"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

sengelen demedimmi ben sana :KK9: gözün aydın canım inşallah sağlıcakla kucağına almakta nasip olur

canım bende rüyamda peri kızı kadar güzel bir kız çocuğu görmüştüm ama hamileler kız görürse erkek, erkek görürse kız olurmuş
babamızda erkek olduğundan emin nerden geliyorsa bu eminlik:KK9::KK9:
hayırlısı olsunda kız erkekte farketmez ben sadece göbüşümü severken kızım yada oğlum demek istiyorum o kadar :KK16:
bu arada 2li taramayı yaptırdım kızlar dua edin bebeğim için herşey yolunda olsun

aynen canım bende laboquick ile 6 gün kala saatler sonra silik 4 gün kala anında çıkan silik görmüştüm
evet canım ama ben inanamadım ya hiç ihtimal vermedim özellikle gögüslerim hiç şişmedi ondan yumurtlamadıgımı düşünüyodum dün birden belirtiler başladı
bende inanıyorum bu teste sölmesi ayıp idrarım bembeyazdı bol su içmiştim ona ragmen çıktı yani

evet canım ama ben inanamadım ya hiç ihtimal vermedim özellikle gögüslerim hiç şişmedi ondan yumurtlamadıgımı düşünüyodum dün birden belirtiler başladı
bende inanıyorum bu teste sölmesi ayıp idrarım bembeyazdı bol su içmiştim ona ragmen çıktı yani

demekki insan hamile kaldığı ay ihtimal veremiyormuş :KK9: aynısı bende de olmuştu batmalar ağrılar vs vardı ama bende kesinlikle hamile değilimdir bu ay demiştim meğerse bebeğim benimleymiş :KK16:

demekki insan hamile kaldığı ay ihtimal veremiyormuş :KK9: aynısı bende de olmuştu batmalar ağrılar vs vardı ama bende kesinlikle hamile değilimdir bu ay demiştim meğerse bebeğim benimleymiş :KK16:
evet canım ya herkes öle sölüyodu da ben yok canım insan anlar diyodum ama bende düşündükçe belirtim varmış ya falan diyorum insan hep negatif görünce ihtimal vermiyo
evet canım haziran annesi olcam inşallah allah nasip ederse
senin bebişte baya büyümüş benimki kççüçük duruyo yaında maşallah

Son düzenleme:
evet canım ya herkes öle sölüyodu da ben yok canım insan anlar diyodum ama bende düşündükçe belirtim varmış ya falan diyorum insan hep negatif görünce ihtimal vermiyo

Canım bizlere dua et olurmu :21: o duayı banada gönderir misin

evet canım haziran annesi olcam inşallah allah nasip ederse
senin bebişte baya büyümüş benimki kççüçük duruyo yaında maşallah

seninkide büyüyecek canım kocaman olacak büyüdü bebeğim çok şükür ama bugünlere nasılda zor geldik Rabbim sana hamilelikten doğuma kadar hiç sıkıntı yaşatmasın inşallah

seninkide büyüyecek canım kocaman olacak büyüdü bebeğim çok şükür ama bugünlere nasılda zor geldik Rabbim sana hamilelikten doğuma kadar hiç sıkıntı yaşatmasın inşallah
amin canım biliyorum senin ilk günden beri sıkıntılıydın bende şimdi değerimi düşünüyorum aslında hayırlısyla yükselir inşallah

kuzucum iyiyim işe gitmedim izinliyim bu hafta :KK1:
sen nasılsın?yaa peki bu yumurtanın kiste dönüşmesi iğneden mi oluyo yaa?
inşallah ilaca gerek bile kalmaz sen sakın boşvermeee :emir_bebek:

ohhh keyıff yap kuzum bı ıyıce dinlen :KK34:
ben ıyıyım cnm fena sayılmam...yok kuzum ya bu ay klomen ıctıgım ıcın ıkı tane yumoşum olmuştuya doktor bana çatlatma ıgnesı vurmadı ıgneyle bırısı yok oluyomuş o yuzden kendılıgınden catlasınlar demıstı bırı çatlamış diğeri kist olmuş işte..bi dahakı adetle gıder dedı dogumkontrol hapı vermedı bu sefer...çalışmalara devam bakalım zaman ne göstericek :KK34: :KK9:

iyi geceler kızlar malesef ben yine şu saat itibariyle kırmızı kart görmüş bulunmaktayım çatlatma iğnesinin faydası olmadı.belki de daha iyi oldu çünkü sık sık izin almayayım diye yıllık izine ayrılamadım tatile ihtiyacım var kızlar doktorum adetin ilk günü beni ara ona göre rahim filmi çekilecek dedi internette arştırdığım kadarıyla adet bitiminde çekiliyomuş farklı bi zamanda çektiren varmı

canım bence ilk iş olarak rahım fılmını cektirtmen gerekırdı onun sonucu bellı olmadan doktorun sana tedavı uygulamamalıydı bence...ben çektirttim temmuz ayında adet bıttıkten sonra 3 gun ıcınde cekılecek çunku sonrası yumurtlama zamanına denk gelıyor ve hamıle kalma olasılıgın var...hiç korkma korkulacak bısey degıl 5 dk suruyor toplam ve sadece adet sancısı gıbı bı sancın oluyo oda en fazla 2 dk suruyor :KK34:

Hamileyim kuxlarrr ellerim tittiyo sonuc 435

Canııımmm çok sevindimm rabbim saglıklı bır hamılelık geçirtsin ve hayırlısııyla bebegını kucagına alırsın inş.

2 yıldır bebek istiyoruz cenab_ı mevlam henüz nasip etmedi bu sırada bende 3 sefer kist çıktı.doğum kontrol hapı kullanmak istemediğim için korkuyorum.ama bnmkiler genelde ağrılı oluyor bakalım olmazsa mecbur gidecez yeterki şifasız dert olmasın

canııımm bende de 2 ay önce kist çıkmmıştı ve 6 cmdi doktor hem dogumkontrol hapı vermişti hemde bı ay kesınlıkle ilişkiye gırmeyı yasaklamıştı..patlama olasılıgı var dıye..bence ihmal etme tatlım..bu aykı kucukmuş hap vermedı ve korun demedi bakalım ne olucak inş. adetimle birlikte gider..

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla

canıımm bnada msjla yollarmısın :KK34:

nisanbu,sen buradamısın bende diğer tarafda seni merak ettim bakıyodum,kasımda güzel haberlere umarım.

canım benim 2 taraftayım :KK1: Napıyım ekimden ümit kesilince yeni bat 30 ekim :21: Sen nasılsın canım

bende iyiyim sağol,benim 20 ekim bekliyorum,pek çok hamile var çok sevindim,yani yüzünü görmediğim insanlara bu kadar sevineceğimi tahmin etmezdim,darısı bize canım

Şanslı Kasım topiğinin ilk hamişi Sengelencim tebrik ederim :KK16::KK16:
Rabbim sağlıkla hamişliğini tamamlayıp bebişini kucağına almayı da nasip eder inşallah...:KK16:

Hcg değerine de takılma canım ben de adet gecikmesini beklemeden yapmıştım ve 26 çıkmıştı değerim:26: Ozaman çok endişelenmiştim ama yülsedi çok şükür:KK16::KK16:

sengelencim canım tebrikler rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasıp etsin...
okuduğun duayı bana gönderirmisin canm sana zahmet:)

X