Sanal ortamdan tanıştığın biriyle görüşmek

Çocuk yurtdışında okuyor 2 hafta sonra girecek 3-4 ay da bir geliyor buraya buluşur mu
Kıbrıs ta öğrencilerin çok rahat ilişki kurduklarını duymuştum,yaygın olarak uygulamalardan tek gecelik ilişkiler.Şimdi 3-4 ayda bir geliyorsa nasıl güvenip ilişki yürüteceksin,sinir hastası olursun.Uzak mesafe ilişkisi çok zor olur bence hiç başlama bu serüvene.Dertsiz başına dert alırsın.

Şuan sosyal medya aracılığıyla tanışıp ileri dönük ilişkisi olan da çok. Kalabalık bir ortam da buluşmanın bence zararı olmaz az çok hissediyor insan zaten. Konuşturup duracaksınız gözlem yapmak için ama kendin ile ilgili detayları çok vermiceksin mesela güvenini kazanana kadar diye düşünüyorum/
Gidilen yerlere kadın karar vermeli.

Uzak mesafe ilişkisi sıkıntılı oluyor.Her zaman buluşma olmaz.Telefonda sürekli kavga edersiniz.Yuzyuze tanistigin insana daha çok güvenirsin.

Bende buluşmuştum internetten tanıştığım biriyle. Gayet iyi gitmişti her şey. Ama dikkatli olmak lazım mutlaka kalabalık yerlerde görüşün hele de evine falan aman diyim. Bide iyice bir stalk yapın buluşmadan önce

Ben sosyal medya'dan buluṣtum eṣimle. 2 yıl sevgili olarak takıldık. Ṣimdi 3 haftalık evliyiz ve çok mutluyuz. Ikimizin'de ilk iliṣkisi. Ikimizde çok utangaç insalarız. Yani interneten baṣka biryerde birbirimizi bulamazdık
ilk görüṣme kalabalık bir yerde olsun.

Halka açık kalabalık bir yerde görüşebilirsin birine de nereye gittiğini bildirirsen bir şey olmaz

Ben hayatımın hatasını bir sohbet fikir sitesinden son erkek arkadaşımi tanıyarak yaptım bende yüzyüze buluşmaya cesaret edebilmiştim ama sonu hüsran bitti birbirimize uygun değildik tabi siz bilirsiniz isterseniz görüşün ama güvenilir insan az çıkar cinsel odaklı çoğu öylesini de tanıdım ve direk görüşmeyi bitirdim . Artık sosyal medyadan tanıştığım kimseye güvenmiyorum ve kalıcı olarak hayatımda kalacağına da inanmıyorum herşey o kadar sahte ki duygular bile.

Sizinki istisnaymiş benimki öyle olmadı internetten tanissak da çok saygısız biriymiş yeni yeni anlıyorum üç senedir sevgiliydik iyiki vaktinde erken davranip evlenmemişim diyorum yoksa evlenince kimbilir nasıl saygısızlık ederdi küçümserdi

Bence internet güvenli yer değil tanışmak için vs istisnalar kaideyi bozmaz benimki olmadı pişmanım üç senem gitti...

Ayne
Aynen katılıyorum birde ister istemez soğuma oluyor uzun zaman görmeyince yabancı gibi görünüyor gözüne üç ayda bir yine iyi de biz senede en çok iki defa yan yana gelirdik.

Bence internet güvenli yer değil tanışmak için vs istisnalar kaideyi bozmaz benimki olmadı pişmanım üç senem gitti...
Benim de yüz yüze tanıştığım insanlar benim kafama uymadı, bu bana istisna gelmiyor, teknoloji devrindeyken seçeneklerimizin (kaba bi tabirse kusura bakmayın) sadece aynı okula aynı işe gittiğimiz insanlarla kısıtlı olması dönemimize aykırı bence. Üzüldüm yine de 3 senenize, kötü olmuş

Valla artık gerçekte olsun sanal da olsun kimseye güven kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…