"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ayni belietiler bende de var 1 haftadir kasik batmasi bel agrisi var. sik idrara cikma da 2gundur var.. ne zamandir deniyorsun

cnm ben 2 senedir evliyim,daha bu ay başladım çalışmalara,yani ilk ayım ,ama beklemek istemiyorum biranönce olsun istiyorum :)

5gün daha nasıl beklicem yaaufff :)
neseee sakin olmalıyımmm,çok sabırsızım ben yaaa:))

benimde bat 11 kasım çokvar ama ben bu ay sabırlı olmaya çalışıyorum ya çünki gerginlikten sıkıntıdanda olmuyo bu iş valla sende rahat olmaya çalış dün çok mutluyum enerjı doluyum felan diyodum meğer sebebi aşırı yediğim çikolataymış sende biraz ye istersen işe yarıyo ama benim gibi abartma valla uçuruyor resmen

ahahha çok güldüm walla,aklıma soktun çikolatayı walla mutfağa gidip nutellayı kapayım hemen :))) çok cnm çektiiii
bide dün gece bi kestane çektiki cnm sorma gtsin,ta nerelere gtti eşim ,belki gebe kadınsındır alıyım bari dedii :)))

haklısın canım sabah sabredemedim ilk idrarımla test yaptım bebe tıme marka gebelik testi idi silik bi çizgi belirdi ama şöyle bi araştırdım o testte silik çizgi çıkıp kırmızı ile karşılaşanlar olmuş bende dayanamadım prediktor aldım yapsam mı acaba bugun çıkar mı sonuç?

bana biraz ters geldi de nikahtan once hamilelik olaylari... herkesin kendi gorusu tabi oyuzden ilginc dedim rabbim isteyen herkese hayirlisiyla ve helalinden versin insallah... bizlere de insallah...

ben anladım zağten senin neyde takıldığını ama olsun benim 9 yıl önce hoca nikahım yapılmıştı zağten helalinden zağten verir rabbim

ye güzelim ye iyi geliyo da kız yoksam hamilemisin cidden kestane felan yaw bi benim canım bişey çekmiyor arkadaş nasılbir kadınım ya 8 haftalık hamile kadının canı bişey çekmezmi benim çekmemişti

ye güzelim ye iyi geliyo da kız yoksam hamilemisin cidden kestane felan yaw bi benim canım bişey çekmiyor arkadaş nasılbir kadınım ya 8 haftalık hamile kadının canı bişey çekmezmi benim çekmemişti

bakıcaz artık,pskolojikmi canım çekiyor yoksa gerçektenmii :)
çekmesede çekiyo gibi yapmak lazım boşverrr,alsın getirsinlerrr :)

cnm ben 2 senedir evliyim,daha bu ay başladım çalışmalara,yani ilk ayım ,ama beklemek istemiyorum biranönce olsun istiyorum :)
aynen benim de 1bucuk yil yaklasik evliim ben de beklemek istemiyrm hatta suan keske daha once dusunseymisim diyorum hayirlisi...
bence yap dedigim gibi kendi kendini yiyecegine ne okup bitiyor bKarsin.. ben baktim icim rahat etti yoksa hep dusunecektim yapsam mi diye.. cikmasa da onemli degil adet gununu beklicez nasilsa

Son düzenleme:
benimde bugun kırmızılar geldi...ayın 5. de gelmesi gerekırken erken geldi bu ay...yarın doktora gıdıcem yıne bakalım klomen verıcekmi...

benimde bugun kırmızılar geldi...ayın 5. de gelmesi gerekırken erken geldi bu ay...yarın doktora gıdıcem yıne bakalım klomen verıcekmi...

allah allah canım yerleşme kanaması diye bişey duymuştum acaba öyle olabilirmi kafanı karıştırmak istemem ama renginden miktarından anlaşılıyormuş sanırım

Canım nerelere kayboldun? Göremiyorum seni hiç ! Burada bat larımız yine aynı
buralardayım canım topik topik bakınıyorum girince.. arada bir de yazıyorum ama sen de yoktun.. yine başa baş gidiyoruz desene batlarımız hep aynı gidiyo ne güzel.. inşallah sonucumuz da çok yakın ve aynı zamanda olur canımmm...

bu senbu ben sen nasılsın?

Son düzenleme:
Ayyyyyyyyyyyyyy Çok sevindim ya...
Daha önce yazmıştım zaten yapın testleri de kasım ayının hakkını verelim diye. Ne güzel işte. Hemen hareketlerine ve yediklerine dikkat etmeye başla, folik asit al ve yut.Bi de hep iyi düşün iyi olsun
Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. Yuvanızda huzurla mutlulukla büyüsün. Hep sevinsin, mutlu olsun. Hayırlı evlat olsun inşallah. Darısı başımıza tabii ki

Son düzenleme:
allah allah canım yerleşme kanaması diye bişey duymuştum acaba öyle olabilirmi kafanı karıştırmak istemem ama renginden miktarından anlaşılıyormuş sanırım

yok canım ya bildigin adet kanaması...böyle parçalar falanda geliyor...bu ay 20 lik dişim yüzünden antibiyotik kullandım ondan kaynaklı büyük ihtimal..

yok canım ya bildigin adet kanaması...böyle parçalar falanda geliyor...bu ay 20 lik dişim yüzünden antibiyotik kullandım ondan kaynaklı büyük ihtimal..

hım geçmiş olsun canım ya benimde nerdeyse ağzımda diş kalmadı nasıl bir azimse artık bebek yapıcam diye ağrıları çekiyorum doktora gitmiyorum

kuzum geldiler miiii kırmızılar.o zaman hemen önce dişçiye
sonra doktora.ilaç almıştın ya korkuyodum ya bebişine bişey olur diye laf dinlemiyon ki cadı içtin içtin

ayyy canım benim yirim tatlı dilleri ben
darısı başına halaya durucam hele bi haberinizi alayım
Hamile kalan arkadaslar,ara ara adet ağrısı gibi ağrılarınız oldumu??????:44:

bende hiç kesilmedi o ağrılar olmazmı
idrar testi kadar güvenilir bende o ağrılar

Ayyy ins bendede öyledir ya.Aşılama yaptırdık bu ay.Haftaya ayın 8inde test yaptıracam ama adet olacakmış gibi kasığım karnım ara ara ağrıyınca moralim bozuluyor kırmızıları görcem diye.:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…