Sanırım sevilmedim :((

Ben böyle şeyleri hiç kafaya takmam. İnsanlar beni sevmiş mi sevmemiş mi umrumda olmaz. Seven sever sevmeyen sevmesin kendileri bilir. Benim evimde huzurum olsun da varsın yedi yabancı sevmesin

Yani kusurabakmayin da esinizle siz bir tuhafsiniz.
Genelde erkekler boyle seyleri anlamaz ve karismaz da, ama sizin kocaniz dedikodu gibi aktarmis size. Siz de hayatinizdaki kel alaka biri beni sevmedi diye icinize dert etmissiniz burda anlatiyorsunuz, herkes sizi sevmek zorunda mi ?
Biri yazmis yukarida, sanirim ben de sizi gercek hayatta sevmeyebilirdim.

Bak arkadaşım seni tanımam etmem ama sırf şu yazdıkların hatta tam 1 konu altında aynı konu altında açtığın 2. Başlığa da bakarak ne kadar ilgi odaklı yaşadığı anlayabiliyorum. Seni tanımayıp sırf şu yazdıklarından dahi senle geçinemeyeceğini anlayan biri olarak emin ol bende o diğer kişi gibi olurdum sana karşı.Ayrıca eşinin de dedikodu malzemesi vermiş gibi seni sevmedi belli ki demesi ıyyyyy yani soğuttu resmen.
Karı koca tencere kapak misali mutsuz hayatınızda başarılar.
Sende mesela bana çok patavatsız biri gibi geldin ? Karı koca arasında konuşurken istişare ettik davet edecekti etmedi geldiğinde bir “eşiniz nasıl slmımı iletin” demek çokta zor değil demediğine göre sevmedimi dedi altı üstü çünkü aile harici ilk eşimin arkadaşını agırladıgım için özendim günler öncesi.2 konu açmamın sebebi sayfaya yeni üyeyim ve konu açamadım sandığımdan

Sizde görünce sormuyormuşsunuz neden o kadının sormamasi farkli etki yarattı
Ben yine 1,2 kere sordum eşiniz nasıl çocuğunuz diye onlar sıksık eşimin yanına uğrarlar dükkana sormuyormuş hiç sonra bende sormadım bu en son 2 gün önce gelmiş eşim öyle konuyu açtı yanihbir geldiğinde sormadı diye

Aynı konuyu tekrar tekrar acıyorsunuz. Herkes bosuna kafaya taktığınız konusunda hemfikir neden ikna edemedik ki sizi

[Q
Aynı konuyu tekrar tekrar acıyorsunuz. Herkes bosuna kafaya taktığınız konusunda hemfikir neden ikna edemedik ki sizi
Ya zaten çok öldüm bittim ağlıyorum diye bişey yok sadece konu açtım fikir almak için konuyu 2 kere açmam yeni üye oldum ilk konu açıyorum yapamadım diye tekrar açtım

Ben yine 1,2 kere sordum eşiniz nasıl çocuğunuz diye onlar sıksık eşimin yanına uğrarlar dükkana sormuyormuş hiç sonra bende sormadım bu en son 2 gün önce gelmiş eşim öyle konuyu açtı yanihbir geldiğinde sormadı diye
Bence görgü gereği hani cok yakin olmazsin ama giderken esinize selam söyleyin dersin. Nasll iyi mi diye sormasanda o demek ki böyle yani sevmeyle alakası yok varsada çokta tin

[Q
Ya zaten çok öldüm bittim ağlıyorum diye bişey yok sadece konu açtım fikir almak için konuyu 2 kere açmam yeni üye oldum ilk konu açıyorum yapamadım diye tekrar açtım
Öldüm bittim ağlıyorum dememişsiniz de diğer konunuzda da size yazdım bu kadar kafaya takılacak bi şey değil bence bu. Eşimin arkadasları da bizi çağırıyor evine ama ben eşlerini takip etmek zorunda değilim. her insanla arkadas olamam kaç yasına geldik yani bu kadar kolay alamam insanları hayatıma yok ortak hesap yok takip kafa yormam tarzımın uyuşmadığı bir insansa. Size de kafası uymamış olabilir ne var bunda. Selam söyleseydin iyi olurdu tabi de söylemese de dert değil. Ayrıca eşimizin arkadaşlarının eşlerini sevmek zorunda da değiliz ben de bazılarından hoşlanmıyorum merhaba merhaba o kadar. Eşinizin gelip selam söylemedi demesi de ayrı komedi cidden. Bu kadar her seyi kafaya takarsanız hayatı kendinize zindan edersiniz

Öldüm bittim ağlıyorum dememişsiniz de diğer konunuzda da size yazdım bu kadar kafaya takılacak bi şey değil bence bu. Eşimin arkadasları da bizi çağırıyor evine ama ben eşlerini takip etmek zorunda değilim. her insanla arkadas olamam kaç yasına geldik yani bu kadar kolay alamam insanları hayatıma yok ortak hesap yok takip kafa yormam tarzımın uyuşmadığı bir insansa. Size de kafası uymamış olabilir ne var bunda. Selam söyleseydin iyi olurdu tabi de söylemese de dert değil. Ayrıca eşimizin arkadaşlarının eşlerini sevmek zorunda da değiliz ben de bazılarından hoşlanmıyorum merhaba merhaba o kadar. Eşinizin gelip selam söylemedi demesi de ayrı komedi cidden. Bu kadar her seyi kafaya takarsanız hayatı kendinize zindan edersiniz
Doğru söylüyorsunuz

X