Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

Kızlar benim bat 29 mayıs geçen haftadan beri aralıklarla akıntım var hatta az önce tuvalete gittiğimde bayağa su gibi akıntım oldum ve kasıklarım ağrıyor şu anda acaba üşüttüm mü yoksa annesinin meleğii mi geldii ayyy çok tuhaff oldumm yaaa

bana da bugün oldu canım foş diye lavaboya koştum dediğin gibi ıslaklık hissinden tamam dedim adet oldum 4 gün erken olarak ama sen şimdi böyle yazmışsın arada kaldım hamilelik düşüncesinden vazgeçeyim mi geçmeyeyim mi bilemedim, ama özellikle çok üzülen arkadaşlarım için yazıyorum kızlar adet de olabiliriz bu demek değil ki biz sağlıksızız aksine ne güzel organımız çalışıyor evet hepimizin gönlü hayırlısıyla bebek sahibi olmaktan yana ama öteki türlü de sağlıklıyız işte adet oluyoruz üzülecek birşey yok zamanı gelmemiş demektir henüz...hayırlı zaman...hepinize gönülden sağlıklı hayırlı hamilelikler diliyorum kendime de tabi

benim de adet 5 gün geçti. bel ağrım var, biraz da kasısk ağrısı çekiyorum. kan testi yaptırmak istiyorum 1-2 güne gelmezse. bakalım müjdeli haberler verebilir miyim????

benim de adet 5 gün geçti. bel ağrım var, biraz da kasısk ağrısı çekiyorum. kan testi yaptırmak istiyorum 1-2 güne gelmezse. bakalım müjdeli haberler verebilir miyim????

ipekcim senin yerinde olsam 1 dk durmam o kadar geçikmeye karşılıkkk bence git test al yap hadi :) yakınmı sana eczane silikte olsa çıkar diye düşünüyorummmmmm

Ben erken adet oldum sayıyorum kendimi yani bildiğin kırmızı akıntı geldi yoğun bir şekilde çünkü bilmiyorum devam eder mi:) niyetine girdik nasılsa inşallah en güzel zamanda bizden de haberler gelir size paylaşırız mutluluğumuzu...

evet canım inşaalaah hamişizdirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amin

evet canım inşaalaah hamişizdirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr amin

peki canım senin akıntın beyaz mı renkli mi benim adet gibi bir akıntım oldu ilk defa burada duyduğum bu akıntıya rağmen hamile kalma olasılılığıyla hamilelik düşüncesini 4gün sonraki beklediğim adet tarihine kadar devam ettireyim mi? sorum biraz uzun oldu ama tam sormak istediğimm şey:)

valla benim sarı beyaz karışık canım böyle su gibi birde iç çamaşırımda kalıntılardan tabaka olmuştu birde yazmaya utanıyorum ama sadece aydınlatmak için birde ilişkide çok ama çok akıntı geldi inanılmazdı ve ilk defa böyle oluyor

anladım canım inşallah hayırlısıyla bebişin gelir zaten bizi şüphelendiren şeyler ilk defa oluyor dediklerimiz mesela ben de ilk defa günümden erken oluyorum genelde hep geç olur genç kızlığımdan beri,ilk defa kasıklarım ağrıdı adet zamanı ağrım bacaklarımda filan olur doktorumu aradım bir takip et dedi kanaman ne kadar sürecek ona göre bu ay için son kez test yaparım

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs-----------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
aygıtı......................bat-25 mayıs

nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan

eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs

cincini...................bat-belirtmemiş------- Nazar değmesin
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş

melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş

seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs------- Nazar değmesin
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)

gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs

ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş ----- Nazar değmesin
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs------- Nazar değmesin

hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs

huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan------- Nazar değmesin
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok----------- Nazar değmesin

efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok------------------------ Nazar değmesin
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok
ipek41.....................................bat-10 mayıs
ftmkrks........................bat-23 mayıs
samimi.................................bat belirtmemiş----------bir dahaki ay inşallah :) geçmiş olsun
pampisim.......................bat-9 mayıs-beklemede
naz69.......................bat-28 mayıs
gelbebeğim2...................bat-5 mayıs ------------bir dahaki ay inşallah :)
tuğba2586....................bat- yok
berenimo..........................bat-15 mayıs
asmin44.....................bat-19 mayıs
pembekelebek..............bat-18 mayıs
ayşegül21072008..............bat mayıs
adversary84..........bat 30 mayıs
leyla01................................bat- yok

pampişimmmmmmmmmm naber gittin mi ? ne oldu meraktan öldüm yaaaaaaaaaaaa

Moralim cok bozuk kimseye dogum kontrol hapini tavsiye etmiyorum adetim duzensizlesti doktordaki test negativ. Hap verdi kan alcak sonra catlama ignesi yapilcak. Yumjrtlama olmuyomus. Tam doktora gidiyorum yolda bisey akti adetim gelmis. Doktor cok stres yapiosun dedi sttresten kendimi yemeye verdim. Dogum kontrol hapi yuzunden hamile kalmam nerdeyse bi sene surcekmis. Bunyeye bagli ama umudumu yitirdim. Bebek olursa olur. Olmazsa allahin bi bildigi vardir

kızlar az önce test yaptım daha 2 günüm var bata.10 dk sonra çok açık çizgi çıktı ama çok açık dikkatli bakınca belli oluyor.sizce olabilirmi ???

kızlar az önce test yaptım daha 2 günüm var bata.10 dk sonra çok açık çizgi çıktı ama çok açık dikkatli bakınca belli oluyor.sizce olabilirmi ???

en güzeli kan testi ile bakmak gibi görünüyor canım yani emin olman anlamında inşallah hayırlı haber alırsın ne kısa zamanda

en güzeli kan testi ile bakmak gibi görünüyor canım yani emin olman anlamında inşallah hayırlı haber alırsın ne kısa zamanda

inşallah canım ama çok şaşırdım inan öyle bekentisiz bir şekilde yapmıştım.2. çizgi daha belirgin şuan yarın kan testi yaptırıcam inşallah

Maalesef acı gerceklerle az once karsılastım Bu ay da olmadı..Kendi kendime kalbim kırılıyor,gönlüm küsüyor,oturup aglıyorum...Ama yapabilirsem toparlanmak en güzeli olacak sanırım Bundan sonra belirti takip edersem.....Bu ay 2. kez serophene ve catlama ignesi denedim..olmadı,kısmet..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…