"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Hamileyim kuxlarrr ellerim tittiyo sonuc 435

ayyyy canım yaaa nası da heycanlanmış elleri titremiş yazamamış bile :KK52:
tebrik ederim sengelencim allah sağlıkla hamileliğini geçirip bebeğini sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin :KK9:
değerin de baya yüksek çıkmış kız ikiz mi doğurcan nedir :KK52:

Sengelencim yaaaa okadar mutlu oldum kii gozlerim doldu inan rabbim hayrlisiyla tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin bu mutlulugu bu huzuru sevinci banada ve burda olup olnayan isteyen herkese rabbim tattirsin nolursun banada dua et canim arkadasim :)))) cok mutlu oldum yaa valla ...

Akşam akşam güzel oldu bu :KK1:
Sengelencim kendine geldiğin zaman kısaca belirtilerini de yazıver canım :KK54:

Çoğu kişi laboquick yanlış sonuç veriyo dediği için ben teste güvenmiyodum çizgi görüyodum inanmıyodum :KK52:
laboquick bende bata 4 gün kala pozitifi göstermişti.
artık bu teste güvenim tam yani :KK52:

kızlar dayanamadım test yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama markası lapoquıck korkuyorum ya yanlışsa diye elllerim titriyo ilk defa ikiniciyi gördüm

canım tebrikler çok güzel bi haber bak ekimi bırakıp kasımı düşünüyordun ahadaaa bebiş ekimi seçti gelmek için :KK52::KK52::KK52: rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın kızlar; bakıyorum herkes kaynatmış. Tüm sayfaları okudum. Sona doğru bir heyecan bastı güzel haberi duyunca benim de gözlerim doldu valla.

Tebrik ederim sengelen. Allah hayırlısıyla eline almayı nasip etsin. İnşallah rahat bir hamilelik geçirir bebeğini sağlıkla kucağıan alırsın. O da huysuz olmayan sağlıklı mutlu bi bebek olur inşallah. mutlu huzurlu bir yaşamı olur

halay çeken ikonu bulamadım. bulsaydım yazacaktım valla şöyle deli gibi 10-15 tane.
Bugün mutlu bi gün. darısı isteyen herkesin başına. Allah bizlere de göstersin.

ayy canımmmmm cok sveındım yaaaaa daha dünn yumurtulyorum galıba yenıden dedınn aksamınaa hamılelık haberii guzel bı duygu olsa gerekkk cok sveındımm vallaaaaa :))tebrik ederimmm:)

pek belirtisi yok canım kistin belirti olarak adetim 1 gün gecikti birde kasık batmaları ama bunlar tam olarak belırtı olarak sayılmaz..neden korkuyorsun cnm korkulacak birşey yok :KK34:

2 yıldır bebek istiyoruz cenab_ı mevlam henüz nasip etmedi bu sırada bende 3 sefer kist çıktı.doğum kontrol hapı kullanmak istemediğim için korkuyorum.ama bnmkiler genelde ağrılı oluyor bakalım olmazsa mecbur gidecez yeterki şifasız dert olmasın

kızlar günaydın adet ağrım yok ama lekelenmem var başlangıcı olur ya aynı öyle hafif bi ağrı ama bat a vardı 2 gün vardıı anlamadımki noluyo adetmi oluyorum yoksa yerleşme kanamasımı bilemedim moralim çok bozukkkk:2::2::2:

tebrik ediyorum cnm allah ım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inş.:nazar::nazar:

İşte müjde geldiiiiiiiiiiiiii :) Gözün aydın canım. Çok sevindim :)

tebrik ederiiiiiim hayırlı olsun canım.sağlılla kucağına alırsınız inşallah bebeğiniziiiiiiiii

Hamileyim kuxlarrr ellerim tittiyo sonuc 435[/QUOT

hayırlı olsun cnm Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inş.

tebrik ederiiiiiim hayırlı olsun canım.sağlıkla kucağına alırsınız inşallah bebeğiniziiiiiiiii:)

ayyyy canım yaaa nası da heycanlanmış elleri titremiş yazamamış bile :KK52:
tebrik ederim sengelencim allah sağlıkla hamileliğini geçirip bebeğini sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin :KK9:
değerin de baya yüksek çıkmış kız ikiz mi doğurcan nedir :KK52:

ççoookkk tebrik ederim Allah tamamına erdirsin,sağsalim kucağına almayı nasip etsin,ayy kendimin gibi çokk sevindimmm yaw,sırıtmaktan yanaklarım ağrıdı valla

ooooooooooooo süperrrr çok mutlu olum senin adına çokkkkkk güzelll yaaaa hayırlı olsun canımmm .....darısı bizlere inşallah :)))

Sengelencim yaaaa okadar mutlu oldum kii gozlerim doldu inan rabbim hayrlisiyla tamamina erdirsin kucagina almayi nasip etsin bu mutlulugu bu huzuru sevinci banada ve burda olup olnayan isteyen herkese rabbim tattirsin nolursun banada dua et canim arkadasim :)))) cok mutlu oldum yaa valla ...

Hayirli ugurlu olsun canim insallah saglikla bebegini kucagina alirsin :emir_bebek::nazar:

canım tebrikler çok güzel bi haber bak ekimi bırakıp kasımı düşünüyordun ahadaaa bebiş ekimi seçti gelmek için :KK52::KK52::KK52: rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Günaydın kızlar; bakıyorum herkes kaynatmış. Tüm sayfaları okudum. Sona doğru bir heyecan bastı güzel haberi duyunca benim de gözlerim doldu valla.

Tebrik ederim sengelen. Allah hayırlısıyla eline almayı nasip etsin. İnşallah rahat bir hamilelik geçirir bebeğini sağlıkla kucağıan alırsın. O da huysuz olmayan sağlıklı mutlu bi bebek olur inşallah. mutlu huzurlu bir yaşamı olur

halay çeken ikonu bulamadım. bulsaydım yazacaktım valla şöyle deli gibi 10-15 tane.
Bugün mutlu bi gün. darısı isteyen herkesin başına. Allah bizlere de göstersin.

Tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun, güne güzel başlamamı sağladın gelsin bebişleeeerrr
İşte buna oynanır ya :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ayy canımmmmm cok sveındım yaaaaa daha dünn yumurtulyorum galıba yenıden dedınn aksamınaa hamılelık haberii guzel bı duygu olsa gerekkk cok sveındımm vallaaaaa :))tebrik ederimmm:)

tebrik ediyorum cnm allah ım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inş.:nazar::nazar:
hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum canlarım ben hala inanamıyorum rabbim herkese nasip etsin bu mutluluğu bu arada bizim laborant yanlış hesaplamış değerim 44.80 çıkmış ama doktor daha adet gecikmesi olmadığı için iyi dedi hatta tekrarla falan demedi haftaya gel bakalım dedi çok mutluyum ama görene kadar inanamam heralde hepinize du edicem birazdan belirtilerimi de yazıcam canlarım

Canım, değerin adetin gecikmediği halde bence de çok güzel ama bence tekrarla testini. Değerinin kaç olduğu değil 2 günde 2 katına yükselip yükselmediği gösteriyor sağlıklı gebelik olup olmadığını.

Canım gözünaydın çok sevindim senin adına bu topiğin uğruna bende inandım şimdi bat 30 ekim :KK3:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum canlarım ben hala inanamıyorum rabbim herkese nasip etsin bu mutluluğu bu arada bizim laborant yanlış hesaplamış değerim 44.80 çıkmış ama doktor daha adet gecikmesi olmadığı için iyi dedi hatta tekrarla falan demedi haftaya gel bakalım dedi çok mutluyum ama görene kadar inanamam heralde hepinize du edicem birazdan belirtilerimi de yazıcam canlarım

hadi bize belirtilerini yazz:))

X