"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

evet canım ama ben inanamadım ya hiç ihtimal vermedim özellikle gögüslerim hiç şişmedi ondan yumurtlamadıgımı düşünüyodum dün birden belirtiler başladı
bende inanıyorum bu teste sölmesi ayıp idrarım bembeyazdı bol su içmiştim ona ragmen çıktı yani

demekki insan hamile kaldığı ay ihtimal veremiyormuş aynısı bende de olmuştu batmalar ağrılar vs vardı ama bende kesinlikle hamile değilimdir bu ay demiştim meğerse bebeğim benimleymiş

demekki insan hamile kaldığı ay ihtimal veremiyormuş aynısı bende de olmuştu batmalar ağrılar vs vardı ama bende kesinlikle hamile değilimdir bu ay demiştim meğerse bebeğim benimleymiş
evet canım ya herkes öle sölüyodu da ben yok canım insan anlar diyodum ama bende düşündükçe belirtim varmış ya falan diyorum insan hep negatif görünce ihtimal vermiyo
evet canım haziran annesi olcam inşallah allah nasip ederse
senin bebişte baya büyümüş benimki kççüçük duruyo yaında maşallah

Son düzenleme:
evet canım ya herkes öle sölüyodu da ben yok canım insan anlar diyodum ama bende düşündükçe belirtim varmış ya falan diyorum insan hep negatif görünce ihtimal vermiyo

Canım bizlere dua et olurmu o duayı banada gönderir misin

seninkide büyüyecek canım kocaman olacak büyüdü bebeğim çok şükür ama bugünlere nasılda zor geldik Rabbim sana hamilelikten doğuma kadar hiç sıkıntı yaşatmasın inşallah

seninkide büyüyecek canım kocaman olacak büyüdü bebeğim çok şükür ama bugünlere nasılda zor geldik Rabbim sana hamilelikten doğuma kadar hiç sıkıntı yaşatmasın inşallah
amin canım biliyorum senin ilk günden beri sıkıntılıydın bende şimdi değerimi düşünüyorum aslında hayırlısyla yükselir inşallah

kuzucum iyiyim işe gitmedim izinliyim bu hafta
sen nasılsın?yaa peki bu yumurtanın kiste dönüşmesi iğneden mi oluyo yaa?
inşallah ilaca gerek bile kalmaz sen sakın boşvermeee

ohhh keyıff yap kuzum bı ıyıce dinlen
ben ıyıyım cnm fena sayılmam...yok kuzum ya bu ay klomen ıctıgım ıcın ıkı tane yumoşum olmuştuya doktor bana çatlatma ıgnesı vurmadı ıgneyle bırısı yok oluyomuş o yuzden kendılıgınden catlasınlar demıstı bırı çatlamış diğeri kist olmuş işte..bi dahakı adetle gıder dedı dogumkontrol hapı vermedı bu sefer...çalışmalara devam bakalım zaman ne göstericek

canım bence ilk iş olarak rahım fılmını cektirtmen gerekırdı onun sonucu bellı olmadan doktorun sana tedavı uygulamamalıydı bence...ben çektirttim temmuz ayında adet bıttıkten sonra 3 gun ıcınde cekılecek çunku sonrası yumurtlama zamanına denk gelıyor ve hamıle kalma olasılıgın var...hiç korkma korkulacak bısey degıl 5 dk suruyor toplam ve sadece adet sancısı gıbı bı sancın oluyo oda en fazla 2 dk suruyor

Hamileyim kuxlarrr ellerim tittiyo sonuc 435

Canııımmm çok sevindimm rabbim saglıklı bır hamılelık geçirtsin ve hayırlısııyla bebegını kucagına alırsın inş.

canııımm bende de 2 ay önce kist çıkmmıştı ve 6 cmdi doktor hem dogumkontrol hapı vermişti hemde bı ay kesınlıkle ilişkiye gırmeyı yasaklamıştı..patlama olasılıgı var dıye..bence ihmal etme tatlım..bu aykı kucukmuş hap vermedı ve korun demedi bakalım ne olucak inş. adetimle birlikte gider..

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla

canıımm bnada msjla yollarmısın

nisanbu,sen buradamısın bende diğer tarafda seni merak ettim bakıyodum,kasımda güzel haberlere umarım.

canım benim 2 taraftayım Napıyım ekimden ümit kesilince yeni bat 30 ekim Sen nasılsın canım

bende iyiyim sağol,benim 20 ekim bekliyorum,pek çok hamile var çok sevindim,yani yüzünü görmediğim insanlara bu kadar sevineceğimi tahmin etmezdim,darısı bize canım

Şanslı Kasım topiğinin ilk hamişi Sengelencim tebrik ederim
Rabbim sağlıkla hamişliğini tamamlayıp bebişini kucağına almayı da nasip eder inşallah...

Hcg değerine de takılma canım ben de adet gecikmesini beklemeden yapmıştım ve 26 çıkmıştı değerim:26: Ozaman çok endişelenmiştim ama yülsedi çok şükür

sengelencim canım tebrikler rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasıp etsin...
okuduğun duayı bana gönderirmisin canm sana zahmet:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…