"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

keşke bende psikolojik aşerseydim kız kendimi iyi hissediyorum diye kendimi kandırmışım ayarım bozulmuş olsa gerek saçım dökülmüş ühühühühühü

ciddimisin canım yaa:44: takma bu kadar kafana (diyene bak ) taktığımız için olması gecikiyo işte bizde kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz

ciddimisin canım yaa:44: takma bu kadar kafana (diyene bak ) taktığımız için olması gecikiyo işte bizde kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz

doğru söylüyosun ya bide benim eşim şuan ankara dışında işi gereği 3 aydır bu şekilde benim bebek olur allahın izniylede eşim ayda bir geliyo 3gün kalıp geri dönüyor 3 günlede bebek olmuyor tabi bide özlüyorum sanırım ondanda canım sıkkın bu ay bebek olmazsa çekapa gircem cildiyeden tut kadın doğum piskolok hepsine gitcem valla

hmm gerçekten işin zormuş canım ya bide 3 gün sadece
bende bu ay olmazsa önümüzdeki ay hiç olmaz diyorum çünkü ben memlekete gidicem 10 gün kadar tam yumurtlama günlerimde eşimle ayrı olucaz hopp 1 ay daha bekle

bu arada ankaradamısın sen bende ankarada oturuyorum

evet canım ankaradayım eryamanda :)

bende hiç ağrı yok acayip bi durum bence acabalardan bıktık artık

çok sinir bi durum herkezin akıntısı var karnı ağrıyo benim bu duruma doktor bile hönk oluyo valla nasıl hiç akıntın olmaz diye olmuyor işte yalanmı söyliycem bal tarçın çörek otu yedim akıntım oldu panikledim geçen ay enfeksiyon var sandım meğer normalmiş onu yiyiynce

kızz bal tarçın çörek otu yeyince akıntımı oluyomuş bende bu ay adet bittikten sonra 10 gün kadar yemiştim nasıl oluyomuş yani akıntı durumu

daha var canım bana 11 de vaziyet kötü ağrı yok akıntı yok pek bi havalanmıştım ama sanırım bu ayda bişey yok sen nasılsın

benim 2 gün kaldı hafif bel ağrım var sadece başka hiçbirşey yok.. ben de kaç gündür havalandım iyice böyle yükselmenin sonu inşallahh yere düşmek olmaz buarada bende de hiç akıntı yok kupkuruyum yani

6 saat oldu hala tutuyor musun sen. Yap artık testi hadi, güzel haberler ver.

son durağa yakındı banka evlerinde oturuyordum 2 yıl olcak eryamana geleli beğendinmi bari orayı sevdinmi

yani güzel beğendim şimdilik bizde merkez diyolar ya oralardayız belediye civarı diyeyim :) şehirden kopuk gibi ama merkezlerde de yaşanacak gibi değil kayınvalidem mamakta oraya gidene kadar mahvediyo trafik kalabalık vs zaten yeni evliyiz 2-3 sene sonra beşevlere falan geçmeyi düşünüyoruz çocuk falanda olursa daha iyi olur diye

kızlar benim de yıllarım ankarada geçti mesleğe başlayana kadar.. ankarada olmak büyük bir nimet yaa her açıdan imkanları çok fazla.. benim de ailem hala ankarada oturuyor.. pursaklara yakın hem de.. altınpark tarafında:)

hadi ya ne güzel ne güzel :81: haklısın o yönden çok iyi ama benim aileme çok uzakkkk :85:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…