"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar merhaba benim de bata 6 gün var ve 5 gün önce ölçmeye başladım demiştim bugün daha da artmış şöyle ki;

36,8
36,9
37
dün 37
ve bugün 37,2

dijitalle ölçtüm.. düşmesi gerekmez miydi bana bi garip geldi de yorumunuz nedir?
bu arada az önce dayanamadım ve 3 tl lik testlerden yaptım tek çizgi çıktı:26:

Ne güzel ateşin yüksek iste. Ben ilk hamileliğimde ateşimin yüksekliğini esim farketmişti.
Canım daha 5 gün var bat a. Erken gebelik testi olsaydı belki çıkardı

benim adetin 13. günü.ateşim 36.daha yumurtlama olmadı sanırım.bugün çok ağrım var.yumurtlama zamanı bu kadar ağrı olurmu?

Ne güzel ateşin yüksek iste. Ben ilk hamileliğimde ateşimin yüksekliğini esim farketmişti.
Canım daha 5 gün var bat a. Erken gebelik testi olsaydı belki çıkardı

canım ne bileyim şeytan dürttü ve akşam 6 gibi test yapıverdim öylesine zaten de çıkmadı işte olsaydı silik te olsa çıkardı sanırım.. ama ateşin gidişatı tuhaf cidden.. eğer hamile değilsem ve kırmızılar gelirse enfeksiyon var o zaman vücudumda:KK1:

kızlar merhaba benim de bata 6 gün var ve 5 gün önce ölçmeye başladım demiştim bugün daha da artmış şöyle ki;

36,8
36,9
37
dün 37
ve bugün 37,2

dijitalle ölçtüm.. düşmesi gerekmez miydi bana bi garip geldi de yorumunuz nedir?
bu arada az önce dayanamadım ve 3 tl lik testlerden yaptım tek çizgi çıktı:26:

canım benim 7 günüm var değerlerimiz aynı sayılır inşallah ateşin hiç düşmez :)

canım ne bileyim şeytan dürttü ve akşam 6 gibi test yapıverdim öylesine zaten de çıkmadı işte olsaydı silik te olsa çıkardı sanırım.. ama ateşin gidişatı tuhaf cidden.. eğer hamile değilsem ve kırmızılar gelirse enfeksiyon var o zaman vücudumda:KK1:

adetten bi gün önce ateş düşer canım

Dualarımız seninle canım. Bence bomba bir haberle doneceksinnn:21::KK49:

malesef canım yaa:KK25:
test aldım yaptım fakat sonuç negatif :KK14: çok canım sıkıldı ama ne gelen var ne giden hala akıntılar falan devam ediyo testte dandik bişeye benziyodu nova diye bi test 3 tlydi daha hassaslardan alacaktım sadece o varmış eczanede :KK31: kullanan varmı acaba o testi ne derece güvenilir ?

test aldım yaptım fakat sonuç negatif :KK14: çok canım sıkıldı ama ne gelen var ne giden hala akıntılar falan devam ediyo testte dandik bişeye benziyodu nova diye bi test 3 tlydi daha hassaslardan alacaktım sadece o varmış eczanede :KK31: kullanan varmı acaba o testi ne derece güvenilir ?

6 haftalık bebeğin bile varlığını göstermedi o test bana :KK43: gıcık bişey yada yok ven var gibi çıkıyor sen yarın başka bir marka al canım inşallah hamilesindir

Ben kullanmıştım çok dandik bir test.
Bı de sabah ilk idrarla yapmak gerekiyor. Cunku o testler ancak yuksek degerleri tespit eder. Hayırlısı olsun canım ya bozma moralini. Bende bu sabah erken gebelik testlerinden yaptım ve tek çizgi çıktı :KK43:

Bı de sabah ilk idrarla yapmak gerekiyor. Cunku o testler ancak yuksek degerleri tespit eder. Hayırlısı olsun canım ya bozma moralini. Bende bu sabah erken gebelik testlerinden yaptım ve tek çizgi çıktı :KK43:
ayy atlantamm yaa üzülme lütfenn bir gün mutlaka hepimiz hamiş kalıcaz hem daha önce hamile de kaldın en azından kalabildiğini biliyosun.. olacak bir gün mutlaka gelecekk ama nazlanıyo işte:)

offf bilmiyorum ya artık yarında olmazsam kan testine gidicem sabah inşaAllah onda çıkar:KK5:

hmmm üzülma canım ya senin bata daha var demi?

ayy atlantamm yaa üzülme lütfenn bir gün mutlaka hepimiz hamiş kalıcaz hem daha önce hamile de kaldın en azından kalabildiğini biliyosun.. olacak bir gün mutlaka gelecekk ama nazlanıyo işte:)

Hele bı gelsin bebis... Ben ona yapacağımı biliyorum. İlk kucağıma alınca pat pat poposuna vurucam:KK1:

X