Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

Daha yeni gördüm, son durum nedir demiş nagihan arkadaşımız. Ben geçen hafta doktora gittim, doktor bu ay da adetin gecikecek dedi bana 8 mayıs gibi görünüyor. Yalnız 2 aydır adetlerin geç olmaya başladı...Test henüz yapmadım, idrar testinde sonucu görmeden kan tahlili vermek istemiyorum...Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim...

Gelismelri bekliyoruz insallah Guzel haberler verirsin :KK66:

daha yeni gördüm, son durum nedir demiş nagihan arkadaşımız. Ben geçen hafta doktora gittim, doktor bu ay da adetin gecikecek dedi bana 8 mayıs gibi görünüyor. Yalnız 2 aydır adetlerin geç olmaya başladı...test henüz yapmadım, idrar testinde sonucu görmeden kan tahlili vermek istemiyorum...gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim...

hayırlısı olsun canım benim şimdiden haberlerini bekliyoruzzzz inşaalaah güzel haberler verirsin

KIZLAR ÖNCELİKLE CUMAMIZ HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMLE AÇIYORUM İNŞALLAH YABBİM BİZE VE TÜM İSTEYENLERE HAYIRLI EVLATLARA KAVUŞMAYI NİYAZ EDİYORUM VE DİLİYORUM AMİNN.

KIZLAR BU YAZIYI OKUYAN KİŞİ OKUYABİLDİĞİNCE FATİHA SÜRESİNİ İSTER 1 TANE İSTER 10 TANE TOPLUCA OKUMAYA DAVET EDİYORUM HEM HZ. MUHAMMED MUSTAFA (SAV) PEYGAMBERİMİZİN HATRI VE YÜZÜ HÜRMETİNE RABBİM ŞİMDİDEN KABUL ETSİN İNŞAALAAHH DUANIZIN SONUNDA İSTEYEN HERKEZE VE İÇE SIRA KENDİMİZİ KATAR OKURSAK DAHA MAKBUL OLUR OKUYAN HERKEZDEN ALLAH RAZI OLSUN VE KALBİNDEKİ DİLEKLERİ VE İSTEKLERİNDE ALLAH RAZI GELSİN (AMİN)

Fatiha Sûresi ve Anlamı

Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Fatiha Sûresinin Anlamı (Manası)

« Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü'nün sahibi olan Allah'a mahsustur. (Allahım!)
Ancak sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz. Bizi doğru yola, nimete erdirdiğin kimselerin, gazaba uğramayanların, sapmayanların yoluna eriştir. »

ben okudum 20 tane allah kabul etsin aminnnnnn

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar inanin rabbim vaktini zamanini cok iyi ayarliyo 5 yildir bekliyodummm rabbim bu ay nasip etti Allahimin izniyle kalp atislarini sonrada hayirlisiyla sagliklisiyla kucagimiza almayi nasip etsin....umudumuzu asla yitirmeyelim nolur.... İnsallahhh sizlerle guzel topikte adim adim ilerleriz....
:KK49:
annesinin gulu sonunda nazımız bitti bizimle olmayi kabul etti.....

merhaba arkadaslar inanin rabbim vaktini zamanini cok iyi ayarliyo 5 yildir bekliyodummm rabbim bu ay nasip etti allahimin izniyle kalp atislarini sonrada hayirlisiyla sagliklisiyla kucagimiza almayi nasip etsin....umudumuzu asla yitirmeyelim nolur.... Insallahhh sizlerle guzel topikte adim adim ilerleriz....
Annesinin gulu sonunda nazımız bitti bizimle olmayi kabul etti.....

allah analı babalı sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlat eylesin sabini canım amin ümidimizi yitirmiyoruz çok şükürr hadi bakalımmm bizim nazlılarımız ne zaman gelicek işimiz allaha kaldıysa olmuş bilin :)

Merhaba arkadaslar inanin rabbim vaktini zamanini cok iyi ayarliyo 5 yildir bekliyodummm rabbim bu ay nasip etti Allahimin izniyle kalp atislarini sonrada hayirlisiyla sagliklisiyla kucagimiza almayi nasip etsin....umudumuzu asla yitirmeyelim nolur.... İnsallahhh sizlerle guzel topikte adim adim ilerleriz....
annesinin gulu sonunda nazımız bitti bizimle olmayi kabul etti.....

tebrikler canim insllah kucaginada alirsin saglikli bi sekilde

Nagihancım son durumu sormuşsun,BAT için, 1 Mayıstı ama ben 3 Mayısta hastalandım.Malesef bu ay umutları 1 ay erteledik. En iyi ihtimalle benim veledin burcu Kova'ya kaydı :KK34:

Bu arada Allah dualrınızı kabul etsin, şuan okuyamıyorum malum adet dönenöimdeyim, inş niyetim temizlendikten sonra sizinkilere ek yapacağım.
Cumanız hayırlı uğurlu olsun,Allah ona uzattığnız,açtığınız avuçlarınızı karşılıksız bırakmasın inşallah, hepinize sevgiler.

:KK54:

nagihancım son durumu sormuşsun,bat için, 1 mayıstı ama ben 3 mayısta hastalandım.malesef bu ay umutları 1 ay erteledik. En iyi ihtimalle benim veledin burcu kova'ya kaydı :KK34:

Bu arada allah dualrınızı kabul etsin, şuan okuyamıyorum malum adet dönenöimdeyim, inş niyetim temizlendikten sonra sizinkilere ek yapacağım.
Cumanız hayırlı uğurlu olsun,allah ona uzattığnız,açtığınız avuçlarınızı karşılıksız bırakmasın inşallah, hepinize sevgiler.

:KK54:

sağlık olsun canım sen devam edersin duaya bittikten sonra bir dahaki ay topiğinde en üst listeye yazarım seni :)
ümidimiz hiç bitmeyecek beklerim

ıykos..............bat-2 mayıs----SON DURUM NEDİR?
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs----SON DURUM NEDİR?
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs----SON DURUM NEDİR?
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 mayıs

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

inceliyorum ama iyisi mi acaba kullanan birileri tavsiye etse keşke coretesti başka bi topikten arkadaş tavsiye etti

Gülüm kalitesini bilmiyorum ama %99 diyordu ilanda.
Bu arada ben alamadım kocam izin vermedi. Bu şekilde daha çok strese giriyosun ucunu bırak biraz hiç bir şey istemiyorum normal davranıcaz bu ay dedi. O yüzden alamıyorum ama sen alırsan dene bana da bildir ya nolur çok merak ediyorummm :26:

.

gülüm kalitesini bilmiyorum ama %99 diyordu ilanda.
Bu arada ben alamadım kocam izin vermedi. Bu şekilde daha çok strese giriyosun ucunu bırak biraz hiç bir şey istemiyorum normal davranıcaz bu ay dedi. O yüzden alamıyorum ama sen alırsan dene bana da bildir ya nolur çok merak ediyorummm :26:

.

coretesti ne ? Kızlarrrrrrrrrr

Aminn cumlemizin dualari kabul olsun insallahhhhh bu mubarek gunde rabbim daha fazla aratmadan herkese kalbimizden gecen tum guzellikler rahmimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsinnn ...... 100 ya fettah 1 fetih suresi sonra tekrar 100 ya fettah ardindan 1 yasin arkadaslar bu sekilde 33 kisiye dagitin her kisi tek bi kez bunu yapmali nolur yapin ve Allahim rahmime hayirli saglikli evlatlar nasip et ol emrini ver.. Diye dua edelim .... Sizde 100 ya fettah 33 fetih suresi ( ama sadece 32 tanesini fetih suresinin son sahfasinda muhammeden resulullah olan ayete kdr okuyacak 32 tanesini boyle okuyup tekrar dua edecek 33. Fetih suresini tam okuyacak ve dua edecek sonra 2 rekat namaz kilicak .... Bos kaldigimiz anlarda ya şafi diyelim ve elimizle rahmimizin oldugu yere surelim ......ameller niyetlere goredir...surekli yasin suresi okuyalim namazlarimiza dikkat edelim ..... Rabbim ellerimizi insallah bos cevirmeyecek ... :nazar: :emir_bebek:

X