"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ne kadar süredir ankaradasın? bir alışsan varya vazgeçemezsin.. ama yine de insanın memleketi başka tabi..:)

bu arada hadi şu testi yap artık:)))

5 aydır burdayım canım ama 6-7 yıldır gelip gittiğim bildiğim bi yer :107:

yaptım yaptımmm :84: veeeee yine negatif yaaa 2 günüm geçti eğer bebek varsa niye çıkmıyo hala :KK53:

yarını beklemekten başka bi çarem kalmadı artık inşaAllah o da hayal kırıklığı yaşatmaz:KK50:

yaptım yaptımmm :84: veeeee yine negatif yaaa 2 günüm geçti eğer bebek varsa niye çıkmıyo hala :KK53:

yarını beklemekten başka bi çarem kalmadı artık inşaAllah o da hayal kırıklığı yaşatmaz:KK50:

sonuç ne olursa olsun belirsizlikten iyidir.. yarın ki sonuç da negatif de olsa pozitif de olsa ki inşallah pozitiftir Rabbim hayırlısını versin.. en azından sonuca göre bir yol çizersin.. 5 aydır mı deniyorsun..

sonuç ne olursa olsun belirsizlikten iyidir.. yarın ki sonuç da negatif de olsa pozitif de olsa ki inşallah pozitiftir Rabbim hayırlısını versin.. en azından sonuca göre bir yol çizersin.. 5 aydır mı deniyorsun..

Haklısın canım bende öyle diyorum ama kalbim onaylamıyo sadece dilimde kalıyo hayırlısı demek :KK50: ama dediğin gibi en azından belirsizlikten iyidir galiba...
Evet 5. ayımız oldu

Benim adetim bugunden itibaren 2 hafta gecikmis bulunmakta. iki gun once test yaptim negatifti.. offf bu belirsizlik beni olduruyor. goguslerimde agrimiyor hic genelde hep agrir adetimden once. gerci bat gunumun ertesi gunu yumurtladim bakalim bir iki gun daha gelmezse doktora gidicem. Guzelim duzenli adetim yok oldu offf

yani güzel beğendim şimdilik bizde merkez diyolar ya oralardayız belediye civarı diyeyim :) şehirden kopuk gibi ama merkezlerde de yaşanacak gibi değil kayınvalidem mamakta oraya gidene kadar mahvediyo trafik kalabalık vs zaten yeni evliyiz 2-3 sene sonra beşevlere falan geçmeyi düşünüyoruz çocuk falanda olursa daha iyi olur diye

güzel seçim bencede çocuğunu başka yerde büyüt :KK1: orası biraz kozmopolik biyer :KK1: parkta çocuklar bacak kadarlar laynnnn dedimmi :KK1: gerisini sen anla :KK1:

Benim adetim bugunden itibaren 2 hafta gecikmis bulunmakta. iki gun once test yaptim negatifti.. offf bu belirsizlik beni olduruyor. goguslerimde agrimiyor hic genelde hep agrir adetimden once. gerci bat gunumun ertesi gunu yumurtladim bakalim bir iki gun daha gelmezse doktora gidicem. Guzelim duzenli adetim yok oldu offf

niye bozuldu düzenin.bide geç yumurtlama olduysa adetin de gecikir canım ya.adetin bekle öyle git 3. gün hormonlarına bakar doktorun

benim 2 gün kaldı hafif bel ağrım var sadece başka hiçbirşey yok.. ben de kaç gündür havalandım iyice böyle yükselmenin sonu inşallahh yere düşmek olmaz :KK43: buarada bende de hiç akıntı yok kupkuruyum yani

bel ağrısı bendede var ama benim yatağım kotü olmuş artık :KK52: annemlerdeyimde eski yatağımda yatıyorum bu ay bitane alayım en iyisi 2 ay daha burdayım :KK1:

bence saklanıyo canım inşallah yarın ceeeee :KK52: deyip çıkıcak inşallahhhhh

güzel seçim bencede çocuğunu başka yerde büyüt :KK1: orası biraz kozmopolik biyer :KK1: parkta çocuklar bacak kadarlar laynnnn dedimmi :KK1: gerisini sen anla :KK1:

yuhhhh inanmıyorum ya ciddimisin :KK52: allahtan ben hiç denk gelmedim henüz :KK1:
aslında gelmezdim burayada eşimin evi en azından kiradan iyidir bide önce şehri bi keşfediym neresi iyi neresi kötü anlayımda ona göre taşınalım diye geldik işte :KK1:

bence saklanıyo canım inşallah yarın ceeeee :KK52: deyip çıkıcak inşallahhhhh

İnşaAllah canım yaa hele bi gelssin ben ona soracam neler çektirdin bana kafayı yedirdin diye :KK52::KK52:

sana şu bal tarçın çörek otundaki akıntı olayı sormuştum canım görmedin heralde nasıl akıntı yapıyormuş yani neden dolayı bu ay 10 gün kadar bende yemiştimde :KK17:

Ahh benim aklimi kaybetmeme hele cok cok az kaldi hissedebiliyorumm kizlar insallah bu bebekler bizi bekletmesin yaaaa :KK43: Biktim ya yok yumurtayi yakala yok atesini bak, akintina bak. Bu ne ya cambaz olduk bir bebe ugruna.. bide hamile kalipta aldiranlar var Allahim onlara vercegine bize ver insallah bizim basimizin ustunde kalbimizin en guzel yerinde tutariz onlari :)

yuhhhh inanmıyorum ya ciddimisin :KK52: allahtan ben hiç denk gelmedim henüz :KK1:
aslında gelmezdim burayada eşimin evi en azından kiradan iyidir bide önce şehri bi keşfediym neresi iyi neresi kötü anlayımda ona göre taşınalım diye geldik işte :KK1:

İnşaAllah canım yaa hele bi gelssin ben ona soracam neler çektirdin bana kafayı yedirdin diye :KK52::KK52:

sana şu bal tarçın çörek otundaki akıntı olayı sormuştum canım görmedin heralde nasıl akıntı yapıyormuş yani neden dolayı bu ay 10 gün kadar bende yemiştimde :KK17:

eryamana gelin benim oturduğum yer çok güzel sessiz sakin çocuklar arkadaşım arkadaşım diye konuşurlar hakim savcı memur doktor hep böyle insanlar var bende evi burdan alcam ama biz 3 ay sonra biraz gidip bodruma yerleşicez daha sonra gelcez ankaraya ( şu akıntıda hafif sarı gibi bişey oldu bağzen foş foş geldi :KK1: kortum ama bbişey yokmuş temiz hatunum kı nebileyim enfeksiyon sandım :KK52:

eryamana gelin benim oturduğum yer çok güzel sessiz sakin çocuklar arkadaşım arkadaşım diye konuşurlar hakim savcı memur doktor hep böyle insanlar var bende evi burdan alcam ama biz 3 ay sonra biraz gidip bodruma yerleşicez daha sonra gelcez ankaraya ( şu akıntıda hafif sarı gibi bişey oldu bağzen foş foş geldi :KK1: kortum ama bbişey yokmuş temiz hatunum kı nebileyim enfeksiyon sandım :KK52:

eryaman sincan tarafında demi? iyimiş işte bakıcaz artık hele birazcık zaman geçsinde geniş bi araştırma yapmam lazım :KK1:

hmm anladım yok bende de öyle bişey yok anacım bembeyaz akıyo akıntım tertemiz :KK9::KK9:

Ahh benim aklimi kaybetmeme hele cok cok az kaldi hissedebiliyorumm kizlar insallah bu bebekler bizi bekletmesin yaaaa :KK43: Biktim ya yok yumurtayi yakala yok atesini bak, akintina bak. Bu ne ya cambaz olduk bir bebe ugruna.. bide hamile kalipta aldiranlar var Allahim onlara vercegine bize ver insallah bizim basimizin ustunde kalbimizin en guzel yerinde tutariz onlari :)

gerçekten öyle ya rabbim bizede nasib etsin de pamuklara saralım onları :KK16:

kız aldıranlar var deyince korktum senden haa :KK1: kotü bişey yazacan diye :KK52: bende ilk bebeğimi aldırdımda çok üzüldüm çok ağladım keşke böyle olmasaydı diye ama aldırdım :KK43:

inşallah cnm benim en kısa zamanda ikimizde hamiş kalırız inş. Allah bütün uğraşlarımızı boşa çıkarmasın en kısa zamanda emeklerimizin karşılığını alırız inş. canım ben Denizlide oturuyorum burda araştırmadım ama 2 yerde yapılıyo galiba ben özelde yaptırdım korktuğum için narkoz verilerek yapıldım o yüzden hiçbişi hatırlamıyorum canım benden dün akşama kadar kanama geldi sendede oldumu benim doktor pahalı profesör olduğu için 200 lira inş.faydasını görürüm seninki de çok iyi fiyatı çünkü İstanbul çok pahalı bir şehir diye biliyorum Allahım gönlümüze göre versin inş.

inşallah tatlişim...
hmm sorunsuz geçtiyse güzel tatlım...ben istanbulda özel bi görüntüleme merkezinde yaptırdım son teknolojı aletı kullanıyolardı ve hıc bır sorunum olmadı...kanamamda olmadı tatlım...gayet normal gunluk yaşantıma devam ettim...filminde yazmıyormu ne çıktıgı..merak ettim tatlım inşallah tüplerde bi sorun çıkmaz benım bırı tıkalı cıktı bılıyosun...
istanbul o kadar pahalı degıl tatlım bir çok alternatıf oldugu ıcın her fıyat aralıgında iyi bi doktor bulabilirsin...herşey gönlümüzde olsun :KK34:

kız aldıranlar var deyince korktum senden haa :KK1: kotü bişey yazacan diye :KK52: bende ilk bebeğimi aldırdımda çok üzüldüm çok ağladım keşke böyle olmasaydı diye ama aldırdım :KK43:

önemli olan yapılan hatalardan ders almak ... geçmiş gitmiş boşver bence hatırlama artık :)

eryaman sincan tarafında demi? iyimiş işte bakıcaz artık hele birazcık zaman geçsinde geniş bi araştırma yapmam lazım :KK1:

hmm anladım yok bende de öyle bişey yok anacım bembeyaz akıyo akıntım tertemiz :KK9::KK9:

evet canım sincan tarafında etimesguta bağlı ama orayla alakası yok :KK1: seni temiz hatun seni benimde şimdi oyle normale döndü :)

X