"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

18 yaşımdaydım hamile kaldım ozaman evli değildim yaşım küçüktü istemedim aldırdım 6 sene sonra kazayla bidaha oldu hadi evlenelim dedik çocuk düştü 6 haftalıkken en son 2,5 sene önce kaldım 8 haftalıkken kalbi durdu işte 6 ay olcak korunmuyoruz 3 aylık evliyiz ne gelen var ne giden :KK43:

annelerin hamile olduğu içine doğar derler inş. seninde hislerin kuvvetlidir ve olur bu sefer.

annelerin hamile olduğu içine doğar derler inş. seninde hislerin kuvvetlidir ve olur bu sefer.

inşallah ya artık resmen evli olduğum için birazda kendimi rahat hissediyorum bekar olupta böyle şeyler yaşamak biraz korkutuyor şimdi ikizim bile olsa gelsin problemyok allahın izniyle

güzelim banada galipten sesler geliyo burda kimle çok yazışırsam onun hakkındaki düşüncelerim sekmiyo sana bir kız bebek geliyo sweetee arkadaşımız içinde bu ay sende bebek olcak dedim oldu onunda oğlu olcak kesin

kız gel benlede konuş benim içinde düşünn :)))
ben dayanamadım dün test aldım yaptım ama malesef negatif çıktı ama umudumu yitirmiyorum bat 8 kasım çünkü:)
bikaç gün geçsin yine ypıcammm :))

ben dayanamadım dün test aldım yaptım ama malesef negatif çıktı ama umudumu yitirmiyorum bat 8 kasım çünkü:)

yaa benim gibi olan ne kdr cok kisi varmis canim ayni durumdayiz yaa benim de 7-8 kasim bugun test yaptim negatif cikti ama belirtiler var ne biliim yaaa sende belirti varmi canim

:KK1: ayyy canım benimya 8 gün var daha biraz erken değilmi inşallah 8 inde güzel haberini verirsinde bende burda senin halayını çekerim bir güzel oynarım hayrı şerri gaybı yanlızca allah bilir canım benim o benim isteğimle olan bişey değil nasıl oluyo bilmiyorum ama fısıldama gibi geliyo bağzen ama o illahada şu olsun diye miyorum bir anda olyo ama karşımda olsan bu daha kolay oluyo bende bağzen kendimden korkuyorum bağzı şeyleri nasıl biliyorum diye :KK1: herşey allahtan ya

yaa benim gibi olan ne kdr cok kisi varmis canim ayni durumdayiz yaa benim de 7-8 kasim bugun test yaptim negatif cikti ama belirtiler var ne biliim yaaa sende belirti varmi canim

ayy evet yaa benimde kasıklarım batıyo bide çok sık tuvalete gidiyorum ama ben bunların belirti olduğunu bile bilmiyodum:)
burda kızlardan öğrendim :)
dün yaptım işte testi,ama moralimi bozmuyorum bikaç gündaha bekleyelim bakalımm yine yaparız beraber :)

onu bende yaptim hatta corek otu bal tarcin karisimi falan yedim ama afedersin basur oldum onun yuzunden biraktim:KK43:( senin problemin ne cnm?

benim bi sıkıntım yok allaha şükür endometrium mudur nedir işte o yeterince kalınlaşmamış geçen ay ama bu sürekli olan bişey değil fazla önemsemedim ben ağrı kesici çok kullanıyorum ona bağladık biraz mağlum günlerimde ağrıdan solucan gibi kıvranıyorumda :KK1:

:KK1: ayyy canım benimya 8 gün var daha biraz erken değilmi inşallah 8 inde güzel haberini verirsinde bende burda senin halayını çekerim bir güzel oynarım hayrı şerri gaybı yanlızca allah bilir canım benim o benim isteğimle olan bişey değil nasıl oluyo bilmiyorum ama fısıldama gibi geliyo bağzen ama o illahada şu olsun diye miyorum bir anda olyo ama karşımda olsan bu daha kolay oluyo bende bağzen kendimden korkuyorum bağzı şeyleri nasıl biliyorum diye :KK1: herşey allahtan ya

o zaman mutlu haberi veririmm sende cinsiyet tahmini yaparsın :)
demekki 6.hissin kuvvetli cnm ,aslında benimde kuvvetlidir ama bu konuda hassaslık diz boyu :))
ne zaman yapıyım ben testi acaba yaww

o zaman mutlu haberi veririmm sende cinsiyet tahmini yaparsın :)
demekki 6.hissin kuvvetli cnm ,aslında benimde kuvvetlidir ama bu konuda hassaslık diz boyu :))
ne zaman yapıyım ben testi acaba yaww

ayın 6 sında başla bende arkandan geliyorum 7,8 gibi yapmaya başlıycam (kişi kendisi için bişey göremez ) hamileysen yanlızca annelik içgüdüsüyle anlarsın sağdece yüce rabbim bizi nasıl özenipte yaratmışsa artık

ayy evet yaa benimde kasıklarım batıyo bide çok sık tuvalete gidiyorum ama ben bunların belirti olduğunu bile bilmiyodum:)
burda kızlardan öğrendim :)
dün yaptım işte testi,ama moralimi bozmuyorum bikaç gündaha bekleyelim bakalımm yine yaparız beraber :)

ayni belietiler bende de var 1 haftadir kasik batmasi bel agrisi var. sik idrara cikma da 2gundur var.. ne zamandir deniyorsun

hisleri kuvvetli olan arkadasim beni tanimiyosun pek ama yinede c tesi asilamamiz olcak ben tutacagina inaniyorum bu defa cok umutluyum sence nasil olcak?

ayın 6 sında başla bende arkandan geliyorum 7,8 gibi yapmaya başlıycam (kişi kendisi için bişey göremez ) hamileysen yanlızca annelik içgüdüsüyle anlarsın sağdece yüce rabbim bizi nasıl özenipte yaratmışsa artık

5gün daha nasıl beklicem yaaufff :)
neseee sakin olmalıyımmm,çok sabırsızım ben yaaa:))

kız allah iyiliğini versin ilginç olan ne biz her zorluğa karşı evlendik :) adam bırakıp gitmedi ben onun cadı annesine rağmen onu sevdim nevar bunda ilginç olucak ha tabi evlenmeden önce bişeyler yaşadık ama ne yani siz beni tanımıyorsunuz diye yalanmı söyleyim nikahımı yapalı tam 3 ay oldu :)

hisleri kuvvetli olan arkadasim beni tanimiyosun pek ama yinede c tesi asilamamiz olcak ben tutacagina inaniyorum bu defa cok umutluyum sence nasil olcak?

hayırlısı olsun bitanem inşallah tutar ama ben bişey diyememki sana dua etmekten başka bi çarem yok allah umutlarını boşa çıkarmaz inşallah ayetelkürsiyi oku seni rahatlatır ağır bir suredir açamıyca kapı yoktur yer gök duayla güzelim ben kimimki

kız allah iyiliğini versin ilginç olan ne biz her zorluğa karşı evlendik :) adam bırakıp gitmedi ben onun cadı annesine rağmen onu sevdim nevar bunda ilginç olucak ha tabi evlenmeden önce bişeyler yaşadık ama ne yani siz beni tanımıyorsunuz diye yalanmı söyleyim nikahımı yapalı tam 3 ay oldu :)

bana biraz ters geldi de nikahtan once hamilelik olaylari... herkesin kendi gorusu tabi oyuzden ilginc dedim:-) rabbim isteyen herkese hayirlisiyla ve helalinden versin insallah... bizlere de insallah...

X