyle pozitif insanlar görünce mutlu oluyorum nedense :):):):)

Ben haziran topiğine geçtim bile:) umudum hep var, nefes alabilmek için şifa bekleyen insanlar var bu dünyada Allah yardımcıları olsun,biz sağlıklıyız Allah a çok şükür ilk denememizdi bebeğimiz olsun diye,inşallah canım benden de bebek haberleri gelir mutlu mutlu size...kısmet bakalım:p

Ben haziran topiğine geçtim bile:) umudum hep var, nefes alabilmek için şifa bekleyen insanlar var bu dünyada Allah yardımcıları olsun,biz sağlıklıyız Allah a çok şükür ilk denememizdi bebeğimiz olsun diye,inşallah canım benden de bebek haberleri gelir mutlu mutlu size...kısmet bakalım:p

hadi bakalım hayırlısı olsun şimdiden :) amin

Canim bana doktor yumurtlama gerceklesmesi icin bi hap verdi. Sonrada kan alip catlama ignesi vurcak. Ben ilk defa yaptiriyorum. Bana biraz anlatirmisin.

canım doktorum adetimin 5 günü başlatarak gunde 2 kez serophene verdi. ardından ilac bitiminden 4-gün sonrasına kontrole cagırdı.Yumurtanın gelişimine bakarak catlama ignesi yazdı..Ben eczaneden alıp hastanenin acilinde yaptırdım..Ama catlayıp catlamadıgına bakmadı..Catlama ignesinden sonra da 2 günde bir beraberlik önerdi..Ama olmadı..Bu ay rahim filmi cekilecek..Bakalım sabırla anne olacagım günü o müjdeli günü bekliyorum:26:

canım bendede öyle olmuştu.. bi kere kahverengi gibi kanamam oldu sadece çamaşırımda gördüm.. sonra bi iki gün de akıntım oldu.. sonuç olarak kan değerime göre hamileyim.. benim adetime baya vardı olduğunda 9 10 gün felan vardı yani..

nurcum nerelerdesin yaa sen hamişsin çok şükür şu iğne testini bir yap bakalım sen hamilesin :) gerçekçiliği tespit etmeye çalışıyorum girince yazz olur mu :)

ahh canım inşallah..
inş.hamilesindir ve inş.bebeğin sana tutunur

kan testi yapmadın mı

kan testi yapmadım yaa.. bulunduğum yerde yapmıyolar, yakın ilçeye gitmem lazım.. gidince de doktora gitsem mi gitmesem mi diye kararsızım.. ilk haftalarda ultrason zararlı olabilir diyo çevremdeki herkes.. ilk gebeliğimde de 6.haftada gittim doktora, doktordan geldikten 2 gün sonra düşük oldu. o yüzden karar veremiyorum bi türlü.. :KK43:

ahh canım inşallah..

sonuç negatif kızlar :KK43:
haziran ayı artık benim için..

Hayırlısı olsun allahın bir bildiği vardır canım peki kahverengi akıntın nedenmiş onu öğrendin mi doktordan

kan testi yapmadım yaa.. bulunduğum yerde yapmıyolar, yakın ilçeye gitmem lazım.. gidince de doktora gitsem mi gitmesem mi diye kararsızım.. ilk haftalarda ultrason zararlı olabilir diyo çevremdeki herkes.. ilk gebeliğimde de 6.haftada gittim doktora, doktordan geldikten 2 gün sonra düşük oldu. o yüzden karar veremiyorum bi türlü.. :KK43:

cnm eğer günün geçtiyse bncehemen test yaptır

dayanamadım idrar testi yaptım kızlar...2. çizgi çıktı, ama çok koyu değil:KK43: cuma günü kan tahlili yaptırcam....

X