"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Yumurtlama zamanından önce ve sonra bebek olma ihtimali çok düşük değilmi.. çünkü yumurtlama dönemi 5 gün fln sürüyo.. ben de öncesi ve sonrasına denk geliyorum.. yani ihtimal çok zayıf :KK43:
, 0

selam bayanlar:KK3:nasılsınız hayat nasıl gidiyor :KK14:
bizde çook sıkıcı :KK14:
hamile olduğunu öğrenenlere ayrı selamlar ,saygılar inşallah sağ salim bebeğinizi kucağınıza almak nasip olur:KK34::nazar:
benim gibi beklemede olanlara allah sabır versin diyorum:KK31:
bu ay tutturamayanlarada allah hayırlısını nasip etsin diyorum , sakın üzülmeyin herşeyin bir vakti zamanı var:114:

bu aralar çok yoğunum giremiyorum nete
aman silmeyin beni ha ,beklemedeyim geçen ay olmadı bu ay mutlaka olur gibi geliyor bana ,ama tabiiki nasibi varsa
gelişmeleri yazarım hadi kalın sağlıcakla :KK16::KK16::KK16:
teşekkür ederiz canım,allah sabrınızın meyvesini tez zamanda verir inşallah :KK54:

kızlar böyle yumurtlama falan bana bi acayip geliyo artık ya yok yumurtladım yok yumurtlamadım :KK1: eşim artık yumurta yemiyo :KK52: :KK1: :KK1: :KK1:
benimki ne zaman gıdaklıyon diye soruyo :KK52:
korkmuyonn muu :KK52: yaa hazır iyleşmişkenn kalsın öyleee yaaa illa zorla çıkartcaklar ben dişimden memnunum halbukimm yafff :KK1::KK1:

korkmuyom tabi ki hayatımda 3 kere gittim sadece
kalan ömrümde 3 kere daha giderim sonuncuda damak yaptırıp kurtulurum :KK52:

Yumurtlama zamanından önce ve sonra bebek olma ihtimali çok düşük değilmi.. çünkü yumurtlama dönemi 5 gün fln sürüyo.. ben de öncesi ve sonrasına denk geliyorum.. yani ihtimal çok zayıf :KK43:
, 0

hadi yaaaa.... ben de yumurtlama gününden bir önce ve bir sonra ilişki oldu .. hay aksi yaaa:KK70:

minikkelebek yapmadım çünkü geçen ay yaptığım gün kırmızılar geldi çok moralim bozuldu gerçi bu ay test yapmaya fırsatta olmadı ya memleketteyim zamn bulamadım:KK1: hem yokmuş gibi geliyo ya ne bileyim belki meleğim yoksa üzülmemek için öyle şartlandım bilmiyorum :26:

evet bu senenin ağustosu.biliyorum çok erken pes etmek için ama adetlerim 36 günde bir olyor bazen daha fazla geçiyor
bu bi sorun değil mi sizce ?:KK59:

canım doktorlar niye var ki.git dr a anlat sıkıntını.en azından sen 36 günde oluyon ben geçen sene 3-4 ay adet olmadığım olurdu şimdi baya düzeldi ve sende soğan suyu iç çok etkili canım.

minikkelebek canım benim tebrik ederim Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına

kızlar bu arada ben 28 ekimde adet oldum üç tane kist oluşmuş adet bitince rahim filmi çekilcem bakalım geçen ay çatlatma iğnesi vurulmuştum bir tanesi çatladı diğerleri kiste dönüştü hayırlısı olsun artık

benimde bugun kırmızılar geldi...ayın 5. de gelmesi gerekırken erken geldi bu ay...yarın doktora gıdıcem yıne bakalım klomen verıcekmi...

brsncim bu kırmızıların gelmesi klomen ilacından olabilir mi acaba benimki 11 gün önce geldi malesef

dişini ihmal etme canım bende 20lik dişimi çektirdim hiç acımadı bi arkadaşım da ameliyatla çektirmişti hiç zorlanmadığını ameliyatın kolay geçtiğini söylemişti inşallah seninde kolay geçer ve bi an önce bu dertten kurtulursun

Canım , bir gün öncesinde ve sonrasında tutuyo.. ama ben 3 gün öncesi ve 3 gün sonrasında olduğundan olmycak bu ay kesin :KK43:

valla canım bu işler hiç belli olmuyor kesin konuşmamak lazım belki de yumurtlama gününde yapanın olmaz ama senin olur yani Allahın takdir ettiği...başka birşey değil.. biz de görünen sebeplere uymaya çalışıyoruz işte ama herşey Allahın takdirinde ... İnşallah bizim için de güzel hayırlı ve sağlıklı evlatlar takdir etmiştir.. inşallahh... :)))

Son düzenleme:
valla canım bu işler hiç belli olmuyor kesin konuşmamak lazım belki de yumurtlama gününde yapanın olmaz ama senin olur yani Allahın takdir ettiği...başka birşey değil.. biz de görünen sebeplere uymaya çalışıyoruz işte ama herşey Allahın takdirinde ... İnşallah bizim için de güzel hayırlı ve sağlıklı evlatlar takdir etmiştir.. inşallahh... :)))

Amiin Canım... Aminnnn :)

canım doktorlar niye var ki.git dr a anlat sıkıntını.en azından sen 36 günde oluyon ben geçen sene 3-4 ay adet olmadığım olurdu şimdi baya düzeldi ve sende soğan suyu iç çok etkili canım.

canım gittim doktora ve sorun olmadığını söyledi ama etraftakiler hep konuşur bilirsiniz 36 günde bir
adet olduğumu duyanlar bana sorunluymuşum gibi davranıyo:KK5::KK30: evet soğan suyunu duydum bende bu ay
kırmızıları görürsem ki inşallah görmem adet bitince başlıcam içmeye.birde tecrübeli hamişlere bişey sormak istiyorum.
2 gündür aniden ayağa kalktığımda sağ kasığımda batma oluyo sizlerdede olmuşmuydu :KK53::126:

Benide eklermisinizzz 16 kasımda regl olmam lazımm belki uğurlu gelir banada gebişleri görünce ümitlendim :)

minikkelebek canım benim tebrik ederim Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına

kızlar bu arada ben 28 ekimde adet oldum üç tane kist oluşmuş adet bitince rahim filmi çekilcem bakalım geçen ay çatlatma iğnesi vurulmuştum bir tanesi çatladı diğerleri kiste dönüştü hayırlısı olsun artık

rahim filmi için çok zor ve ağrılı bir olay diyorlar.doğru mu ?

herkese günaydınlar
ben uzun zamandır bu topiklere uğramıyordum hem bebek düşüncesini ertelemiştim hemde rahatsızlığımdan dolayı tedavi görüyordum..

size kısaca bahsedeyim belki yardımınız dokunur..
benim sol yumurtalığımda yaklaşık 5 cm lik bir kist vardı canım adetlerim hep düzensizdir bu yüzden..
doktora gittim geçen haftalarda 2 kutu adet söktürücü verdi buna rağmen 15 gün sonra adet olabildim bugünde adetin 9. günü
adetin 4. günüde adet düzenleyici kullanmaya başladım..
şimdi kararsızım bu ay bebek çalışmalarına başlasam mı diye..
yani kistin gidip gitmediğini bilmiyorum..
artık üzülüyorum bu duruma..

minikkelebek yapmadım çünkü geçen ay yaptığım gün kırmızılar geldi çok moralim bozuldu gerçi bu ay test yapmaya fırsatta olmadı ya memleketteyim zamn bulamadım:KK1: hem yokmuş gibi geliyo ya ne bileyim belki meleğim yoksa üzülmemek için öyle şartlandım bilmiyorum :26:
Hayırlısı olsun canım bekle bakalım inşallah gecikir o zaman yaparsın madem.
sağol sevdecim çok teşekkürler,o yumurtanın kiste dönüşme mevzuu birsn61 arkadaşımda da olmuştu.

canım gittim doktora ve sorun olmadığını söyledi ama etraftakiler hep konuşur bilirsiniz 36 günde bir
adet olduğumu duyanlar bana sorunluymuşum gibi davranıyo:KK5::KK30: evet soğan suyunu duydum bende bu ay
kırmızıları görürsem ki inşallah görmem adet bitince başlıcam içmeye.birde tecrübeli hamişlere bişey sormak istiyorum.
2 gündür aniden ayağa kalktığımda sağ kasığımda batma oluyo sizlerdede olmuşmuydu :KK53::126:

Canım bat ne zaman?Benim 2 gebeliğimde de batmalardan anladım hamile olduğumu.
Benim solda oldu hep sızı şeklinde bazen de bacağıma da bi sızı vuruyodu aynı anda
inşallah hamilesindir

herkese günaydınlar
ben uzun zamandır bu topiklere uğramıyordum hem bebek düşüncesini ertelemiştim hemde rahatsızlığımdan dolayı tedavi görüyordum..

size kısaca bahsedeyim belki yardımınız dokunur..
benim sol yumurtalığımda yaklaşık 5 cm lik bir kist vardı canım adetlerim hep düzensizdir bu yüzden..
doktora gittim geçen haftalarda 2 kutu adet söktürücü verdi buna rağmen 15 gün sonra adet olabildim bugünde adetin 9. günü
adetin 4. günüde adet düzenleyici kullanmaya başladım..
şimdi kararsızım bu ay bebek çalışmalarına başlasam mı diye..
yani kistin gidip gitmediğini bilmiyorum..
artık üzülüyorum bu duruma..

Canım benim kuzenlerim koca kisteriyle hamile kaldılar çok şükür bebecikleri var şimdi.
Neden beklemek istiyosun doktor bekle mi demişti?

X