"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar günaydın adet ağrım yok ama lekelenmem var başlangıcı olur ya aynı öyle hafif bi ağrı ama bat a vardı 2 gün vardıı anlamadımki noluyo adetmi oluyorum yoksa yerleşme kanamasımı bilemedim moralim çok bozukkkk:2::2::2:
günaydın elmakurdum her ikisi de olabilir valla.inşallah bebektendir canım
test yapmadıysan bi test yap,bata az kalmış
benim mesela adetten 2 gün önce başlar kahverengi lekelenme.
senin de öyle mi bilmiyorum,ama bende adet belirtisi oluyo o lekeler

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum canlarım ben hala inanamıyorum rabbim herkese nasip etsin bu mutluluğu bu arada bizim laborant yanlış hesaplamış değerim 44.80 çıkmış ama doktor daha adet gecikmesi olmadığı için iyi dedi hatta tekrarla falan demedi haftaya gel bakalım dedi çok mutluyum ama görene kadar inanamam heralde hepinize du edicem birazdan belirtilerimi de yazıcam canlarım

anamm ben de diyorum bu kızın kaç gün geçti de değeri 400 çıktı :KK1:
benim bat günü 60 çıkmıştı canım
haziran annesi oluyosun sanırım,çok sıcaklara kalmadın hadi iyisin :KK52:

$09102012959.jpg
evet kızlar bu yaptıgım test daha koyuydu ama açıldı rengi sabaha kadar
şimdi belirtilerime gelince yaklaşık 1 haftadır falan mide yanması vardı böle bulantı gibi değil ama bi farklılık vardı ben bunu hiç hamilelik olarak düşünmedim çünkü akıntım vardı çok olmasa da vardı bide ben çok üşüyodum o yüzden üşüttüm sandım önemsemedim şimdi düşündükçe aklıma geliyo
ben üşüyodum ama ateşim yüksek çıkıyodu 2 kere ölçtüm normalde hep 35.4 falan çıkar bi ölçtüm 35.9 çıktı ama ben hala üşüyorum
düne kadar çok belirtim yoktu mesela gögüslerim hiç şişmedi ben yumurtlamadığımı düşünüyodum dün hafifce şişip sızlamaya başladı
bide dün ben çarşıda gezdim biraz sol kasıgımda bir agrı oluştu mahvetti beni eve gelince hep kasıklarım agrıdı aynı adet olucakmışım gibi sızladı
çok fazla gazım vardı ama ben onu da çok gazlı içiçek içyorum ondandır diyodum

ama kızlar ben düne kadar hiç bir belirti hissetmedim bunlar düşününce aklıma geldi yani belirtim yok deyip üzülmeyin ben tekrar yumurtluyorum sandım hamileymişim

anamm ben de diyorum bu kızın kaç gün geçti de değeri 400 çıktı :KK1:
benim bat günü 60 çıkmıştı canım
haziran annesi oluyosun sanırım,çok sıcaklara kalmadın hadi iyisin :KK52:
evet canım allah kısmet ederse öle olcak
benimde adete 2 gün var diye normal dedi bana tekrarla demedi ama ben yine de tekrarlıcam

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla

Eki Görüntüle 527896
evet kızlar bu yaptıgım test daha koyuydu ama açıldı rengi sabaha kadar
şimdi belirtilerime gelince yaklaşık 1 haftadır falan mide yanması vardı böle bulantı gibi değil ama bi farklılık vardı ben bunu hiç hamilelik olarak düşünmedim çünkü akıntım vardı çok olmasa da vardı bide ben çok üşüyodum o yüzden üşüttüm sandım önemsemedim şimdi düşündükçe aklıma geliyo
ben üşüyodum ama ateşim yüksek çıkıyodu 2 kere ölçtüm normalde hep 35.4 falan çıkar bi ölçtüm 35.9 çıktı ama ben hala üşüyorum
düne kadar çok belirtim yoktu mesela gögüslerim hiç şişmedi ben yumurtlamadığımı düşünüyodum dün hafifce şişip sızlamaya başladı
bide dün ben çarşıda gezdim biraz sol kasıgımda bir agrı oluştu mahvetti beni eve gelince hep kasıklarım agrıdı aynı adet olucakmışım gibi sızladı
çok fazla gazım vardı ama ben onu da çok gazlı içiçek içyorum ondandır diyodum

ama kızlar ben düne kadar hiç bir belirti hissetmedim bunlar düşününce aklıma geldi yani belirtim yok deyip üzülmeyin ben tekrar yumurtluyorum sandım hamileymişim

bu topik uğurluymuş öle duydum ben de yazcam benim bat 12 ekim hadi uğur istiyorummmm:KK9::KK54:

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla

Yumurtalamadığın gün derken canım ?

bana yollayabilirmisin o bahsettiğin duayı

adet olmadan bnmde öyle oluyor ama bu açık pembe gibiydi hatta hafta sonu 2 damla açık kahverengi lekelenme vardı 11 de olmam lazım düzenliydi ooofff halsizim üşüyorum ilaç iç diyolar ya bebişim varsa diyorum :2::2::2:

sengelen canım mesaj için çok sağol mesaj sayım az olduğu için cevaplayamadım dua içinde çok teşekkür ederim :KK66:

kan sonucum da negatif ve hala adet olmadım bu ay doktora gitmekten vazgeçtim oluruna bırakacağım hatta buraya da girmeyeceğim bi süreliğine çok düşünüyorum kendimi alıkoyamıyorum üzülmekten en iyi si bu sanırım inşallah herşey gönlünüzce olur sağlıkli bebişleriniz olur

benimde bat 4 kasım naz1969 eklersin canım benide listeye :KK66:

yok canım çok şükür hiç bi rahatsızlığım yok ama bu ay yumurtlama günümde adet oldum doktorumda olabilir normal strestendir dedi normal seyreder döngün dedi bende adetimin 7. günü akıntıdan şüphelenip tovulasyon testi yaptım pozitif çıktı hemde kopkoyu ben o gün yumurtladıgımı düşündüm eğer o gün yumurtlama olduysa şu an 12. günü yani bat 10 ekim dedim

bide şu var canım doktorum normal döngün olur demişti benim döngüm 16. günümde yumurtlarım doktoru düşünürsek benim o gün yumurtlamadıgımı düşünürsek bugün yumurtlama zamanım oluyo o yüzden karar veremedim yani çok karışık oldu en iyisi beklemek sanırım ama bugünde hem kasık agrısı hem bel agrısı başladı bakalım artık bi kaç gün daha yaparım ovulasyonlarım belli olur

kızlar dayanamadım test yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama markası lapoquıck korkuyorum ya yanlışsa diye elllerim titriyo ilk defa ikiniciyi gördüm

Hamileyim kuxlarrr ellerim tittiyo sonuc 435
sengelen demedimmi ben sana :KK9: gözün aydın canım inşallah sağlıcakla kucağına almakta nasip olur
senin kızın olcak peri boşuna yorma doktoru :KK1:
"peri kızı" olcak eehheehheee :KK52:
güzel haberlerle gel canım inşallah
canım bende rüyamda peri kızı kadar güzel bir kız çocuğu görmüştüm ama hamileler kız görürse erkek, erkek görürse kız olurmuş
babamızda erkek olduğundan emin nerden geliyorsa bu eminlik:KK9::KK9:
hayırlısı olsunda kız erkekte farketmez ben sadece göbüşümü severken kızım yada oğlum demek istiyorum o kadar :KK16:
bu arada 2li taramayı yaptırdım kızlar dua edin bebeğim için herşey yolunda olsun
Çoğu kişi laboquick yanlış sonuç veriyo dediği için ben teste güvenmiyodum çizgi görüyodum inanmıyodum :KK52:
laboquick bende bata 4 gün kala pozitifi göstermişti.
artık bu teste güvenim tam yani :KK52:

aynen canım bende laboquick ile 6 gün kala saatler sonra silik 4 gün kala anında çıkan silik görmüştüm

X