Sanal ortamdan tanıştığın biriyle görüşmek

Yaşı 25 benimde 22. Okuduğu okulu ve bölümü görüntülü şekilde konuştuğumuzda söylemişti. İnstagramda da zaten bana söylediği okulun sayfalarını takip ediyor eskiden beri. O konu da yalan söylemedi yani teyit ettim söylediklerini
tamam şimdi çok güvenmek için buna mı inandın bu mu yani
ahh ahhh işte böyle kandırılıyorsunuz .

Tinder gibi ben de ilk kez duydum kuzenim açtı. Görüntülü uygulama. Tamamen eğlence amaçlı kullandık. O yüzden güvenemedim ben de
Ben de çoğunluğa katılıyorum. İlla görmek istiyorsanız kalabalık bir yerde buluşun sonrasına karar verirsiniz.

Bahsettiğiniz siteyi ya da uygulamayı bilmiyorum. Ama biz de internetten tanışıp evlendik, daha önce internetten tanıştığım bi sevgilim de olmuştu kısa süreli de olsa. Kalabalık yerde, gerekirse arkadaşınızın da olduğu (belki yan masada olabilir) bi buluşma ayarlayabilirsiniz. Kötü insanlar yok mu var ama bu yüz yüze tanıştığınız insanda da var maalesef, internettekiler Hades'in evinde yaşamıyor neticede onlar da sınıf arkadaşlarımız iş arkadaşlarımız.

Niye ben üzülüyorum
En basinda "o benim hakkimda farkli bi sey dusunur mu" kaygisiyla basladiginiz iliskide boyle dusunmesin diye kendinizden cok fazla odun verirsiniz istemsizce. Bu da karsi tarafi rahatlatir. Ve siz uzulursunuz sonuc olarak. Sizi uzer yani.
Siz o platformda bulunmus olabilirsiniz, karsinizdakinin sizden asagi kalir yani yok. Esitsiniz.

1 hafta önce kuzenim ile birlikte OmeTv açtık. Ben böyle uygulamalar kullanmam kafam dağılsın diye eğlence amaçlı açtık. Sonra bir çocukla konuştum ve etkilendim baya. İnstagramdan ekledim çocuğu. 1 haftadır konuşuyoruz. İnstagramda aktif biri değil 150 kişi takip ediyor kız da yok denecek kadar az. Konuşma tarzı da öyle kötü gelmedi bilmiyorum. Ailemin yaşına kadar sordu. Buluşmak istedi bu hafta. Ben de açıkçası buluşmak istiyorum. Ama bi yanda da korkuyorum buluşmaya. Ve böyle bir yerden tanıştığımız için benim hakkımda farklı şeyler düşünür mü bilmiyorum. Sizce buluşsam mı bi insanı sadece mesajla tanımakta çok zor bilmiyorum tavsiyelerinize açığım
bence buluş. bizim zamanımızda böyle değildi ama artık hep böyle sanal ortamlardan insanlar tanışıyorlar. böyle tanışıp evlenen kişiler tanıyorum.

Kızım daha 22 yaşındasın ne işin var görüntülü sitelerde o kadar yalnız eğlencesine diyecek olgunlukda bir yaş da değilsin kaldırılmaya kanmaya çok müsaitsin. Ben yukarıda ki yorumlara katılmıyorum maleset kesinlikle buluşma. Sohbet görüntülü konuşma sitelerinde gezen erkek ile neden bi ilişkin olsun istiyorsun ki daha yaşın genç yüz yüze arkadaş ortamı vb bi yerde elbet birileri ile tanışırsın hiç gerek yok bence etkilendiysen sil engelle 2 güne unutursun bosver hic bulaşma

Yaşı 25 benimde 22. Okuduğu okulu ve bölümü görüntülü şekilde konuştuğumuzda söylemişti. İnstagramda da zaten bana söylediği okulun sayfalarını takip ediyor eskiden beri. O konu da yalan söylemedi yani teyit ettim söylediklerini
Yaşınız neden üyelik bilgilerinizde 25 görünüyor?

Bahsettiğiniz siteyi ya da uygulamayı bilmiyorum. Ama biz de internetten tanışıp evlendik, daha önce internetten tanıştığım bi sevgilim de olmuştu kısa süreli de olsa. Kalabalık yerde, gerekirse arkadaşınızın da olduğu (belki yan masada olabilir) bi buluşma ayarlayabilirsiniz. Kötü insanlar yok mu var ama bu yüz yüze tanıştığınız insanda da var maalesef, internettekiler Hades'in evinde yaşamıyor neticede onlar da sınıf arkadaşlarımız iş arkadaşlarımız.
Aynen ben de böyle düşünüyorum etrafımızdaki çoğu kişi bu şekilde

En basinda "o benim hakkimda farkli bi sey dusunur mu" kaygisiyla basladiginiz iliskide boyle dusunmesin diye kendinizden cok fazla odun verirsiniz istemsizce. Bu da karsi tarafi rahatlatir. Ve siz uzulursunuz sonuc olarak. Sizi uzer yani.
Siz o platformda bulunmus olabilirsiniz, karsinizdakinin sizden asagi kalir yani yok. Esitsiniz.
Şöyle ama benim bulunma amacım kötü niyetli değildi. Ama onunkini bilmiyorum işte yoksa ben kendimden eminim. Kötü bi amaçla girmediğim için öyle düşünsün farklı şeyler uyansın kafasında istemiyorum eğer niyeti oysa

Kızım daha 22 yaşındasın ne işin var görüntülü sitelerde o kadar yalnız eğlencesine diyecek olgunlukda bir yaş da değilsin kaldırılmaya kanmaya çok müsaitsin. Ben yukarıda ki yorumlara katılmıyorum maleset kesinlikle buluşma. Sohbet görüntülü konuşma sitelerinde gezen erkek ile neden bi ilişkin olsun istiyorsun ki daha yaşın genç yüz yüze arkadaş ortamı vb bi yerde elbet birileri ile tanışırsın hiç gerek yok bence etkilendiysen sil engelle 2 güne unutursun bosver hic bulaşma
Ben normalde instagrmadan tanışmaya bile karşı bir insandım. Şu ana kadar ki ilişkilerim de hep yüz yüze tanışmayla oldu sonuç yine hüsran. Etkilendim sadece buluşup görsem zaten anlarım ona göre devam ederim ben de

Hiç internetten biriyle tanışmadim ama ben olsam kesin bulusurdum:)
Ne olacak yaa, beğenmezsen daha gorusmezsin. Ama kalabalık bir yerde buluş. Arabasına falan binme sakin 😇 sonra su akar yolunu bulur

Kardeşim internetten tanıştı evleniyor şimdi. Nişanı olacak. Çocuk geldi tanıştıl filan. Bence çok da sıkıntılı değil bilinçli davrandıktan sonra.

Herkes de böyle şeylere karşı ve eğlenme amaçlı yapıyor😅 karşı değilim giriyorum uygulamalara deyin işte.
Uygulamayı ben de ilk defa duydum ama tinder gibiymiş görüşmeyin bence.

X