"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Buarada hamile kalan arkadaşları tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla ins darısı bizlerin başına:)

minikkelebek taze annişim neoldu benim bhcg bak ben çok ümitliyim bu ay sende bir değerlerime bakıver

inşallah gelirler benim 2 gündür valla içinde bir his hamile olduğumu söylüyo inşallah öyledir rüyalarıma giriyo artık hayırlısı olsun herkez için

Ya bende birşey hissetmeye çalışıyorum olup olmadığına dair ama olmuyooooo bu heyecanla test gunüne kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum.Buarada o rüyalar hep varlar.Aklımızdan çıkaramıyoruzki bebişleri birtürlü

valla canım mümkün oldukça herkeze söylüyorum burdan azcık rahat olun şimdi zağten bişey hissedilmez de stres yapmayın senin burda kendini nasıl hissettiğin önemli hiçbişey yapamıyorsan çikolata ye azcık rahatla işin esprisi bir yana üzülme olur inşallah en güzel zamanında gelir o sana :)

hayırlı akşamlar anne adaylarıı benim bat yrın ya çok heyecanlıyım kırmızılar gelmez inş dua edin olur mu:26:

Bende dua topiklerine derdim var topigine takılıyorum :). Ya neguzel yaptın öyle hamis hamis berabere .. :) dün kasık ağrılarım vardı ama bugün o da yok hayırlısı artık . Sende Varmı belirti?

hım geçmiş olsun canım ya benimde nerdeyse ağzımda diş kalmadı nasıl bir azimse artık bebek yapıcam diye ağrıları çekiyorum doktora gitmiyorum

saol canım yaa ayy öldürdü beni bu diş ...nee beter bişeymiş böylee 20 lik diş..çıkmıyor benımkı doktor amelıyatla ayrılıp alınck dedi korkumdan gidemedim...canım diş bakımı çok önemliymş bence sende ihmal etme doktora git..bna doktor dişlerini halletmeden hamile kalma dedi...zaten her gebelikte bir diş çürüyüp gidiyormuşş

kuzum geldiler miiii kırmızılar.o zaman hemen önce dişçiye
sonra doktora.ilaç almıştın ya korkuyodum ya bebişine bişey olur diye laf dinlemiyon ki cadı içtin içtin

geldilerr gelemez olasıcaLarrr hemde 5 gün erken geldiLerr pehh boşuna hayaLLere daLmiim diyee
ama iltihap olmuştu dişim kuzumm bogazıma kulaklarıma sıçradı..antıbotık ıcmessen kalbıne vurur ölürsün didiLerr korkuttular benii zaten dişimden dolayıda bu ay dogru dürüüst çalışma yapamamıştık...gidicemdee korkuyorumm yaa
kızlaaarr aranızda 20 lik dişi amelıyatla aldıran varmı

kızlar benıde ekleyın bat 11 kasım inş bu ay hamıleyımdır.29 ekım de yumurtladım galıba ilişkı oldu ama tuttu mu acaba?? hamıle olanları kutluyorum.

Canım ben 3 20lik dişimi ameliyatla aldırdım... Öyle korkulacak bişey değil 2 güne iyileşiyor zaten... şimdi 4. ve son yirmilik dişim çok ağrıyor ara ara Doktoruma sordum aldırabilirsin dedi ama ben dayanabileceğim kadar dayanıcam bakalım biraz da cesaretimi toplamam lazım... Bir an önce hallet bence çünkü hamişlikte ilk 3 ay organ gelişimi olduğundan diş tedavisi olamıyorsun

ayyyyyyy valla korkmuyoda değilim aslında fekat benim dişçi korkum var

bide beni bilsen canım. bn bu ay katıldım aranıza:)

bebek gelsin hoş gelsin mümkünse gelincede gitmesin ( canım benim ben neyi bilcem :) dün yazdıklarımı okuduysan fazla takılma ben kızlar biraz neşelensin diye yazdım mağlum kiminin bat yaklaşıyo kimi tuttumu tutmadımı benim gibi stresimiz geçsin diye espri yapıyorum bat nezaman şeker

fındıkçım bata daha var adet ağrın böyle erken mi başlar senin?
Belki de bebecik yapıyodur ağrıyı,inşallaaah
minikkelebek taze annişim neoldu benim bhcg bak ben çok ümitliyim bu ay sende bir değerlerime bakıver
canım laborant izne çıkmış sonucu alamadıktı
sıktım sıktım çıkmadı
hayırlı akşamlar anne adaylarıı benim bat yrın ya çok heyecanlıyım kırmızılar gelmez inş dua edin olur mu:26:
anammmm test yapmadın mı hala?ben olsam çatlarım
güzel haberlerle gelirsin inşallah

ayyyy allah korusun kızz korkma bişiyciiin kalmicak olcak bitçek korkma bak ben korkuyomuyum dişçiden :18::18:

selam bayanlarnasılsınız hayat nasıl gidiyor
bizde çook sıkıcı
hamile olduğunu öğrenenlere ayrı selamlar ,saygılar inşallah sağ salim bebeğinizi kucağınıza almak nasip olur
benim gibi beklemede olanlara allah sabır versin diyorum
bu ay tutturamayanlarada allah hayırlısını nasip etsin diyorum , sakın üzülmeyin herşeyin bir vakti zamanı var:114:

bu aralar çok yoğunum giremiyorum nete
aman silmeyin beni ha ,beklemedeyim geçen ay olmadı bu ay mutlaka olur gibi geliyor bana ,ama tabiiki nasibi varsa
gelişmeleri yazarım hadi kalın sağlıcakla

kızlar böyle yumurtlama falan bana bi acayip geliyo artık ya yok yumurtladım yok yumurtlamadım eşim artık yumurta yemiyo

yaa ne biliyim ya dişçi fobim var o koltugu görünce kalp ritmim bozuluyorrr ameliyat esnasında bişey hissediliyomu acı fln :18::18: baskı hissediyomuşsun galibaaa ayy offf nerdenn geldi başımaa yaffff ewet ya banada öyle dedi doktorum dişlerini halletmeden hamile kalma dedii
sen nsılsın tatlım bebişi baya büyütmüşsün belli oldumu cinsiyetı umarım herşey yolundadır

ayyyyyyy valla korkmuyoda değilim aslında fekat benim dişçi korkum var

ahhh o dişçi ve koltuk korkusu yokmuu :18: sende bır an önce hallet bence tatlım

ayyyy allah korusun kızz korkma bişiyciiin kalmicak olcak bitçek korkma bak ben korkuyomuyum dişçiden :18::18:

korkmuyonn muu yaa hazır iyleşmişkenn kalsın öyleee yaaa illa zorla çıkartcaklar ben dişimden memnunum halbukimm yafff

Ah aaah tatlım.İyi hoş diyosunda.İnsan kendine dinletebilse keske.Ama insan 1tupbebek,1aşılama,2 ay ovulasyon,2 defa 7haftalık bebislerini kaybedip kürtaj geçirince maalesef rahat olamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…