Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

karbonat testi ni denemiştim bende hamile deilken kabarmamıştı.karbonat çökmüştü.şu an hamileyim.tekrar denizem.birazdan sonucu yazarım.bakalım kabaracak mı :d

cok merak ettim mutlaka yaz canim kabarcakmi acaba, ama ben gecen ay gebe deildim camasir suyula yapmistim kabarmisti bu gibi testler ne kadar dogru bilmiom

arkadaşlar suan elim ayağıma dolaştı 3 damla var yada yok kan geldi bende reglime daha var hiç böyle birşey olmamıştııı çok şaşkınımmmm

Ara kanama mı oluyor acep:26: bazen yerleşme kanaması felanda diyorlar ama hiç bilmiyorum canım ya. Telaş yapma bekle bakalım devam edecekmi

arkadaşlar suan elim ayağıma dolaştı 3 damla var yada yok kan geldi bende reglime daha var hiç böyle birşey olmamıştııı çok şaşkınımmmm

ya benim de oldu adet bitiminden 1 hafta sonra afedersiniz tuvalette silince bi iki damla kan geldi sonraki günler açık kahverengi oldu yine silince bir iki gün akıntı şeklinde devam etti sonra kesildi . şu an 6 gün var adetime bakalım nolcak merak ediyorum.

Ara kanama mı oluyor acep:26: bazen yerleşme kanaması felanda diyorlar ama hiç bilmiyorum canım ya. Telaş yapma bekle bakalım devam edecekmi

Bekli stressten olmustur canim sakin ol

kızlar kesildi gelmedi ve akıntım varrrr

adetime son 4 ğün kaldı kızlarr inş geelmezzz az bir leke gelmiş amaa devamedermiki bilmiyorumm gelen giden yok ş,mdi

inşlallah yerleşme kanamasıdır cnm hadi hayırlısı

inşallah hiç böyle birşey gelmemişti başıma 3 gün önce göğüslerimde bir sızlama başlamıştı şimdide ufak ufak ama devam ediyor suan bakıyorum beyaz süt gibi akıntım gelmeye başladı göğüslerimde hafif damarlaşma vardı o kadar takmıyordum bu ay bakalımm yerleşme kanaması olabilir diye düşünüyorum birde çok açıkıyorum yaa 2 kilo almışımdır

Kızlar çok fena sinüzit oldum. Doktora gitsemmi bilemedim. İlaç felan içmek sakıncalı olurmu? bu ay 4. denememiz. Hamileysem felan diye ilaç içmiyorum ama her ay olumsuz oluyor sonuç. Şu an baş ağrım çok fena. Siz ne yapıyorsunuz, bu bekleyiş sürecince?

bide geçen günlerde burdada yazmıştım sistit olmuştum üşümediğim halde hatta 1-2 sürmüştü ilaç filan aldım geçti hemen

bide geçen günlerde burdada yazmıştım sistit olmuştum üşümediğim halde hatta 1-2 sürmüştü ilaç filan aldım geçti hemen

Anladım canım. Çok geçmiş olsun. Benim endişem hani hamileysem çocuğa kötü etki edermi? ne bileyim düşük felan olurmu diye. Belkide gereksiz endişeleniyorum. Bu ayda yine boş çıkacak belkide

canım sabretmeye çalış ılık bir duş al soda iç biraz düzelirsin

melisdeniz.... kızzzz yerleşme kanaması olabilir mi o lekenme inşallahhhh yaaa senden güzel haberler alırımmmmm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…