Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

Biraz degisiklik iyi gelir belki Annenlere gitmende iyi olur sana birazda unutursun hamileligi filan

Evet canım, çok özledim ailemi. Ama işte bir taraftanda şu yumurtlama günlerimi düşündüm. Bu ayda boş geçmesin dedim. Çok fazla takmamaya gayret ediyorum ama işte olmayınca insanın canı sıkılıyor. Hava değişikliği, ailemi görmek iyi gelecek. Sen hangi şehirdesin peki?

hoşbulduk canım:) ayy inşallah dedıgın gıbı olur hayrlısı bakalım..

Canım önce hoşgeldin...
İnşallah bu ay senden de güzel bir haber alırız. Belirtilerin hem adet hemde ilk hamilelik belirtileriyle ortak gibi gözüküyor.Ama inş hamilelik belirtisidir ve en çok bir 10 gün sonra senden pozitif haberler gelir.Şimdiden bol şans, öpücükler :76:

.

elüfüm yaaa benim daha çok var psikolojik hamileyim diyebilirim...kasıklarım ööle ağrıyoki..:KK53: eğilince sanki bıçak giriyo.. gaz ağrısı gibi de değil.....:KK43:
evet evet ben PSİKOLOJİK HAMİŞİM.....

elüfüm yaaa benim daha çok var psikolojik hamileyim diyebilirim...kasıklarım ööle ağrıyoki..:KK53: eğilince sanki bıçak giriyo.. gaz ağrısı gibi de değil.....:KK43:
evet evet ben PSİKOLOJİK HAMİŞİM.....

Selüşüümmm... Öyle düşünme yaa belkide gerçekten hamişçiksindir :KK25: Bana hiç öyle kramp girer gibi olmamıştı sadece sızım sızım sızlıyodu yumurtalıklarım. Ama öyle bıçak saplanır gibi falan olmuyodu. Benden değişik tepkilerin var belkide ilk "Bit" seninki olur :KK9:
İnşallahta öyledir ya bende teyzee olurummm bu ayyy:KK9:

Canikler, bu ovulasyon testi diye bir nane diyorlar, bu ne ayaktır? Ben hiç kullanmadım kullanan var mı? Neye yardımcıdır bu?:26:

.

Haydi bakalım birşey kalmamış.Hepi topu 13 gün var.Bunun 4 günü cumartesi-pazarlara denk geliyo zaten.Oho bişiy yok bişiy yok,hepberaber geçiririz.

Gülüm,sağlık olsun,inşallah 31 Mayısta'da seninkinin güzel haberlerini alırız,çifte bayram yaparız.Senden 2 gün sonrada benim BAT'ım 2 Haziran.Bakarsın bu ay güzel haberlerimiz bol olur.Hepimizin gönlüne göre olsun.

Bu arada dün tam kaptırmıştık,bebek odasından falan bahsediyoduk regl olduğumda.Bugüne kadar hiç konuşmamıştık oysa.Artık emin gibiydik ya.Tosladık resmen ya.
Eşim de diyorki, "Ne iğrenç bir gün ya, ne Galatasaraydan güzel haber geldi, ne bizim piçten ses var..."
Bu adamın hayatla bu kadar barışık olmasına aşığım.....

ınsallah ay sonu birlikte veririz mujdeyı hayırlısı böyleymiş

Canikler, bu ovulasyon testi diye bir nane diyorlar, bu ne ayaktır? Ben hiç kullanmadım kullanan var mı? Neye yardımcıdır bu?:26:

.

bebişim eczaneden bulacaksın onu tükürükle ya da idrarla uygulananlrı var ve iyi sonuç veriyor....düzenli adet dönemi olanlarda çok da tavsiye edilmiyor ama sen bilirsin..bence adetinden sonra gün aşırı ilişkiye gir hamiş kalma olasılığın %80 miş :KK52:
öpüyorum kuzucuumm:KK54:

yumurtlama gunun gösteriyor gebelik testi gibi yumurtladıgın gun çift çizgiyi gösteriyor bende düşünüyorum bu ay almayı

Alalım bakalım Gülüm. Belki bir faydası olur. Peki ne zaman olduğunu nasıl bilicez? Her gün mü yapıcaz yumurtlama gününü anlamak için? Pahalı bir şey mi ki acaba?

bebişim eczaneden bulacaksın onu tükürükle ya da idrarla uygulananlrı var ve iyi sonuç veriyor....düzenli adet dönemi olanlarda çok da tavsiye edilmiyor ama sen bilirsin..bence adetinden sonra gün aşırı ilişkiye gir hamiş kalma olasılığın %80 miş :KK52:
öpüyorum kuzucuumm:KK54:

Bizim method bir gün dur bir gün coş tekniği zaten :KK19: Bakalım göreceğiz bu ay neymiş.? Benim adet günlerim düzenli,bana yaramaz mı o zaman? Ben gene de deniyim de içimde kalmasın...:KK30:

.

Bizim method bir gün dur bir gün coş tekniği zaten :KK19: Bakalım göreceğiz bu ay neymiş.? Benim adet günlerim düzenli,bana yaramaz mı o zaman? Ben gene de deniyim de içimde kalmasın...:KK30:

senin teknikten daha iisi yok canumm.. gebelik testi gibi idrarını damlatıosun ya da tükürüosun:KK52: çıkan şekillere göre yumurtlama günün ya da değil anlıosun....:KK54:

HEEEE BİR DE BU ARADA;

Kayınvalidemden bir öneri geldi. Kendisi de biraz zor hamile kalmış; ama şuan eşimle beraber 3 çocuğu var Allah uzun ömür versin.
Rahim eğriliği diye bir durum olurmuş bir çok kadında.Bu rahim ağzına giden bölümde eğrilik yada daha geniş kavis olurmuş dolayısıyla spermlerin ilgili departmana ulaşması zorlaşırmış.Bunu jinekologlar bilemez ve anlayamazlarmış.
Ara ebeleri denen ebeler bunu bilir ve düzeltirlermiş.Kayınvalidem de bu ebelerden birine gitmiş.
Ebe sadece göbeğin biraz altı yumurtalıkların biraz üstünden (teninizin üstünde yani başka bir şekilde değil kesinlikle) el yordamıyla yeri bulur o noktayı az yukarı yada aşağı çekermiş.Acılı sancılı bir şey değilmiş, bir zararı da yokmuş.
Görümcemde 5 yıl tüp bebek tedavisi gördü sonra normal yolla hamile kaldı,şuan 3 yaşında oğlu var Allah bağışlasın.
Geçen aylardada bir kızı götürmüşler komşuları, kız o ay hamile kalmış. Adetinin bitmesine yakın yapılıyormuş bu işlem.
O dönemde damarlar daha mı açık oluyomuş ne o zaman daha kolay oluyomuş.
Bu cumartesi gidelim diye konuştuk.Denemeye değer heralde. Bakalım.
Bilginiz olsun diye söyledim, çoğumuz bilmeyiz, ben de bugün öğrendim....

ben de bu teste bakıyordum erken gebelik testlerı eczanelerde pahalı burda kı hesaplı geldi bana 20 limi 30lu mu alayım ona kara veremedim

fazla alma. bakarsın hemen hamile kalırsın boşa para verme :KK34: İyi düşün iyi olsun. ben çokk ucuza buldum bir tane. Bekle linkini atıcam sana...

X