Sanırım sevilmedim :((

peris95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2024
70
-2
29
Merhaba bugün eşimle konuşurken birşey takıldı kafama.Bundan 7 ay önce eşim sevdiği bir polis arkadaşını evimize yemekli iftar yemeğine davet etti daha doğrusu polis arkadaşı bizi davet etmişti eşim ilk önce siz gelin sonra biz geliriz demişti hem eşlerimiz de tanışsın demişler biz hanımlar tanışmıyorduk çünkü.Benim yurtdışına çıkmam gerekti döndüğümde bizi davet edeceklerdi normalde hem bebeğini büyütür dedik 3 aylık bebeği var zahmet etmesin demiştim.Neyse davet ettik tanıştık falan güzel geçti eşimle ortak kullandığımız instagramda o polis arkadaşı ekli ama eşi değil bende ondan bekledim bana arkadaşlık atmasını ve atmadı.neyse geçen gün karı koca eşimin dükkanına gelmişler ve Kadın hiç eşiniz napıyor falan sormamış eşime.Az önce eşimle sohbet ediyorduk eşim dedi acaba seni sevmedimi güzel geçmişti geldiklerinde hiç senide sormadı hani nasıl iyimi geldimi yurtdışından slm soyleyin falan diye..aklıma takıldı acaba sevmedimi benmi kuruyorum kafamda sonuçta tanışmışız instadan arkadaşlık atmasını ondan bekledim memnunmu kalmadı acaba ben güzel geçti diye ummuştum ama sanırım öyle olmadı

Sevmezse sevmesin. Dünyanın sonu değil. Belki de yemeğe eşinin ısrarı ile geldi bilemezsiniz. Belki de samimi olmak istemiyor.
Yani ilk önce onlar davet etmişti bizde bebeğiniz küçük zahmet vermeyelim siz buyrun gelin dedik istemese davet etmezdi bence veya kocası davet etti kadın bilmiyordu belki bilmyioeum

Birisiyle tanışınca Instagram'den eklemek aklıma bile gelmez. Ayrıca zorunda mı, daha ilk defa görmüş sizi. Küçük bebeği varsa sizi sormamasını da normal karşıladım insanda kafa kalmıyor.

7 aydır sizi çağırmadılarsa sevmemiştir ya da aklına bile gelmemiştir, bir daha görüşmediniz mi?

Tabiki zorunda değil 2 defa gördü birkere ayak üstü merhabalaştık uğramışlardı iş yerine sonra davet ettik oturduk sohbet falan güzel geçmişti.Karı koca uğramışlar 2 gün önce eşim sadece acaba sevmedimi sormadıda hiç eşiniz ne yapıyor diye falan dedi yani tabiki mecburiyeti yok kimsenin ama ben biraz soğuk biriyimdir acaba yakınmı bulmadı diye düşündüm ki o gün gayet iyiydim

Yurtdışına gitmem gerekti ağustosta geldim turkiyeye hyr çağırmadılar açıkcası ben çağırdım sen çağırmadında değilim zahmet vermek istemem zaten ama eşiniz nasıl diye sormaması da evet sanırım sevmedi :))

Mesajımı düzenledim ama sayfa güncellenmemiş sizde, 7 aydır sizi davet etmediler mi? Etmedilerse kocanızın ayy cnm yha seni sevmedi mi acb :/// demesi saçma farkında mısınız? Belki kocanızdan hoşlanmadı? Çok gereksiz laf etmiş siz de gereksiz kafaya takmışsınız.

Of bu site alıntıları güncellemiyor sinir bozucu. Daha yeni gelmişsiniz kadın da umursamamış evet ama dediğim gibi kocanızın lafı çok saçma. Öyle bile düşünse söylenmez yani

Evet yaa morelimi bozdu akşam akşam :) dedim zaten kusurum olduğunu düşünmüyorum sevmek zorunda da değil sormazda sormasın ben soruyomuyum kocasını görünce

Siz neden bu durumu bu kadar önemsediniz ki?
Kadın sizi sevmese ne olur ayrıca, dünyanız başınıza falan mı yıkılır?
İnsanlar sizi kendinisini sevdirmek çabalasn, yoksa çok üzülürüsünüz.

Tabi önemsiz bir durum ama eşim konuyu açınca hani sormadı seni hiç sevmedimi falan sonuçta eşlerimiz anlaşıyorlar bizimse tanışmamız güzel geçmişti niiideeennn beni sormadııı :)) utandım biraz eşime karşı sevilmeyen huysuz kadın gibi hissettim

Beni niye sevmesin seni sevmemiştir deyin. Utanacak bir şey yok, size gelip saçmalamasın bir daha, uyarın canımı sıkma deyin :)

Bak arkadaşım seni tanımam etmem ama sırf şu yazdıkların hatta tam 1 konu altında aynı konu altında açtığın 2. Başlığa da bakarak ne kadar ilgi odaklı yaşadığı anlayabiliyorum. Seni tanımayıp sırf şu yazdıklarından dahi senle geçinemeyeceğini anlayan biri olarak emin ol bende o diğer kişi gibi olurdum sana karşı.Ayrıca eşinin de dedikodu malzemesi vermiş gibi seni sevmedi belli ki demesi ıyyyyy yani soğuttu resmen.
Karı koca tencere kapak misali mutsuz hayatınızda başarılar.

eşiniz nasıl diye sormaması da evet sanırım sevmedi
Arkadaslarımdan bazılarının eslerini sevmem ama denk geldigimizde nezaketende olsa hal hatirlarini sorarim? Tanıstıktan sonraki takiplesme,sormak vs bunlar sevdi manasına gelmeyecegi gibi yapmadıgında sevmedi de olmuyor yani.Yapısı böyle demek ki..

Ay sevmezse sevmesin. Kocalar arkadaşmış. Kocaların karıları da arkadaş olacak diye kaide yok. Birlikte görüşünce merhaba merhaba, bitti. Siz kendi arkadaşlarınızla takılın. Tüm arkadaşlarınızın kocaları ile eşiniz süper mi hepsi ile acayip iyi arkadaş mı?
Sanmıyorum.
Hiç kafaya takılacak konu değil.
Arkadaşlık da ha deyince olmaz zaman gerekiyor

Evet yaa morelimi bozdu akşam akşam :) dedim zaten kusurum olduğunu düşünmüyorum sevmek zorunda da değil sormazda sormasın ben soruyomuyum kocasını görünce
Sizde görünce sormuyormuşsunuz neden o kadının sormamasi farkli etki yarattı

sevmezse sevmesin sanki sen onlara bayildin mi? ya da esin senin tüm arkadaslarini cok mu seviyor? senin arkadaslarinin hepsi tanisinca cok sevip arkadasligini devam ettirmek mi istedi esiyle?
sevmez sevmez yani ne olaack ki? esin sacma bir laf etmis bence.
ben olsam "odaya gidip aglayacagim, nasil beni sevmezler" diye güler dalga geçerdim.
iki konu acip sabahın besinde kafaya takilacak insanlar mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…