Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

canım haziran ayı için ayrı açalım benceeee:KK49:

kızz sizler birr mayısı bitirinde bakalım belkim hamisinzz dimiii sonua kadar bekelyelimmm sonra açılırr tatlışmmmmmm:KK16:

haklısın melisdeniz allah hepimizi vicdanlı insanlarla herdaim karşılaştırsınnn aminn

pampişim türkiyede öyle sıkı bir denetim denetimide aştım bizen resmen o üç saat insan değil robot olmamız isteniyo aynen inşallah türkiyedeki bu haksız düzen inşallah düzelir ve hakkı yenmez inşallah kimseninn inşallah ayın 19 un da hamiş haberimi alırsam tüm üzüntüm gider umrumda bile olmaz bugün resmen ağlamaktan başım şişti hani yapamıyacağım sınav olsa zaten yapamazdım önemli değil derdim inşallahh kızlar hepimiz hamiş haberlerimizi en kısa zamanda alırız aminn

amin yoncemel insanalr farklıı iştee dogru suda klamıyor artık

adetine kaç var bilmiyom ama akıntı geldiyse bence 1-2 gün içinde bi idrar testi yapabilirsin ama çok varsa bat ına bekle bence

canım 18 mayıs beklediğim adet tarihi 4 gün var ,34 gün benim döngüm bugün de yine kahverengi koyu akıntım geldi adet yok sadece çamaşırı kirletecek kadar şimdi adet oldum mu sayayım bilemedim ama lavaboya gittiğimde bişe yok...
Allah hepimiz için hayırlısını versin ben başından beri de böyle düşünüyorum veren Allah vardır bir hayır bakalım ki henüz adet olmadım yarını bekliyroum doktoruma danışıcam dediğin gibi test için de zamanım yavaş yavaş geldi.sağol ilgin için mavihayal....

Kizlar size fransizlarin denedigi gebelik testini yazayim okudum sizinlede paylasiyim. Bi kabin icine idrarinizi yapin sonra hic kullanilmamis bir igne atin kabin icine. Kabi ya bi kapakla yada aluminyum folye ile kapatin.8 saat sonra igne ayni renkteyse hamile degilsin.ama igne sararmis kuflenmis yada kararmissa hamilesin.

canım bendede öyle olmuştu.. bi kere kahverengi gibi kanamam oldu sadece çamaşırımda gördüm.. sonra bi iki gün de akıntım oldu.. sonuç olarak kan değerime göre hamileyim.. benim adetime baya vardı olduğunda 9 10 gün felan vardı yani..

yaa akıntıyaa inanamazsınız ondan sonra arttı afederseniz resmen işemiş gibi sırılsıklam altım tuvalete gittim akıntım damla damla akıyor o kadar yoğundu bilmiyorum adet günüme kadar yapmayı düşünmüyorum canım aynı senin gibi :)

Kizlar size fransizlarin denedigi gebelik testini yazayim okudum sizinlede paylasiyim. Bi kabin icine idrarinizi yapin sonra hic kullanilmamis bir igne atin kabin icine. Kabi ya bi kapakla yada aluminyum folye ile kapatin.8 saat sonra igne ayni renkteyse hamile degilsin.ama igne sararmis kuflenmis yada kararmissa hamilesin.

ilginç gerçekçiliği var mı?

kızlar merhaba benim bat 12 mayıs dı ama 2 gün gecikme oldu ayın 8 inde kan tahlili yaptırdım yani adet tarihimden 5 gün önce. bhcg 0,13 çıktı.şimdi bir idrar testi yaptım ikinci çizgi gözle görülebilir ama çok silik çıktı. heyecan yaptım sizce hamilemiyim. ooff adrenelinim tavan modda rabbim yardım et

kızlar merhaba benim bat 12 mayıs dı ama 2 gün gecikme oldu ayın 8 inde kan tahlili yaptırdım yani adet tarihimden 5 gün önce. bhcg 0,13 çıktı.şimdi bir idrar testi yaptım ikinci çizgi gözle görülebilir ama çok silik çıktı. heyecan yaptım sizce hamilemiyim. ooff adrenelinim tavan modda rabbim yardım et

canım idrar testlerine güvenme derim gönül ister senin istediğin sonuç ama geç döllenme olsa bile idrarda çıkmaz diye biliyorum testin azizliğe uğrama ben yaşadım aynı şeyi sadece bekle canım ümitlen ama kaptırma derim tmm

canım benim hamişsin inşallahhhhhhhh
tebrikler
kan testi erken bakılınca bazılarında göstermiyor
yani anlaşılmıyor
sende erken baktırmışsın bir arkadaşta 6 gün önce baktırdı çıkmadı ama
adet gününde hamiş olduğunu öğrendi kanda çıkmamıştır bak şimdi
o silik çizgi gittikçe koyulaşır veeeeeee hamişliğin anlaşılırrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar son 1günn.3gündür kasık batmalrım varr ödüm patlıoo kırmızıları görücem die.sabır lazım ama duramıorum yaaaa:)idrar testlerine de güvenesim gelmioo.acaba kan testimi yaptırsamm bugün yavv:KK70:

yaa akıntıyaa inanamazsınız ondan sonra arttı afederseniz resmen işemiş gibi sırılsıklam altım tuvalete gittim akıntım damla damla akıyor o kadar yoğundu bilmiyorum adet günüme kadar yapmayı düşünmüyorum canım aynı senin gibi :)

sende bişeyler var gibi geliyor banada hadi hayırlısı.. yani zaten hissediyorsun hiç olmayan şeyler oluyor bende de hiç o kadar fazla akıntı olmamıştı gerçekten dediğin gibi oluyor.. bende dışardaydım bide eve zor gelmiştim b işey oldu diye düşüğümde olduğu için korkuyordum.. ben adetimi 10 gün geçince yaptığımda bile net bi çizgi göremedim çıkmadı yani o yüzden ya kan testi yaptırın yada acele etmeyin idrar testi için çok büyük hayal kırıklığı oluyor gerçekten.. ama bi test daha alıp yapacağım cuma doktora gitmeden o çift çizgiyi görecem ben :)

sende bişeyler var gibi geliyor banada hadi hayırlısı.. yani zaten hissediyorsun hiç olmayan şeyler oluyor bende de hiç o kadar fazla akıntı olmamıştı gerçekten dediğin gibi oluyor.. bende dışardaydım bide eve zor gelmiştim b işey oldu diye düşüğümde olduğu için korkuyordum.. ben adetimi 10 gün geçince yaptığımda bile net bi çizgi göremedim çıkmadı yani o yüzden ya kan testi yaptırın yada acele etmeyin idrar testi için çok büyük hayal kırıklığı oluyor gerçekten.. ama bi test daha alıp yapacağım cuma doktora gitmeden o çift çizgiyi görecem ben :)

canım benim yaaa adet ten beş altı gün önce bel ağrısı yada wc ye gitme sanki idrarı kaçırma hissi olmuşmuydu

canım benim yaaa adet ten beş altı gün önce bel ağrısı yada wc ye gitme sanki idrarı kaçırma hissi olmuşmuydu

Evet canım adet olacağım zamanki gibiydi belim aşağı çekiyor gibi ağrır benim hep adet olacağım zaman. ben hastalanacağım dedim artık hatta.. kasıklarım batıyordu oturup kalkamıyordum rahat şuandada öksürünce hapşırınca kasığıma birşey saplanıyormuş gibi oluyor korkuyorum hatta. ama ilk baştaki ağrıların hiçbiri yok batmalarımda yok kendiliğinden olan. dün sadece çok yürüdüm biraz kasığım sol tarafım yine bayağı ağrıdı hatta bacağıma vurmaya başladı. korktum yine ama geçti eve gelip dinlenince.. idrara çıkma konusunda çok sık çıkıyorum bayadır ama benin sistit problemim olduğu için sürekli tekrarlayan seninkide öyle bişeymidir bilmiyorum o yapar genelde o olunca hem yanma oluyor hemde tuvaletten yeni çıksan bile tuvaletin varmış gibi oluyor.. çok kötü birşey Allah kimseye vermesin.. ama onun haricinde sık idrara çıkıyorum..

Evet canım adet olacağım zamanki gibiydi belim aşağı çekiyor gibi ağrır benim hep adet olacağım zaman. ben hastalanacağım dedim artık hatta.. kasıklarım batıyordu oturup kalkamıyordum rahat şuandada öksürünce hapşırınca kasığıma birşey saplanıyormuş gibi oluyor korkuyorum hatta. ama ilk baştaki ağrıların hiçbiri yok batmalarımda yok kendiliğinden olan. dün sadece çok yürüdüm biraz kasığım sol tarafım yine bayağı ağrıdı hatta bacağıma vurmaya başladı. korktum yine ama geçti eve gelip dinlenince.. idrara çıkma konusunda çok sık çıkıyorum bayadır ama benin sistit problemim olduğu için sürekli tekrarlayan seninkide öyle bişeymidir bilmiyorum o yapar genelde o olunca hem yanma oluyor hemde tuvaletten yeni çıksan bile tuvaletin varmış gibi oluyor.. çok kötü birşey Allah kimseye vermesin.. ama onun haricinde sık idrara çıkıyorum..

çok sağol canımmmm benimmmmmm :) büyük ihtimal sistit o zaman benimki de tatlımmm inşallahhh o zaman ben doktora gidiyim bi bakım Allah nazardan saklasın seni bebeğini ve güzel aileni tatlımm aminnn

çok sağol canımmmm benimmmmmm :) büyük ihtimal sistit o zaman benimki de tatlımmm inşallahhh o zaman ben doktora gidiyim bi bakım Allah nazardan saklasın seni bebeğini ve güzel aileni tatlımm aminnn

bende geçen haftalarda üşütmediğim halde sistit oldum 1 gün oldu geçti şimdi göğüslerim acımaya (ucuna iğne batırıp batırıp çıkarıyorlar sankii)başladı iyice normalde reglime yaklaşırken sadece şişerdi hassaslaşma olmazdı ağızımda garip bir tat ve lekelenmem olduktan sonra elim ayağım yanıyor resmen tuvalete gidip soğuk suya tutuyorum rahatlayayım diye bana sıkıntı vermeye başladı bu ateşşşşş eşim bile farketti normal bu kadar sıcak bir insan değilim doktora gidelim diyor ama ben erteliyorum önceki ben olsam ondan habersiz gider baktırırdım.beklemedeyimmmmmmm bakalım ne olucakkk

X