"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

teşekkür ederim o zaman bende deniycem.soğan suyunu nasıl içerim bilmem ama yine de denemek istiyorum

berbat bişey ama sonradan bünye alışıyo içiyosun yumurtlama günün geçtiyse sakın deneme oluşan gebeliğide bozabilir canım inşallah en kısa zamanda olur bebeklerimiz

berbat bişey ama sonradan bünye alışıyo içiyosun yumurtlama günün geçtiyse sakın deneme oluşan gebeliğide bozabilir canım inşallah en kısa zamanda olur bebeklerimiz

tekrar cevap yazmasanız ben birazdan soğan suyu kaynatıp içmeyi düşünüyordum. yumurtlama günüm geçti hatta özel günüm ya yarın ya da bir sonraki gün olacak.bende özel günüm bitince içmeye başlarım.:)

tekrar cevap yazmasanız ben birazdan soğan suyu kaynatıp içmeyi düşünüyordum. yumurtlama günüm geçti hatta özel günüm ya yarın ya da bir sonraki gün olacak.bende özel günüm bitince içmeye başlarım.:)

yok canım benim öyle değil bu ayda bebeğin olmazsa regl olup bittikten sonra yap hatta bu ay inşallah regl olmazsında hamile kalırsın bunlarada hiç gerek kalmaz

yok canım benim öyle değil bu ayda bebeğin olmazsa regl olup bittikten sonra yap hatta bu ay inşallah regl olmazsında hamile kalırsın bunlarada hiç gerek kalmaz

inş. ama bu ay da olmaz gibi geliyor bana diğer arkadaşların yazdıkları belirtilerin hiçbiri yok bende

hayırlı uğurlu olsun canım minik kelebeğin geldi sonunda darısı bizlere :KK9: :KK9: :KK9:

canım okadar çok sevindim ki :KK15: :21: hamilesin hamilesin :21: ama bizimkide galibam erkek olcek o ayrı bi konu kardeş kardeş büyüsünler :KK1:

bütüb hamiş arkadaşları tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...benimde bat 7 kasım az kaldı test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :KK53:

Canım benim şimdi gördüm çoooooook sevindim:KK16::KK16::KK16:

Rabbim sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve sağsalim bebişini kucağına almayı da nasip eder inşallah canım benimm... çoook öpüyorum senin ve bıcırık yiğenimi de :emir_bebek::emir_bebek: benim oğluşun arkadaşları her geçen gün çoğalıyor ne mutlu:KK1::KK1:

Kendine çok dikkat et canım :KK16::KK16:

ben de bütün hamile arkadaşları tebrik ediyorum. Tek tek isimleri bilmediğim için herkes üstüne alınsın.:) Darısı diğer isteyenlerin başına... Olumsuz sonuç alanlar da canınızı sıkmayın lütfen. Moralinizi yüksek tutun Allah hayırlı, uygun zamanı bilendir. ( Benim bat 10 kasım ama hiç bir beklentim yok) Kalın sağlıcakla....

kız valla sen ceket atsan hamşle kalıyon ya ne güzel maşşallah maşallah canım benim ya nasıl sevindim ne güzel ya :nazar: :nazar: allah kucagına almayı nasip etsin inş. çok sevindim kuzum

canım senin adına sevindim allahım sağlıkla almayı nasip etsin kucağına ağustosda bende çok üzüldüm senin yaşadıkların gibi olmuştu .....bende acayip bel ağrısı belimden bacağıma doğru çeken bi ağrı var dünden bu yana ve az önce yemekten midem bulandı zor tuttum kendimi bat 6 kasım kendimi diğer aylardan farklı hamile gibi hissediyorum çalışmalar düzenli oldu son 3 gündür ara verdik bakalım artık allahım en iyisini bilir

kızlar çok teşekkür ederim,dualarım sizinle şekercikler :KK16:
sengelencim eşim de öyle dedi dün,allahım hayırlısını versin :KK54:
elmakurdum bu defa olur muu oluuur :KK1:

Bu ayda olmadi ben yine kirmizilari gordum cok mutsuzum sabahtan beri agliyorum :KK14: rabbim kimseyi ugrastirmasin yaa cok zor bisey.. Bu ay doktora gitmek bana farz oldu :KK43:(

canım nolur üzülme geç olsa bile sağlıkla olsun öyle düşün
bak bana bebeğimi kaybettim zor günler geçirdim ama her gün bi umut işte
olacak allahın izniyle sıkma güzel canını,önce sen...

kaç yıllık evlisin nekadar zamandır deniyosun herhangi bir sağlık problemin yok umarım

iki yılı geçti evliliğimiz 6 ay kadar önce bıraktık korunmayı bıraktığım ay doktora gitmiştim bir sorun varsa önceden tedbir alalım diye hiç birşey olmadığını söyledi sadece folik asit verdi

kizlaar bende eylul topiginden geliyorum 13 ekimde adet oldum suan canakkalw universte hastanesinde tedavye basladik.doktorlarimi okadar cok sevdimki okadar anlayisli sevecen ve iyilerki onlara cok guveniyorum. bu cumartrsi asilamam var sizleren dua istiyorum 3 senedir evliyiz bikere bile korunmadik ama olmayinca olmuyo demekki. eger bu hastanede gebe kalirsam yazicam buraya hepiniZ icin fikir olsun diye cok dua edin kizlar aeo

iki yılı geçti evliliğimiz 6 ay kadar önce bıraktık korunmayı bıraktığım ay doktora gitmiştim bir sorun varsa önceden tedbir alalım diye hiç birşey olmadığını söyledi sadece folik asit verdi

çok şükür bi sıkıntın yokmuş canım 6 ayda normal ya benimde kasımda 6. ayım olucak uzun zaman korunnuyosun bence ondan oluyo ben enson bebeğimi 2,5 yıl önce kaybettim ozamandan beri korunuyodum şimdide uğraşıyorum :KK1:

çok şükür bi sıkıntın yokmuş canım 6 ayda normal ya benimde kasımda 6. ayım olucak uzun zaman korunnuyosun bence ondan oluyo ben enson bebeğimi 2,5 yıl önce kaybettim ozamandan beri korunuyodum şimdide uğraşıyorum :KK1:

haklısın doktorda demişti korunmayı bıraktıktan bir yıl içinde cocuğunuz olmazsa birşey yapmıyoruz bir yıldan sonra tedaviye başlanır demişti.
başın sağolsun canım inş. hamile olursun da geçmişin acısını bu güzel mutlu haberle unutursun...rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin......

3 yilda kactane klomen kullandim glifor kullandim vs vs ama bu doktorlarim serophne verdiler kullandim yumoslarim buyumemis takiba basladilar bayramda bile cagirdilar gittim enson bugun gittim 16mm olmus daha kucuk ama doktor yarin catlatma ignesi vurcak 36 saat sonrda asilama yapcak cok umutlu, ümitliyiz bide progestan kullaniyorum esimdede problem var benim varikoselden ameliyat oldu ileri hareket az ama ona ragmen inaniyorum bu defa olcak sizlerdende cok dua istiyorum bu garib icin. dua eden etmeyen herkesin mevlam gonullerinin muradini versin ins

baya savasmissin gercekten :-) korunma sekli hamile kalma suresini etkiliyor mu acaba

kızlar allah kimseyi annelik duygusundan mahrum bırakmasın hele de kaynananların diline düşürmesin veremediniz kucağımıza bi tane demek kolay onlar için:2:

baya savasmissin gercekten :-) korunma sekli hamile kalma suresini etkiliyor mu acaba

ben ilaç felan kullanmadım korunurken eşim korunuyordu :KK1: doktorum bu şekilde benim vucudumun kendini korumaya alıştığını söylemişti ve hatta nette biyerdede böyle bişey okumuştum ama nerde hatırlamıyorum baya uzun bir zaman oldu

haklısın doktorda demişti korunmayı bıraktıktan bir yıl içinde cocuğunuz olmazsa birşey yapmıyoruz bir yıldan sonra tedaviye başlanır demişti.
başın sağolsun canım inş. hamile olursun da geçmişin acısını bu güzel mutlu haberle unutursun...rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin......

amin canım sağol bende bu ay işte çok ümitliyim hatta hamile gibiyim ama rabbim benden iyisini bilir tabi ama ben ilk bebeğimi aldırmıştım yaşım küçük diye onun ahını çekiyorum ogünden sonrada 2 bebeğimide kaybettim

ben ilaç felan kullanmadım korunurken eşim korunuyordu :KK1: doktorum bu şekilde benim vucudumun kendini korumaya alıştığını söylemişti ve hatta nette biyerdede böyle bişey okumuştum ama nerde hatırlamıyorum baya uzun bir zaman oldu

himm ben de tam tersini dusunerek ilac almamistim hic yani vucudum ilaca alisir bi yan etkisi olur diye .sendekigibi aynen esim korunuyordu hep.. peki daha once hamilelik yasadinmi hic ne kadar oldu denemeye baslayali

himm ben de tam tersini dusunerek ilac almamistim hic yani vucudum ilaca alisir bi yan etkisi olur diye .sendekigibi aynen esim korunuyordu hep.. peki daha once hamilelik yasadinmi hic ne kadar oldu denemeye baslayali

18 yaşımdaydım hamile kaldım ozaman evli değildim yaşım küçüktü istemedim aldırdım 6 sene sonra kazayla bidaha oldu hadi evlenelim dedik çocuk düştü 6 haftalıkken en son 2,5 sene önce kaldım 8 haftalıkken kalbi durdu işte 6 ay olcak korunmuyoruz 3 aylık evliyiz ne gelen var ne giden :KK43:

vaybe hayat hikayemi yazmışım resmen kızlar yanlış anlamayın ben eşimle 10 yıldır beraberim bizimki büyük aşk
:KK1:

X