"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ya tatlım 2 gün önce dayanamayı kan testi yaptım ve 0.1 geldi. negatif anlayacağın:2:
bende Kasım ekibindenim yanii.

Tebrik ederim canım yaaa
ne güzelll tüm tanıdığımız nickler teker teker gebe kalıyorrr
Darısı başımıza inşallah
bana da o duayı gönderirmisin canım??

canım adet belirtileri başladı,göğüslerde şişlik acıma,hafif bel ağrısı,kasıklarda sağllı sollu batmalar...tüm adet belirtileri var işte sağlık olsun

öyle canım hakkımızda hayırlısı sende varmı o dua sengelenin söylediği dua

sengelencim canım tebrikler rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasıp etsin...
okuduğun duayı bana gönderirmisin canm sana zahmet:)

Tebrik ederim canım yaaa
ne güzelll tüm tanıdığımız nickler teker teker gebe kalıyorrr
Darısı başımıza inşallah
bana da o duayı gönderirmisin canım??
teşekkür ederim canım amin inşallah hepinize duacıyım

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla

canım özelden de mesaj atmıştım ama görmedin sanırım banada o duayı gönderirsen çok çok çok sevinirim :)))

kızlar size birşey sormak istiyorum bende 5aydır ugrasıyorum bebek için :26:
adetime 8 gün var ve dün sol kasığımda kasılmalar vardı. bugünde sankı adet olacakmışım gibi sancı çektim 15-20 dk kadar!
sizce döl yatagına yerleşince böle sancı agrı olur mu?? ilk defa başıma böle bişey geldi. benim adet olacagım zaman bile sancı olur wcye gider kırmızı kartı yerdim

inşallah bebegimin sancısıdır??

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla
hayırlısıyla kucagına alırsın inşallah yavrunu.banada gönderir misin??

Son düzenleme:

canlarım mesajlara yetişemiyorum bide 10 dk da bir mesaj atabildiğim için burdan yazıyorum ilişkiden önce eşinizle beraber 3 kere enbiya suresi 86.87. ayet

Hamileyim kuxlarrr ellerim tittiyo sonuc 435

cnmmmmm çokk sevindimmm ben çok iyi olmdğm ve etkilendiğim içinnn foruma giriyrdm ama çok takılamyrdm...şimdi bi bakimm dedimmmm çokkk sevindim....

ağustos topiğimee ilk gelen periydii o ŞİMDİ HAMİŞ :))

kasım topiğimede ilk gelen sensşnn sende ilk hamişimizzsin :))

topiğimiziinn uğuru ekimmm topiği olann arkdş biizmm uğruumuzu istedii verdikk işde :)))

cnmm bnmmmm rabbimmm sağ salim kucağnaa almayı nasip ett... bizleridee unutmaa şekerimm....çok öpüyrmmm

bebişe iyi bakk yorma kendnii :)

yaa bakk şekerimmm foruma ilk gelen sensin bu da msjın :))

aman canım alma sakın nolur nolmaz.az kalmış bata ama o leke adetten olsa bu kadar nie erken gelsin
inşallah bebektir amiiin

inşallah testlerin güzel çıkar canım.babalara bi eminlik geliyo zaten cinsiyeti öğrenene kadar
geçici bi eminlik oluyo sonra doktor icabına bakıyo

ahh canım ya ne dinlenmesi 2 gündür evin altı üstüne geldi kışlıkları çıkardım zor ve büyük temizliğe başladım ki ilerleyen vakitlerde hamile kalırsam hiçbi zor iş yapmayayım aklım da kalmasın yapamadım diye.
mutfağın düzenini değiştirdim tabakları bile kolay yere koydum uzanmayayım diye Kafayı sıyırdım anlicaan
doğum kontrol hapı vermediği iyi olmuş biz kontrolsüz olup doğurmak istiyoruz no kontrol yes bebek
ya tatlım 2 gün önce dayanamayı kan testi yaptım ve 0.1 geldi. negatif anlayacağın:2:
bende Kasım ekibindenim yanii.
hımmm canım hayırlısı yaa kasım bizim ayımız olsun inşallah ne güzzzel olur pek güzzel olur

merhaba eylül.seni ümitlendirmek istemem ama ben ağustos ayında hamile kaldığımda adetime günler kala senin anlattığın şekilde sancılarım başlamıştı ve dediğin gibi uzun uzun sürüyodu.adet günü daha da arttı bu sancılar ama zaten bat a 4 gün kala silik çizgi görmüştüm
benim o ağrılarım yumurtlamadan 5 gün sonra başlamıştı.normalde böyle ağrım olmazdı benim ondan da şüphelenmiştim hamile olduğuma
bebeğin tutunması da döllenmeden 4-5 gün sonra oluyo diyo doktorlar.
inşallah bebeğinden dolayıdır bu ağrıların,güzel haberini bekliyoruz

Canım nasılsın?Napıyosun?

hakkaten yaa hiç umudu yokmuş bu ay

benimde kasımda hiiiç umudum yok :111:
bana da bebek ya rab

iyiyim cnm sen nasılsn napıyrsn....tuhafımm aslında neblm kendmdeym ama bebek konusu gündeme girdğinde iyi olamıyrm...düşünmek istmyrm...

teşekkür ederim canım benim sizin ugurunuzu aldım ilk ben yazdım ve yazarken aklımdan geçti ilk perilous yazmıştı hamile kaldı bende ilk yazdım diye sanşa bak işte canım gerçekten umutsuzdum rabbim ol deyince oluyo işte çok şükür mucize mi verdi bide değerlerimin iyi arttıgını göreyim kalp atışlarını duyayım öle inanıcam hepinize dua ediyorum canım inşallah tez zamanda sizde güzel haberleri vericeksiniz

Slm arkadaslar bende bebis isteyenlerin arasina yeni katildim :) bakalim bu ay hamile kalmismiyim.. Buyuk bir azimle sabah aksam sogan kurunu uyguladim. Rabbim bos cevirmez insallah tabi hakkimizda herseyin hayirlisi olsun

iyiyim cnm sen nasılsn napıyrsn....tuhafımm aslında neblm kendmdeym ama bebek konusu gündeme girdğinde iyi olamıyrm...düşünmek istmyrm...

eh işte canım ara ara beni de depresyon yokluyo işte
izinliyim şimdilik evde temizliğe verdim kendimi
inşallah herşey güzel olacak sen naza tutun canım bak bi yavrun var allah ona uzun sağlıklı ömür versin.
lütfen üzme kendini olur mu

Slm arkadaslar bende bebis isteyenlerin arasina yeni katildim :) bakalim bu ay hamile kalmismiyim.. Buyuk bir azimle sabah aksam sogan kurunu uyguladim. Rabbim bos cevirmez insallah tabi hakkimizda herseyin hayirlisi olsun

hoşgeldin cankıız inşallah soğanlar işe yaramıştır
inşallah bu ay senin de müjdeli haberini alırız

Hayırlı uğurlu olsun canım Rabbim sağlıklı sihhatli bir evlat nasip etsin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…