Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

benim de adetim 2 gün geçti. ara ara bir sancı giriyor sadece. bide bugün ilk kez başım döndü, ayağımdan kaydı yer sanki. ptesi falan idrar testi yapıcam. bakalım hayırlısı:))

inşallah hamileleik belirttisdir cnm ya bence idrar testini yapabilirsin

kızlar bu sabah düşük yaptım çok üzgünüm.:KK43:

Canım geçmiş olsun ama sakın üzülme herşeyde bir hayır vardır diye düşün Allah veren Allah alan... inşallah,yine gelir bebeğin hayırlısıyla...Bizle anne olmak istiyoruz bebeklerimize layık analar olmak istiyoruz onlara güzel bakacak öpecek koklayacak analar...Allah boş çıkarmaz bu dileklerimizi...

Selam kizlar ben de mayis ayinda hamile kalmak istiyorum,spiralim vardi,cikarttirdim,SATim 27 nisan.2ci cocuk istiyorum,kizim 2 yasinda.beni de araniza alinnnn)))

slm arkadaşlar
benim bat 23 döngü 35 gün ...yaklaşmadı bile ama yumurtlama dönemim geçmiş olabilirmiyim ki acaba... sağ kasık feci batıyor.. ve peynirimsi bi akıntı var.. bu ayı kaçırmak istemiyorum çalışmaları hızlandırsam mı yumurtlama dönemindemiyim ki...

bu arada beni de eklemişsiniz teşekkür ederim...

Son düzenleme:
slm arkadaşlar
benim bat 23 döngü 35 gün ...yaklaşmadı bile ama yumurtlama dönemim geçmiş olabilirmiyim ki acaba... sağ kasık feci batıyor.. ve peynirimsi bi akıntı var.. bu ayı kaçırmak istemiyorum çalışmaları hızlandırsam mı yumurtlama dönemindemiyim ki...

bu arada beni de eklemişsiniz teşekkür ederim...

yumurtlama döneminde olabilirsin canım boşa geçirme...

günaydın kızlar bu gün bir arkadaşımız çaması suyu testi yaptım demiş köpürmüş.sonra test yaptırmış gerçekten hamile olduğunu öğrenmiş.az önce bende yaptım köpürdü :)
ama tabi bu testin gerçeklik payı nedir emin değilim sizde bi yapsanıza :)

yoncamelcim çok erken yapmışsın sende olsada çıkmaz :) ama insan dayanamıyor yaaaa anlıyorummm
testte yatırdığım paraları toplasam bebeğimin geleceğine yatırım yapardımmm :) lülülülülülülülü

günaydın kızlar bu gün bir arkadaşımız çaması suyu testi yaptım demiş köpürmüş.sonra test yaptırmış gerçekten hamile olduğunu öğrenmiş.az önce bende yaptım köpürdü :)
ama tabi bu testin gerçeklik payı nedir emin değilim sizde bi yapsanıza :)

nagihancımm canımmm benimm aynı ben ben bende öyleyimmmm :))
hahahaha olsun umut etmemiz bile bu bekleyiş bile çok güzel :)

esrapo eşim evde valla o evde yokken denerim apıyon sen der bana hehehe heheh :)))

kızlar bu sabah düşük yaptım çok üzgünüm.:KK43:

geçmiş olsun tatlımm bence hayırlısı deyip uzulme bende açıkçası şimdiden kendimi alıştırıyorummm uzulmıcem diye ama sende haklısınn ama iyi yonundan bakamaya çalış ben kendme şöle diyorummm tutunsaydı sağlığı güçlüydü ama tutmadıysa hayırlısı imiş dicem diyorum

nagihancımm canımmm benimm aynı ben ben bende öyleyimmmm :))
hahahaha olsun umut etmemiz bile bu bekleyiş bile çok güzel :)

esrapo eşim evde valla o evde yokken denerim apıyon sen der bana hehehe heheh :)))

hehe bencede önce evden sepetle sonra yap testi :)
aslında hamile olmadığı kesin birisi yapsa bu testi.ondada köpürüyosa boşuna yapmayalım :)

X