"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

benide ekler misiniz :) 29 kasım inş olmam:) gecen ay hayal kırıklığına ugradım oysakı tum belirtileri yaşamış, adetimde 2 gun gecmıstı ama regl oldum

Haklisin canım çok erken yaptım ama evde çok sayıda gebelik testim vardı bende duramadım :)
Zaten simdiden başladı tehlike belirtilerim
Sonuçtan bizi haberdar et olur mü canım

perilous merhaba arkadasim ozelden yazdim sana sorumu cvplayabilirmisin ?? buarada benim 2 gunum gecikti test yapayim mi sizce kizlar yaaa (

kızlar günaydın yarın bat başlangıcı gelen giden yok hareket yok ağrımda yok 5 gün önce test yapıldı negatifti ilaç kullanıyorum ama yinede tuhaf bi durum değilmi

kızlar günaydın yarın bat başlangıcı gelen giden yok hareket yok ağrımda yok 5 gün önce test yapıldı negatifti ilaç kullanıyorum ama yinede tuhaf bi durum değilmi

ya canım bu ağrıların illa şimdi olması gerekmi eğer bebek varsa birkaç gündür bende vardı hafifti şimdi oda yok

Haklisin canım çok erken yaptım ama evde çok sayıda gebelik testim vardı bende duramadım :)
Zaten simdiden başladı tehlike belirtilerim
Sonuçtan bizi haberdar et olur mü canım

Sabah gittim kan verdim canım ama sonuç yarına çıkarmışbakalım hayırlısı olsun
eczaneden farklı bi marka test aldım burdan kullanıpta iyi diyen arkadaşlar vardı pyro clinice diye bir marka onu aldım ama daha yapmadım hemen yapabilirsin dedi eczacı ama ben bekliyorum 4 saattir tutuyorum biraz daha tutabilirsem öyle yapıcam
sonuçları yazarım size

test yaptırdınmı canım yeni gördüm yaptırmışsın hayırlısı olsun inşallah vardır bebek

Son düzenleme:
kızlar ya belimde kasıklarımda ağrım var ateşimde 35.7 felan.yumurtlama olmadı heralde bugün 14. günüm.

derecenin pili azalmıştır yada senin normalde ateşinin değeri düşüktür daha önceden baktınmı geçen ay felan kaçla regl oluyosun o önemli

dijital değil canım normal derece.bide yumurtlama olunca 36.5 geçer.pco var bende bu ayda düzgün gelmicek heralde

şu meşur ağrıları merak ediyorum sende varmı bari

Aynen canım bende de var sol kasığımda 4-5 gündür batma var midem yanıyor akıntım hiç kesilmedi hala yumurta akı kıvamında yumurtlama zamanındaki gibi bilmiyorum valla nelere alemet ne çıkacak

Bi de ben ömrümde neredeyse hiç turşu ve biber yemem ağzıma sürmem geçen hafta içinde allahım felaket bi şekilde burnumun ucunda tuşu kokuyo felaket turşu istedi delirecektim sanki dünde sofra kurarken eşimle o biber istedi biberi görür görmez ay bi yiyesim geldi ama yiyemedim o ayrı

yani böyle işte canım iştahım bi açılıyo bi kapanıyor gel git ler içindeyim

Son düzenleme:

kızzzz bebek var heralde ay hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…