Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

kızlar az önce test yaptım daha 2 günüm var bata.10 dk sonra çok açık çizgi çıktı ama çok açık dikkatli bakınca belli oluyor.sizce olabilirmi ???

ay inşallah hamişsindir :)) ben idrar testini denemek istemiyorum, yanılma payından dolayı. biraz daha bekleyip kan testini yapmak ve kesin sonuç almak istiyorum. bünyeye göre değişiyor ama sonuçlar. sen de biraz bekledikten sonra kan testi yaptır bence. ozman hamiş haberlerini alalım, oley diye bağıralım:))

ipekcim senin yerinde olsam 1 dk durmam o kadar geçikmeye karşılıkkk bence git test al yap hadi :) yakınmı sana eczane silikte olsa çıkar diye düşünüyorummmmmm

hastane de eczane de oturduğum apartmanın karşısında...cesaret edemiyorum, ara ara giren ağrılardan dolayı. hayal kırıklığı olmasın, hastaneden üzgün ayrılmayım diye bekliyom işte:KK43:

şimdide kahverengi akıntım var çok moralim bozuldu.bu nedemek sizce?
bata 2 günüm var ve hiç şaşmaz.test 10 dk sonra pozitif çıktı 1 saat sonra kahverengi akıntı gördüm :KK43:

Maalesef acı gerceklerle az once karsılastım:KK43: Bu ay da olmadı..Kendi kendime kalbim kırılıyor,gönlüm küsüyor,oturup aglıyorum...Ama yapabilirsem toparlanmak en güzeli olacak sanırım:KK43: Bundan sonra belirti takip edersem.....Bu ay 2. kez serophene ve catlama ignesi denedim..olmadı,kısmet..

Canim bana doktor yumurtlama gerceklesmesi icin bi hap verdi. Sonrada kan alip catlama ignesi vurcak. Ben ilk defa yaptiriyorum. Bana biraz anlatirmisin.

ya arkadaşlar testte çıktığınaa göre hamileyim, belirtiler de onu gösteriyo.. doktora gidip ditmemekte kararsızım.. ilk haftalarda gitme diyo çevremdekiler.. ne yapsam ne yapsam... :KK43: :KK43: :KK43:

herkese günaydın..

sabah yine test yaptım yine 10 dk sonra silik çizgi..
az sonra kan vereyim diyorum cnm varsa kanda çıkmıştır yoksa yoktur haziran ayına kafamı toplarım en azından

günaydınnn tatlımmmmm evet bendende herkese günaydınnn aynenn kan ver tatlım insan kafasını toplayamıyo yoksa

Kizlar size fransizlarin denedigi gebelik testini yazayim okudum sizinlede paylasiyim. Bi kabin icine idrarinizi yapin sonra hic kullanilmamis bir igne atin kabin icine. Kabi ya bi kapakla yada aluminyum folye ile kapatin.8 saat sonra igne ayni renkteyse hamile degilsin.ama igne sararmis kuflenmis yada kararmissa hamilesin.

sen yaptın mı sırf meraktan denedimmm iğne siyahlaştı :) yaaa bu bebiş için neler yapıyorummm yaaaa normal test al yap desen yapamammmmm korkudannnnnnn :)

aynen dün çok mutlu oldum çizgiyi görünce.ama 1 saat sonra kahverengi kanamam oldu.ara ara hala oluyor.çok moralim bozuk :KK43:

moral bozukluğu yapma ve bence bi danış doktora inşallahhh kötü bişe değildir ki bence tatlım süreklilik arz etmiyosa önmli değildir bence doktora git ama

aynen dün çok mutlu oldum çizgiyi görünce.ama 1 saat sonra kahverengi kanamam oldu.ara ara hala oluyor.çok moralim bozuk :KK43:

Sen en iyisi kan tahliline git canım ya hem aklın karışmaz hemde için rahat eder yerleşme lekesi diyorlar belki ondan oluyodur ama erkenden bilirsin ne var ne yok diye sağlık bu iyi şeyler düşünürken kötüler olmasın allah korusun sen git bir an önce bence arkadaşım ve bebek haberleriyle bizeee dönn inşallahhh

inşallah kızlar güzel haberleri veririm burda size iyiki varsınız..
gidicem hazırlanıyorum yoksa evde duramıcam bugün duvarlar üstüme üstüme geliyor..

X