Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

cnm çok iyiyim bugün yıne doktora gittim 5 haftalık oldugunu ögrendim.valla benim hiç belirtim yoktu ben mayısın 2 beklıyordum bat olucam dıye hıc gecmezdı cunku cok komik olucak ama ben hala inanamıyorum hamile olduguma

hayirli olsun canim benim. darisi basimiza

arkadaşlar ben bu ay korunmadım yumurtlama günlerimide takip ettim ilişki sonrası yattım ve regl olmama bi kaç gün var ama göğüslerim şiş kasıklarım ağrıyor. regl belirtileri vaar kasık agrısıda göğüs ucumdada beyaz kabarcıklar oluştu sizce hamile olabilirmiyim ne ooluurrr yazın cvp sevgiler...

canım olabilirrr bence bende de var böle şeler adetime daha sekiz gün var

Kızlarrrr karnımdaa seyirmler başladı sabahtan berii hayırdırrr dedimm ya böle damar atar ya hani onun gibi gözde olur ya tık tık atar aynısı karnımdaa psikolojik olamaz herhalde resmen hissediyorum yaa bu ne şimdi bölee

bendede var bunlar tatlımm kuyruk sokumumda ağrıyo arada değişik belirtiler yaşıyorum adet ağrısına bener ama adet ağrısından daha tatlı belirtiler

Mübareke kutlu doğum haftamız ve cumamız mübarek olsun diyerek
ya allah bismilla diyerek sayfayı açıyorum şimdiden bebiş
çalışmalarımız hayırlı uğrulu bereketli olsun canlarrrrrrrrrrr

merhaba arkadaşlar ben bu ay korunmadım ve ilişki sonrası yattım çok dikkat ettim yumurtlma günlerimi takip ettim regl olmama bi kaç gün var göğsümde beyaz bir kabarcık çıktı beyaz ucunda tam göğüslerim şiş kasığım agrıyor özellikle sol reg olacakmışım gibi belirtiler var nooolur yazın sizce hamile olabilirmiyim?....

merhaba arkadaşlar ben bu ay korunmadım ve ilişki sonrası yattım çok dikkat ettim yumurtlma günlerimi takip ettim regl olmama bi kaç gün var göğsümde beyaz bir kabarcık çıktı beyaz ucunda tam göğüslerim şiş kasığım agrıyor özellikle sol reg olacakmışım gibi belirtiler var nooolur yazın sizce hamile olabilirmiyim?....

tatlımmm kimse buna kesin bir cevap veremez sadece olasılık üstüne konuşabiliriz deminde dediğim gibi hamile olabilirsinnn zaten hamileleik belirtileri il regli belirtileri benzer olabiliyomuş

kızlarrr bugün en büyük doğum günü hediyemi aldım hamileyimmmmmmm çok ama çok mutluyum darısı tüm isteyenlerin başına :)))

Canımm. Çok mutlu bir haber, çok çok sevindim senin yerine, bak 2 sene beklediğine değdi sonunda güzel müjdeyi aldınnn :KK9:
Allah aklı,kalbi,ruhu,eli ayağı sağlıklı bir evlat nasip etsin sana.Ailesine,vatanına,milletine,yaradanına yararlı bir evlat olsun.Çok çok mutluyum inşallah bir an önce zaman geçer kucağına alırsın yavrunu :)
Bizimle paylaş mutlaka belirtilerini,deneyimlerini.
MUTLU YAŞLAR bu arada :)

Canım, gebeliğin ilk belirtileri ile, adet belirtileri birbirine çok benziyor. Bir çoğumuz bunu burda canlı canlı test ettik.Kesin hamileyiz dediğimiz anlar oldu ama adet kanamamız başladı oysa belirtilerimiz hamile arkadaşlarla aynıydı neredeyse.O yüzden de yoncanın da dediği gibi çok zor bunun cevabı,bekleyip göreceksin.Ama çok umutlanma derim,ben de geçen ay çok ümitlenmiştim çok belirtim vardı ama hastalandım 4 gün gecikmeyle.Ama inş hamilelik nedeniyle vardır belirtilerin.Bizi haberdar et sevgiler...

Bu mübarek Cuma gününde, her biriniz için ayrı ayrı, yürekten; gönülden dua ediyorum canlarım.Sizin için en hayırlı vakitte, hayatınızın en uygun döneminde(biz bunu bilmesek bile) önce karnınıza sonrada kucaklarınıza düşsün yavrularınız.
Eli,ayağı,ruhu,kalbi,aklı sağlıklı; vatanına milletine, ailesine, yaradanına hayırlı, uğurlu, başarılı göğsünüzü kabartacak evlatlarınız olsun.
Dualarım sizinle.

Dua ederken ve bir dua araştırırken Bir alıntı dikkatimi çekti:
"Duanın kabul edilmesi için bazı şartlar vardır. Duanın kabul edileceğinden şüphe etmemeli, şartlarına riayet edilip edilmediğinden şüphe etmelidir. Gereken şartlara riayet etmeden duanın kabul edilmesini beklemek uygun olmaz.
Önce çalışmak, sonra dua dinin esası!
Ancak çalışanın duası kabul edilir!"

Yürekten dua edelim arkadaşlar.O zaman eminim cevabını alacağız.Hepinize hayırlı Cumalar.

tebrik ederim bende samimi ay ne güzel haberler alıyoruz ALLAH SAĞLIKLA SIHATLE BEBEĞİNLE VE AİLENLE GÜZEL HAYIRLI MUTLU UPUZUN ömürler nasip etsin bu arada doğum günün kutlu olsunnnn inşallahh sen gibi biz bekleyenlerde hepimiz bu güzel haberi alırız aminnnnnnnnnnn

bat'a 4 gün kaldı ama sankii adet olucakmışım gibi hissdediorumm yaa:KK43:çok umutlanmakta istemiorum ama içimden de çıkaramıorum bu hissi.acaba bi kan testi yaptırsam mıı kızlarr ya bii yol gösterin...

bat'a 4 gün kaldı ama sankii adet olucakmışım gibi hissdediorumm yaa:KK43: bebiş için çok umutlanmakta istemiorum ama içimden de çıkaramıorum bu hissi.acaba bi kan testi yaptırsam mıı kızlarr ya bii yol gösterin...

bat'a 4 gün kaldı ama adet olucakmışım hissi var yaaa:KK43: çok umutlanmak istemiiorum ama bebişide düşünmeden edemiorumm.acaba bi kan testi yaptırsam mı kızlarr çok mu erken.napiyimm bii akıl verinn. çatlıycamm resmenn:)

bat'a 4 gün kaldı ama adet olucakmışım hissi var yaaa:KK43: çok umutlanmak istemiiorum ama bebişide düşünmeden edemiorumm.acaba bi kan testi yaptırsam mı kızlarr çok mu erken.napiyimm bii akıl verinn. çatlıycamm resmenn:)

bence kan testi yaptırabilirsin kardeşim bana geçtiğimiz salı yaptır demişti doktor kendisi çıkabilirniş bide benim adetim 19 mayısa :KK66:

bende aynı durumdayım ama benim daha 9 günüm var 3-4 gün sonra kan tahlili yaptırmayı planlıyorum bakalım... kanda çıkma ihtimali yüksek senin yaptır istersen eğer varsa rahatlarsın

kızlar merhaba nasılsınız benim reglime 7 gün var 1-2 gün önce göğüsümde sızlama var hiç olmamıştı sadece adetime 1-2 gün kala hafif dolgunlaşırdı o kadar şimdi sadece çok hafif büyüme var meme uclarımdada sızlama var çok hafif ve sıkınca acıma duygusu da var hafif damarlar çıkmış dünde özellikle sağ kasığımda minik iğne batması gibi göbeğime doğru çizgi gibi sızladın bu gün yok akıntım başladı beyaz losyon gibi ama yoğun değil benim gibi olan var mı??????

ben geldim kimse yokk :KK43:

bende sen gibiyim tatlımmm benimde aynı şeler neredeyse benzer sadece göğüste damarlanma yok :KK66: benim göğüsler adet gününde bile şişmezdi şimdi 8 gün var adetime ve şiş karın kasık ağrısı ara arar hafif vuruyo sırtım ve kuyruk sokumumda aynı durumda bu arada sanada merhaba tatlımmm :)

bendede var bunlar tatlımm kuyruk sokumumda ağrıyo arada değişik belirtiler yaşıyorum adet ağrısına bener ama adet ağrısından daha tatlı belirtiler

aynisi bugün iki kere bende oldu piskolojik oldugunu düsünüyorum bide elimi sag kasigima bastirdim sizladigini hisettim hamilelik belirtisi olabilirmi? adetim 3 gün gecikti bu aksam eve gidince test yapcam dayaanamiyoru merak iste

aynisi bugün iki kere bende oldu piskolojik oldugunu düsünüyorum bide elimi sag kasigima bastirdim sizladigini hisettim hamilelik belirtisi olabilirmi? adetim 3 gün gecikti bu aksam eve gidince test yapcam dayaanamiyoru merak iste

ben olsam çoktan yapardım Ç:)

bence bekle bende adetime bir kac gün kala kan testi yaptirdim negativ cikinca bayagi üzüldüm. cok ümitlenmistim ben. ama bu sefer o kadar ümitlenmicem

X