Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

coretesti ne ? Kızlarrrrrrrrrr

Tatlım erken gebelik testi diye birşey buldum da ben, onu konuşuyorduk.
İlişkiden 5 ila 7 gün sonra hemen netice verdiği iddia ediliyor. Bir çokta yorum var.
Yani doğruymuş.Alsak mı diye düşünüyorduk ama ben alamıcam kocam izin vermedi :KK20:

tatlım erken gebelik testi diye birşey buldum da ben, onu konuşuyorduk.
Ilişkiden 5 ila 7 gün sonra hemen netice verdiği iddia ediliyor. Bir çokta yorum var.
Yani doğruymuş.alsak mı diye düşünüyorduk ama ben alamıcam kocam izin vermedi :KK20:

ne kadarmış fiyatı peki ?

aminn cumlemizin dualari kabul olsun insallahhhhh bu mubarek gunde rabbim daha fazla aratmadan herkese kalbimizden gecen tum guzellikler rahmimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsinnn ...... 100 ya fettah 1 fetih suresi sonra tekrar 100 ya fettah ardindan 1 yasin arkadaslar bu sekilde 33 kisiye dagitin her kisi tek bi kez bunu yapmali nolur yapin ve allahim rahmime hayirli saglikli evlatlar nasip et ol emrini ver.. Diye dua edelim .... Sizde 100 ya fettah 33 fetih suresi ( ama sadece 32 tanesini fetih suresinin son sahfasinda muhammeden resulullah olan ayete kdr okuyacak 32 tanesini boyle okuyup tekrar dua edecek 33. Fetih suresini tam okuyacak ve dua edecek sonra 2 rekat namaz kilicak .... Bos kaldigimiz anlarda ya şafi diyelim ve elimizle rahmimizin oldugu yere surelim ......ameller niyetlere goredir...surekli yasin suresi okuyalim namazlarimiza dikkat edelim ..... Rabbim ellerimizi insallah bos cevirmeyecek ... :nazar: :emir_bebek:

canım bende bir kaç kere niyetlendim bu şekilde yapmak için hep yarım kaldı sonrada üzülüyorum hem ev hem iş ayrıca namazda kılıyorum çok az boş anım oluyor tesbih çekebilirim sen söyle ya şafi ve başka ne varsa hepimiz için çekebilirim ben kolaylık olsun diye fatiha suresini yazdım çok faydalı bir dua herkezin bildiği senin söylediğini yapan varsa benimde adımı geç sin lütfen :)

kızlar 20 tanede ben okudum.. allahım dualarımızı kabul etsin inşallah... bu arada sabah 7 akşam 7 tane fatiha okumak gerekiyomuş bebek için ben okuyorum sizde okuyun arkadaşlarım allah kabul etsin...

Gülüm kalitesini bilmiyorum ama %99 diyordu ilanda.
Bu arada ben alamadım kocam izin vermedi. Bu şekilde daha çok strese giriyosun ucunu bırak biraz hiç bir şey istemiyorum normal davranıcaz bu ay dedi. O yüzden alamıyorum ama sen alırsan dene bana da bildir ya nolur çok merak ediyorummm :26:

.

benım eşimde pek sıcak bakamdı daha dur erken felan diyor yenı başladık ya ama ben onu bu aksam ikna edip almayı düşünüyorum en azaından erken gebelik testi regliden önce yaparım oldum mu olucam mı stresi yaşamam diye düşünüyorum yani nerdeyse kalp krizi gecirecem lavoboda bi daha ki ay bunu yaşamak istemiyorum

ıykos..............bat-2 mayıs----SON DURUM NEDİR?

Nagihancım malesef:2: olmadı canım. Adet oldum..Yine sonraki aya kaldı umudumuz. Rabbim çok bekletmez inşallah bizleri:KK19:

canım aminnnnnnnnnnnn olsun herkez burda deneyimli artık her ay her ay aynı beklentilerle hüsrana uğramak ama alıştık tecrübeliyiz daha rahat karşılayalım lütfen ki önümüzdeki maçlara bakalım :) ama ümidimizi hiç bir zaman yitirmiyoruz kızlar hele beni görseydiniz diyorum sadece ocaktan beri ağla ağla ağla ama nereye kadar bu ay bıraktım kendi haline önümüzdeki ay ki topikten listedesin şimdiden çalışmaların için kolay gelsin yılmak yok kızlar beklentim büyük hamişşşşşşşşşşşşşşşş olacağaz burda bağıra bağıraaa sevincimizzz paylaşacağımız günlerimiz olacak inancınızı kuvvetli tuttun ben inanıyorummmmmmmm hepinizi öpüyorummmm :)

Bende varimmm 18 mayıs bat 18 :) bu ay rahim filmi çektirdim umarım bu sefer olur hayırlısıyla .. Amin..

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs----SON DURUM NEDİR?
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs----SON DURUM NEDİR?
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs
beyazbulut............................bat-belirtmemiş
hll5277...............................bat-15 mayıs

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

Son düzenleme:
çok heyecan verici bişey inşallah bu listenin tümü anne olur ve 2013yılında bebeklerini kucağına alır ...

X