Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

bence bekle bende adetime bir kac gün kala kan testi yaptirdim negativ cikinca bayagi üzüldüm. cok ümitlenmistim ben. ama bu sefer o kadar ümitlenmicem

idrar testi için bence adet gecikmesini beklemek daha güvenli ama naparsın umutla bende adetten 8 9 gün önce yaptım :)

idrar testi için bence adet gecikmesini beklemek daha güvenli ama naparsın umutla bende adetten 8 9 gün önce yaptım :)

Merhaba kızlar benim adetime 7 gün kaldı 18 mayıs ama ağrılarım var kasıklarımda sanki adet olacakmış gibi belim filan, dün akşam da karamel rengi bir akıntı geldi idrar testi için erken değil mi sabretmek lazım inşallah bekleyen tüm anne adayları için hayırlı haberler gelir...

eve gideyim ilk isim test yapmak olucak ama sabahmi yapsam dogru sonuc icin regl 3 gün gecti

Merhaba kızlar benim adetime 7 gün kaldı 18 mayıs ama ağrılarım var kasıklarımda sanki adet olacakmış gibi belim filan, dün akşam da karamel rengi bir akıntı geldi idrar testi için erken değil mi sabretmek lazım inşallah bekleyen tüm anne adayları için hayırlı haberler gelir...

inşallahhh canımm benimmmmmm inşallahhh hamişsindir

sabretmek zor ama ne gelir elden 3 ay boyunca hamilelik belirtileri yaşadım fosss çıktı ama bu ay takmıyorum acaba ondanmıdır ufak tefek belirtiler sadece

eve gideyim ilk isim test yapmak olucak ama sabahmi yapsam dogru sonuc icin regl 3 gün gecti

tatlım benim bence sabah idrarı ile yap derim :KK66:

bence yap silik millikde olsa çıkarrrr :)

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs-----------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
aygıtı......................bat-25 mayıs

nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan

eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs

cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş

melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş

seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs------- :KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)

gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs

ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş -----:KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs------- :KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:

hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs

huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------:KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok----------- :KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:

efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok-------------------------:KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok
ipek41.....................................bat-10 mayıs
ftmkrks........................bat-23 mayıs
samimi.................................bat belirtmemiş---------:KK49::KK49::KK49: Nazar değmesin :KK49::KK49::KK49:
pampisim.......................bat-9 mayıs-beklemede
naz69.......................bat-28 mayıs
gelbebeğim2...................bat-5 mayıs -beklemede
tuğba2586....................bat- yok
berenimo..........................bat-15 mayıs
asmin44.....................bat-19 mayıs
pembekelebek..............bat-18 mayıs

yoncamelcim çok erken yapmışsın sende olsada çıkmaz :) ama insan dayanamıyor yaaaa anlıyorummm
testte yatırdığım paraları toplasam bebeğimin geleceğine yatırım yapardımmm :) lülülülülülülülü

bence kan testi yaptırma zamanın gelmiş canım
hiç içimden gelmiyor..korkuyormuyum ümitsizmiyim neyim anlamadım gitti..:KK37:
2,5 yıldır her ay günümden önce bile test yaptığım olurdu ama bu ay rahatım çok şükür..
tatlım aile hekimine gidip kan testi yaptırsana akşama alırsın sonucu hemde bedava :)
aile hekimliği kan testi yapıyormu..ben sadece idrarda bakıyorlar diye biliyorum..

NAGİHAN teşekkür ederim benide listeye yazmışsın....

2,5 yıldır her ay günümden önce bile test yaptığım olurdu ama bu ay rahatım çok şükür..

aile hekimliği kan testi yapıyormu..ben sadece idrarda bakıyorlar diye biliyorum..

inşallaaahhh hamişşşş kalırızzz bu ayyyy birşey değil canım bu arada hoşgeldinn

benim de adetim 2 gün geçti. ara ara bir sancı giriyor sadece. bide bugün ilk kez başım döndü, ayağımdan kaydı yer sanki. ptesi falan idrar testi yapıcam. bakalım hayırlısı:))

evet yapıyolar burda günün geçmeden bile yapıyolar hemde sabah verdiğinde akşama çıkıyor..

X