Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

Anladım canım. Çok geçmiş olsun. Benim endişem hani hamileysem çocuğa kötü etki edermi? ne bileyim düşük felan olurmu diye. Belkide gereksiz endişeleniyorum. Bu ayda yine boş çıkacak belkide

valla dayanamadım içtim ki o zaman belirti hiç yoktu bende bilmiyorum eğer hamileysem haber veririmm şimdi hassas testlerden yapsam çıkarmı ki ?

ahhh kuzummm geldimmm.... kaç gündür ders çalışmaktan giremedim neteeeee....az kaldı senin adete nasılsınnn son durumun nasıl bebiş????

melisdeniz.... kızzzz yerleşme kanaması olabilir mi o lekenme inşallahhhh yaaa senden güzel haberler alırımmmmm....

özledimm snei bene ( ama sesimii duymusun evet son 4ğün kladı adetimee jadem hayırlısı meak dayım:)

nebilim açık renkli ama 1 damla gelmiş şimdi yok :26: sen naptınn oldunmuu adett kaçıydııki ??

özledimm snei bene ( ama sesimii duymusun evet son 4ğün kladı adetimee jadem hayırlısı meak dayım:)

nebilim açık renkli ama 1 damla gelmiş şimdi yok :26: sen naptınn oldunmuu adett kaçıydııki ??

kuzucuk senin heyecan doruktaaa.... bir damla bir damladırr... o bile heyecan yaratırrr yaaa.... valla seni bu sayfada görmek bile heyecanla yazmama neden oluyor... benim bugün yumurtlama günüm... bat 26 mayısss benim dahaa çooook varrr... ama senin çoooook az kalmışşşş.... inşallah görmezsin kırmızılarııı kuzu

arkadaşlar suan elim ayağıma dolaştı 3 damla var yada yok kan geldi bende reglime daha var hiç böyle birşey olmamıştııı çok şaşkınımmmm

Aynen benim de canım adetime 6 gün var benim de aynı miktar geldi şaşırdım kaldım nedir diye...bir yarını da göreyim durumum ne ona göre pazartesi kan testi gibi görünüyor tabi doktoruma danışarak ne yapmalı acaba, şaşkınlığını paylaşıyorum hakkımızda hayırlısı olsun

BATa daha 8 gün var ama ben dün kan tahlili yaptırdım negatif çıktı (( çok ümitlenmiştim oysaki....

kızlar kesildi gelmedi ve akıntım varrrr
canım bendede öyle olmuştu.. bi kere kahverengi gibi kanamam oldu sadece çamaşırımda gördüm.. sonra bi iki gün de akıntım oldu.. sonuç olarak kan değerime göre hamileyim.. benim adetime baya vardı olduğunda 9 10 gün felan vardı yani..

kızlar kan testi için adeti bekleyim mi bana bişe deyin elbette en güzeli sabretmek ama eğer öncesinde de çıkarsa bilemedim baktırsam mı dün gece de bir damla koyu kahve akıntım geldi merak ediyor insan ister istemez

adetine kaç var bilmiyom ama akıntı geldiyse bence 1-2 gün içinde bi idrar testi yapabilirsin ama çok varsa bat ına bekle bence

maleseefffffff oldumm buüüğünn geliyorrrr artıkkk hhaziranaa kaldı

senden umutluyumm hadiii canımm benimmm

kızlar bugün yaşadığım olay o kadar sinir bozucuyduki 3 yada 4 günür idrarım felaket geliyodu inşallah sınavdada beni bulmaz dedim ve buldu tabi en başta bu insani normal bi durum ama malesef ösym kurumu bizden insı dışı tuvalete gitmem yasağını 3 saat boyunca koydu ve bi gözetmen kurbanı oldum sınavım o kadar iyiydiki 100 üzerinden 90 üstü kesin gelirdi sınavda fenalaştım belkide taş düşürüyodum bilemiyorumm lavoba izni verebilirmisiniz dedim sonra gözetmen eşliğinde bayayn gözetmenle lavobaya götürdüler rahatladım sınava giricekken baş denetmenn giremezsin sınav salonunu terkettin dedi bu nasıldır yaaa aklım almıyor kendi salon gözetmenine dönüp neden bana izin verdin bana deseydin yasak geri dönemessin çıkmaz bayılır afedersin oturduğum yerde lavoba ihtiyacını karşılar yinede çıkmazdım dedim yani hem beni gözetmenle çıkarıyo eşyalarım salonda madem yasaktı eşyalarını topla çık deseydi beni orda uyarması lazımdı ben bu ösym nin insanlık dışı davranışını kınıyorummmm o kadar dercelerim başarılarımmm bir gözetmenin hatası yüzünden mahfoldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…