Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

.[/QUOTE]

arkadaşlar sizin yaşlar kaç... sormamda bi sakınca yoksa.. benimde dün günüm geçti hala beklemedeyim..

BAT bugün arkadaşlarım umarım Rabbimin de
izniyle hamileyimdir bu ay hiç umudum yok ama
Rabbim büyük OL demiştir inşallah Yüce Rabbim

malesef bende regli oldum bi daha ki bat 31 mayıs

,
olsun kızlar zülmeyin hahkımızda hayırlısı olsunnnn mayıssdaa göbüşler dolsunnnnnnn

ya üç gün oldu hala adet görmedim sol kasığımda çok hafif bi batma var ağrıda değil tam olarak bilmiyorum testlerdede bişey çıkmıyor kist olabilirmi diye düşünüyorum artık.. iyice paronayak oldum ben.. bebek beklerken bide bu çıkmaz inşallah..

en son adet tarıhım 29 nısan :))))) gecen ay denedık olmadı... bu ay bakalım nasipse inşaallaah kızlar bu arada her gun ılıskıye gırmek gebelıgı onluyormus bır gun gırıp dıger gun gırmıcekmısssın bu konu hakkında bılgısıı olan varmı

kızllar benıde ekleyınnnn bat 23 mayısss

benim çok fazla belirtim yoktu ama yinede paylasım..
bi kaç kez mide bulantım oldu
gece uyurken bacaklarıma kramplar giriyordu acı ile uyanıyordum
uykusuzluk
çok sık bas agrısı
afedersiniz sanki ishal olmusum yada oluyormusum gibi sancılanıyordum
idrar rengim acıldı yani renksiz
sureklı aclık hissi

ve ben hamile oldugumu hiç dusunmemıstım mısafırlıge gıttık esımle orda mıdem bulandı bi kaç bayan arkadas hamile olabilirsin diyince umutsuzca test yaptım çunku umutlanmak ıstemedım sonunda cok uzulurum dıye ama sonuc pozıtıf cıktı son adet tarıhım 16 nisan yani 2 hatfa 4 gunluk hamişim harısı tum ısteyenlere olsun rabbım herkese saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsin umarım yardımcı olmusumdur..

evet canım doktrlar da gun aşırı oneriyor spermlerin kaliteli olamsın için diye biliyorum

ıykos..............bat-2 mayıs----SON DURUM NEDİR?
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs----SON DURUM NEDİR?
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs----SON DURUM NEDİR?
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----SON DURUM NEDİR?
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 mayıs

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

Son düzenleme:

benım anneannem dediğin gibi bir ovalama yaptı yukarıya çekti kasığımı.o ay hamile kaldım ama benım sonra bebeğimde bi problem oldu kafatası gelişmedi.ama denildiği gibi hamile kalınıyo

Kusura bakma canim biraz Gec oldu ama yumurtlama gununddn sonra gidebilrsin 1 2 hafta bile olsa ben hollandadayim ailemi gormek icin temmuzu beklemem lazim

Allah tamamina erdirsin insallah saglikli bi sekilde kucaginada alirsin darisi basimiza:)

Allah tamamina erdirsin insallah saglikli bi sekilde kucaginada alirsin darisi basimiza:)

tşk ederim canım rabbim saglıgımızı bizden esirgemez inşallah

çok sıkıntı yapma inan bana bu durum psikolejik cok dusununce olmuyor bende eskiden çok dusunuyordum kafayı yemek üzereydim hatta yemiştim eşimle biraz konustuk anlaştık artık dusunmek yoktu hayatımzı normal yasıyorduk bebek konusu hiç acılmıyordu ve rabbim 1 ay sonra nasip etti darısı tüm isteyenlere olsun

En onemlisi saglik canim Cok dikkatli olmaz gerekiyor :)
Cok zor benim icin kafaya takmamak ama olmuyor Benimde surekli dusuncem bebek oldu simdi biraz unutabilsem keske

benide eklermisiniz listeye 7-10 mayıs arası olması gerekiyor batım
adetim düzensiz ama bu ay ilk defa incir kürü yaptım 19. günde pembe yumurtalama akıntısı yaşadım 19.günden 14gün sayınca 10 gibi çıkıyor 8 nisanda adet görmüştüm en son bende 7siyle 10 arası bekliyorum adeti hayurlısı olsun hakkımızda

Daha yeni gördüm, son durum nedir demiş nagihan arkadaşımız. Ben geçen hafta doktora gittim, doktor bu ay da adetin gecikecek dedi bana 8 mayıs gibi görünüyor. Yalnız 2 aydır adetlerin geç olmaya başladı...Test henüz yapmadım, idrar testinde sonucu görmeden kan tahlili vermek istemiyorum...Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…