Sanal ortamdan tanıştığın biriyle görüşmek

"Böyle bir yerden tanıştığımız için hakkımda farklı düşünür mü"... Bence siz onun hakkında farklı düşünün. Çok istiyorsanız gidin ama mutlaka sizi uzaktan izleyen bir arkadaşınız olsun ortamda. Hakkınızda çok bilgi paylaşmayın, mahrem konulara girerse ortamı terk edin. Hatta bence hiç buluşmayın.
Buna kesinlikle katılıyorum. Sizi izleyen bir yakininiz mutlaka olsun. Kalabalık ortamda bir kahve içmekten birşey olmaz bence de. Ama özel hiç bir bilgi vermeyin.

Ben sosyal medya'dan buluṣtum eṣimle. 2 yıl sevgili olarak takıldık. Ṣimdi 3 haftalık evliyiz ve çok mutluyuz. Ikimizin'de ilk iliṣkisi. Ikimizde çok utangaç insalarız. Yani interneten baṣka biryerde birbirimizi bulamazdık
ilk görüṣme kalabalık bir yerde olsun.
Çok mutlu haliniz daha 3 haftalık evliyken size sormadan ailesinin yatılı gelmesi ☺️

Baktım instagramdan ekli olanlara da 3-5 kız var anca çoğu erkek
Instagram hesabı dediğiniz nedir ki ?
Belki başka bir hesabı daha vardır bunu bilemeyiz yani sadece bunu baz almayın.
Bence burada önemli olan nereden tanıştığınız değil çocuğun Kıbrıs'ta yaşıyor olması.
Yani birbirinizi begenseniz bile ne olacak 3 ayda bir görüşmek için bekleyip duracaksiniz.
Hani şöyle 6 ay ne bileyim 1 yıl vakit geçirip ilişki yasasaniz da öyle gitse okey ama bu şekilde daha tanımadan uzak mesafe ilişkisi çok saçma bence.

Bence burada önemli olan nereden tanıştığınız değil çocuğun Kıbrıs'ta yaşıyor olması.
Yani birbirinizi begenseniz bile ne olacak 3 ayda bir görüşmek için bekleyip duracaksiniz.
Hani şöyle 6 ay ne bileyim 1 yıl vakit geçirip ilişki yasasaniz da öyle gitse okey ama bu şekilde daha tanımadan uzak mesafe ilişkisi çok saçma bence.
Aynen, görüşmeyeyim baştan olmayacak bir iş

1 hafta önce kuzenim ile birlikte OmeTv açtık. Ben böyle uygulamalar kullanmam kafam dağılsın diye eğlence amaçlı açtık. Sonra bir çocukla konuştum ve etkilendim baya. İnstagramdan ekledim çocuğu. 1 haftadır konuşuyoruz. İnstagramda aktif biri değil 150 kişi takip ediyor kız da yok denecek kadar az. Konuşma tarzı da öyle kötü gelmedi bilmiyorum. Buluşmak istedi bu hafta. Ben de açıkçası buluşmak istiyorum. Ama bi yanda da korkuyorum buluşmaya. Bu arada çocuk Kıbrısta okuyor. 2 hafta sonra okul için gidecek. Türkiye’ye de 3 ayda bir anca geliyor. Sizce buluşsam mı bilmiyorum

1 haftada sanalda konustugun birinden nasil etkilendin? Mervecik sen etkilenmeye ve aldanmaya cok musaitsin lutfen basina yeni dertler acma. Cocuk zaten kibrista okuyormus (tabi dogru olup olmadigini Allah bilir) dogru ise sen instagramda aktif degil diyorsun ama o yeterince yogundur instagrama firsat kalmiyordur o kadarini soyliyim sana.

Buluştuk ve çok samimi geldi bana. Hiç böyle cinsellik tarzı konulara vs girmedi. Normal konular konuştuk. Çiçek aldı bana yanımıza kadın gelince, eğer bir problem olmayacaksa alayım dedi. Garip olacak ama hayatımda ilk defa bir erkekten çiçek aldım. Yani gayet ilgiliydi sohbeti güzeldi. Sadece bu yurt dışı konusu beni çok düşündürüyor. Çünkü 10 gün sonra gidecek. Ne zaman gelecek belli değil. Ama çok etkilendim hoşlandım napsam bilmiyorum

Cinselllik icin konusmuyorsa bende bir sey bilmiyorum
Buluştuk ve çok samimi geldi bana. Hiç böyle cinsellik tarzı konulara vs girmedi. Normal konular konuştuk. Çiçek aldı bana yanımıza kadın gelince, eğer bir problem olmayacaksa alayım dedi. Garip olacak ama hayatımda ilk defa bir erkekten çiçek aldım. Yani gayet ilgiliydi sohbeti güzeldi. Sigara alkol vs kullanmıyorum dedi. Bilmiyorum ne kadar doğru bu devirde kullanmayan. Sadece bu yurt dışı konusu beni çok düşündürüyor. Çünkü 10 gün sonra gidecek. Ne zaman gelecek belli değil. Ama çok etkilendim hoşlandım napsam bilmiyorum

tamam şimdi çok güvenmek için buna mı inandın bu mu yani
ahh ahhh işte böyle kandırılıyorsunuz .
Buluştuk ve çok samimi geldi bana. Hiç böyle cinsellik tarzı konulara vs girmedi. Normal konular konuştuk. Çiçek aldı bana yanımıza kadın gelince, eğer bir problem olmayacaksa alayım dedi. Garip olacak ama hayatımda ilk defa bir erkekten çiçek aldım. Yani gayet ilgiliydi sohbeti güzeldi. Sigara alkol vs kullanmıyorum dedi. Bilmiyorum ne kadar doğru bu devirde kullanmayan. Sadece bu yurt dışı konusu beni çok düşündürüyor. Çünkü 10 gün sonra gidecek. Ne zaman gelecek belli değil. Ama çok etkilendim hoşlandım napsam bilmiyorum

Peki sizce çok mı erken 1 hafta oldu konuşalı buluşmak için. Şu yönden düşündüm mesajla nereye kadar yüzü yüze gelmeden anlayamam boşa zaman kaybetmeyim diye.

ohoo siz daha simdiden beklentiyle basliyorsunuz. bunu yapmayin. zaman kaybedip etmemek olarak gormeyin, tanisin konusun hic olmadi bir insan tanimis olursunuz.

Kac senesi var okulunu bitirmesine

İnstagramda 150 takipçisi olması ve kızların az olması size güven mi verdi anlamadım. Çünkü kızlarla tanıştığı başka bi mecrası var. Sizinle tanıştığı gibi kaç kişiyle tanışıyor muhabbet ediyor acaba? Düşündünüz mü

X