Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

günaydın kızlar bu gün bir arkadaşımız çaması suyu testi yaptım demiş köpürmüş.sonra test yaptırmış gerçekten hamile olduğunu öğrenmiş.az önce bende yaptım köpürdü :)
ama tabi bu testin gerçeklik payı nedir emin değilim sizde bi yapsanıza :)

canim benim gercek deil ben gecen ay hamile fln deildim adetim gelmeden önce camasir suyuyla yaptim köpürdü hatta LIMON testi bile yaptim ama adetim ertesi gün geldi. idrarin asidinden dolayi köpürüyo

canim benim gercek deil ben gecen ay hamile fln deildim adetim gelmeden önce camasir suyuyla yaptim köpürdü hatta LIMON testi bile yaptim ama adetim ertesi gün geldi. idrarin asidinden dolayi köpürüyo

anladım canım teşekkür ederim aydınlattığın için :KK66:

arkadaslar test yaptim negativ ama pazartesi günü doktor randevum var reglim gelirse randevu iptal gelmesse kan tesi :KK70:

arkadaslar test yaptim negativ ama pazartesi günü doktor randevum var reglim gelirse randevu iptal gelmesse kan tesi :KK70:

günün geçtimi canım ? p.tesiye kadar zor beklersin :) hayırlısı olsun senin için..

aslında dimi mesela eşlerimizde denesek :))) hahaha

:))
biri karbonat testini denemiş eşinde ve kabarmış.eşim hamile diyodu :)))

günün geçtimi canım ? p.tesiye kadar zor beklersin :) hayırlısı olsun senin için..

:))
biri karbonat testini denemiş eşinde ve kabarmış.eşim hamile diyodu :)))

4 üncü gün bugün. dün esim fark etmis belin kalinlasmis senin dedi ben cok zayif biriyim eger hamileysem dogrudur dedigi. ama deilsem ben sunuda düsünüyorum 3 kilo aldim son zamanlar ondanda olabilir. offffff insan o kadar belirti yasiyo sonra bisi cikmiyo her ay ayni.

kızlar ben kaçıyorum görümcemde pijama partisi yapıcaz bugün :))
biraz evi toparlayım hazırlık yapayım anca p.tesi gelirim buraya.
inşallah yeni bebiş haberleri alırım geldiğimde.benim salı günü bat inşallah hamileyizdir hepimiz seviyorum sizi ve öpüyorum :KK16:

4 üncü gün bugün. dün esim fark etmis belin kalinlasmis senin dedi ben cok zayif biriyim eger hamileysem dogrudur dedigi. ama deilsem ben sunuda düsünüyorum 3 kilo aldim son zamanlar ondanda olabilir. offffff insan o kadar belirti yasiyo sonra bisi cikmiyo her ay ayni.

4 gün baya olmuş keşke dün aile hekimine kan testi yaptırsaydın kana çıkmıştır çoktan..
çok zayıf insanlarda hamilelik hemn belli oluyor cnm belki sende hamilesindir :KK66:

4 gün baya olmuş keşke dün aile hekimine kan testi yaptırsaydın kana çıkmıştır çoktan..
çok zayıf insanlarda hamilelik hemn belli oluyor cnm belki sende hamilesindir :KK66:

ben almanyadayim burda kan testini dün verseydim bugun aksama anca alirdim belkide taaa pazartesiye. münihe yollaniyo iki günde gelio sonuc. eger münihin icinde otursaydim aksama alirdim sonucu

arkadaşlar merhaba. bat 30 mayıs. bu ay ilk kez korunmadık. 2 yıllık evliyim. beni de aranıza alın. çok heyecanlayım yaww. ne zor şeymiş beklemek. benim işyerimde hiç kimsenin çocuğu 8 aydan önce olmamış. herkes çok mutsuz. benim de hiç umudum yok şimdiden. korkauyorum yaaa

arkadaşlar merhaba. bat 30 mayıs. bu ay ilk kez korunmadık. 2 yıllık evliyim. beni de aranıza alın. çok heyecanlayım yaww. ne zor şeymiş beklemek. benim işyerimde hiç kimsenin çocuğu 8 aydan önce olmamış. herkes çok mutsuz. benim de hiç umudum yok şimdiden. korkauyorum yaaa

haki olabilirler ben , sene dkh ile korundum keske yapmasaydim doktorum en gec ay sürer gebe kalman dedi eger hap kullandiysan bi kac ay beklicen. benim adetlerim düzensiz olmaya basladi sonra ay yani subatta hic adet olmadim.hapi kimseye tavsiye etmem

haki olabilirler ben , 1,5sene dkh ile korundum keske yapmasaydim doktorum en gec 6 ay sürer gebe kalman dedi eger hap kullandiysan bi kac ay beklicen. benim adetlerim düzensiz olmaya basladi sonra subatta hic adet ,olmadim.hapi kimseye tavsiye etmem

kızlar bu sabah düşük yaptım çok üzgünüm.:KK43:
SAMİMİ çok geçmiş olsun rabbim sabırlar versin inşallah..
en yakın zamanda bu acıyı unutturacak yeni bebişler versin inşallah...
evet yapıyolar burda günün geçmeden bile yapıyolar hemde sabah verdiğinde akşama çıkıyor..
pazartesi yaptırmayı düşünüyordum ama maalesef 7 gün gecikmenin sonucunda dün akşam yine yine herzamanki son,
yine herzamanki hayal kırıklığı...

PAMBİŞ ne olu belirti arama ben de ne belirtiler vardı bir bilsen tabi hepsi benim hüsnü kuruntularımmış..
en gerçek belirti kan tahlilinde çıkan 5 ve üzeri sonuçtur bence...

evet kızlar maalesef mayısta olmadıııııııııı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar benim bu ikinci düşüğüm o yüzden moralim çok bozuk.şuanda kanamam ve ağrım var .kanamam bitsin doktora gidicem eğer dün yanlış anlamadıysam benim ilaç tedavisi olmam gerekiyormuş.geç döllenme olmuş dr dedi ki adetin gecikmiş ve o sırada hamile kalmışsın dedi.senin durumunda ki düşüklerde ara vermeyi tavsiye etmiyoruz dedi.ama önce ilaç kullancakmışım.yanlış anlamadıysam o acıyla eğer drun dedikleri bunlar.bende diyorum ki peki daha önce düşük yaptığımda dr neden bunun için tedavi etmedi.bana geçen düşükte dr bi ilaç verdi resmen ölümdenn döndüm bide bana en az iki ay ara ver dedi ama ara vermemem lazımmış daha sonra o yanlış ilaç yüzünden bbende ölüm korkusu oluştu ve psikoloğa gittim o da şimdi bebek düşüğnme sakın dedi ben ilk düşüğü 2008 de yaptım 2 yıl ara verdim 2010 a kadar ondan sonrada bir türlü hamile kalamamıştım taaki ayın 10.da müjdeli haberi alana kadar ama düşükle beraber benim psikoloji yine alt üst.ve ben ilk düşüğümde bu dr hanıma baya bi para ödemiştim.nasıl bir vicdandır bu.ben şimdi yine hamile kalsam acaba kanamam gelcekmi diye yiyip bitircem kendimi .hepinizin Allah gönlüne göre versin.dr seçimi çoook önemli ben şimdiki doktordan memnun kaldım çok ilgilendi ona gidip tedavi olmayı düşünüyorum umarım bu sefer iyi olur.karışık yazdıysam kusura bakmayın

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim kızlar benim bu ikinci düşüğüm o yüzden moralim çok bozuk.şuanda kanamam ve ağrım var .kanamam bitsin doktora gidicem eğer dün yanlış anlamadıysam benim ilaç tedavisi olmam gerekiyormuş.geç döllenme olmuş dr dedi ki adetin gecikmiş ve o sırada hamile kalmışsın dedi.senin durumunda ki düşüklerde ara vermeyi tavsiye etmiyoruz dedi.ama önce ilaç kullancakmışım.yanlış anlamadıysam o acıyla eğer drun dedikleri bunlar.bende diyorum ki peki daha önce düşük yaptığımda dr neden bunun için tedavi etmedi.bana geçen düşükte dr bi ilaç verdi resmen ölümdenn döndüm bide bana en az iki ay ara ver dedi ama ara vermemem lazımmış daha sonra o yanlış ilaç yüzünden bbende ölüm korkusu oluştu ve psikoloğa gittim o da şimdi bebek düşüğnme sakın dedi ben ilk düşüğü 2008 de yaptım 2 yıl ara verdim 2010 a kadar ondan sonrada bir türlü hamile kalamamıştım taaki ayın 10.da müjdeli haberi alana kadar ama düşükle beraber benim psikoloji yine alt üst.ve ben ilk düşüğümde bu dr hanıma baya bi para ödemiştim.nasıl bir vicdandır bu.ben şimdi yine hamile kalsam acaba kanamam gelcekmi diye yiyip bitircem kendimi .hepinizin Allah gönlüne göre versin.dr seçimi çoook önemli ben şimdiki doktordan memnun kaldım çok ilgilendi ona gidip tedavi olmayı düşünüyorum umarım bu sefer iyi olur.karışık yazdıysam kusura bakmayın

Çok geçmiş olsun canım.. Allah yardımcın olsun.. ben de 5ay önce düşük yaptım, şu an yeniden hamileyim ama korkuyorum.. yeniden düşük olacak diye.. :KK43:

kizlar bi soru sorucam siz gebelik testi aldiginizda pakedi actiginizda, daha testi yapmadan önce mutlaka tek cizgi oluyormu test cubugunda. galiba benim test bozuktu hic cizgi yoktu actigimda.

kizlar bi soru sorucam siz gebelik testi aldiginizda pakedi actiginizda, daha testi yapmadan önce mutlaka tek cizgi oluyormu test cubugunda. Galiba benim test bozuktu hic cizgi yoktu actigimda.

canım zatenn olması gereken o.hiç çizgi olmicak.idrarını damlattığında tek çizgi veya çift çizgi çıkıcak.:KK49:

X