sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Kız sasha saçını başını yolucam senin!:KK9: Dün sevgilimle fingirdeştiğim için Sülüman'ı izleyemedim. Yarın internetten izlerim nasıl olsa diye fingirdeşmeye devam ettim. Şimdi senin bu mesajın yüzünden bölümün zerre heyecanı kalmadı.:KK43: Gel bak ben napıyorum sana.:KK9:

:KK1::KK1::KK1:

kız merak etme cok bılgı vermedım onlar ayrıntıydı:KK1:

demek sevgılınleydın ,neler yaptınız bakım

ınsallah yarın da bız bulusacagız ama umarım yatmaz

cunku bugun ankaraya gıdıyor ,ne zaman gelecek de buluscagız:KK5:

ay o kadar sınırlendım kı sarttı cunku bu ankara meselesı

nedense burnuma hıc ıyı kokular gelmıyor:KK4:

:KK1::KK1::KK1:

kız merak etme cok bılgı vermedım onlar ayrıntıydı:KK1:

demek sevgılınleydın ,neler yaptınız bakım

ınsallah yarın da bız bulusacagız ama umarım yatmaz

cunku bugun ankaraya gıdıyor ,ne zaman gelecek de buluscagız:KK5:

ay o kadar sınırlendım kı sarttı cunku bu ankara meselesı

nedense burnuma hıc ıyı kokular gelmıyor:KK4:

Öpüştük koklaştık işte kuzucum napalım.:KK9: Çalıştığı için haftaiçi pek bir şey yapamıyoruz, planlar haftasonuna kalıyo yani. Biz de evde Leyla ile Mecnun'u izliyoruz.:KK16: Ne işi var ki Ankara'da? Ayrıca burnuma kötü kokular geliyo ne demek?:44: Noldu da böyle hissettin canım?:44:

10 aydır canım. Daha yeni yani.:KK17: Ama sanki yıllardır birlikteymişiz gibi geliyo bize. Çünkü çok şey yaşadık gerçekten. İyi kötü... Ben Ankara'da yaşıyodum, ilişkimiz başladıktan bir ay sonra İstanbul'a taşındım. Böylece aynı şehirde olduk.:KK31: O yalnız yaşıyo burda, ailesi memleketlerinde kalıyo. O yüzden evli gibi olduk. Ben haftanın beş günü burdayım. Beraber uyuyup beraber uyanıyoruz. Evi temizliyorum, gömleklerini ütülüyorum, haftasonu kahvaltı hazırlıyorum ikimize.:KK16: Her şeyi birlikte yapıyoruz. İki tane köpeğimiz var, aşkım işteyken onlarla ilgileniyorum ben de. :) Bundan önceki ilişkim üç yıl sürmüştü. Ama farklı şehirlerdeydik, en fazla ayda bir iki kere görüşebiliyoduk. O ilişkimden hiçbir şey anlamamıştım. Mesafeler yüzünden hiçbir şeyi birlikte yapamıyoduk ki. Ama şimdi her şey çok güzel.:KK16::nazar:

mıkucum sen de mı sevgılıkle yanı evde yasıyorsun ,ahh imreniyorum valla sıze .

ne guzel oluyordur bırlıkte uyuyup aynı gune uyanmak :KK16:

ama mıku bırlıkte kalmanın cok fazla ıyı yonu oldugu kadar kotu yonu de yok mu ?

yanı soyle ; hanı ayrı oldugun da merak edersın bıran once evlenelım de bırlıkte

uyuyalım bırlıkte kahvaltı yapalım dıye buna ozlem duyar hatta merak edersın ,nasıl bır duygu dıye .

ama aynı evı paylasınca bu duyguyu hıssedemıyorsunuzdur herhalde.

bı'de erkek mılletı cabuk sıkılan farklı heyecan arayıslarına ıhtıyac duyan varlıklar.

hergun bırlıkte olunca sıkılma gıbı bırsey sozkonusu oluyor mu
?

ay evet canım yaa ,sanırım sekerımız dusmesın dıye bırseylerle dengelemek gerekıyor .recel degıl de sonuc da recel katkılı oluyor ,dogal bal ıle seker

ıhtıyacımızı karsılamamız gerekıyor ,ben de balı hıc sevmem ama cıkolatadan ıyıdır kılo almamak ıcın :)

canım makarnaya sımdı uzman tvden baktım da ;eger makarnayı kendı suyunda pısırıp yanı suyunu suzmeden besın degerlerını koruyup

sebzelı sosla hazırlandıgın da kılo aldırmazmıs .o zaman soyle yapabılırız ; makarnayı aynen pılav gıbı kavuralım sonra ustunu gececek kadar kaynar su koyalım

kapagınıda kapatalım suyunu da ceksın oyle pıssın .bu sekıl de makarnayı suzmeyerek besın degerlerını korumus oluruz .

sos olarak da zeytınyagın da salca yerıne domates soteleyıp sonra kabak patlıcanı da katıp soteleyıp sos hazırlayabılırz .

Kuşum bal sevmiyosan gün içinde bir porsiyon meyve yiyebilirsin. Meyvelerde doğal şeker var biliyosun ki, hem sağlıklı bir şeyler yemiş olursun. Reçel konusu şakaydı tabii ki.:KK9: Bak bu makarna olayına çok sevindim valla. Tamam biz de makarnayı bu yöntemle pişiririz o zaman. Neler yedin bugün?

Kuşum bal sevmiyosan gün içinde bir porsiyon meyve yiyebilirsin. Meyvelerde doğal şeker var biliyosun ki, hem sağlıklı bir şeyler yemiş olursun. Reçel konusu şakaydı tabii ki.:KK9: Bak bu makarna olayına çok sevindim valla. Tamam biz de makarnayı bu yöntemle pişiririz o zaman. Neler yedin bugün?

canım benım ben zaten meryeye kısıtlama getırmıyorum valla .canım ıstedıgı zaman ıstedıgım kadar yıyorum .

ac kalıp da bıde meyveyı kısıtlayamam valla :KK1: ben ınanmıyorum meyvenın bır porsıyon bır adet olayına

meyve bu yaa kılo yapacagını sanmıyorum ,ben cogu zaman hatta yemeklerden once meyve yemeye calısırım kı

ıstahım kapansın da yemek yıyemıyım dıye .

canım bugun kahvaltıda tam tahıllı gevrekle sut hazırladım bır kase onu yedım .

oglen de tonbalıklı mısırlı salata yaptım kendıme :KK16:

sen ne yaptın bugun .

kız senin konu muydu manitası hat kırmış falan
ne oldu o sonuç çıkmadı mı daha
seduş açtı benim ki hattını şimdi iyi sayılırız toparladık gibi:KK31:
Kurabişimm, geldim geldim.:KK16: Diyet falan çarpmadı, merak etmeyin.:KK9: Dün aşkıma geldim de, o yüzden giremedim. Şimdi işe gitti aşkım, ben de kuzular neler kaynatmış bir bakıyım dedim. Tüm geçmişi okudum, ama seninkiyle neler konuştuğunuza dair bir mesaj göremedim? Aranızın limoni olduğunu biliyorum sadece, o kadarı da normal demiştim zaten. Neyse gel de konuşuruz bunları.:KK54:

bebişim hoşgeldiinn:KK16: biz toparlıyoruz şimdilik iyi sayılırız biraz soğukluklar var tabi ama zamanla geçer onlarda:KK14:
okudum şekerim akkuşunlaymışsın dün gece:KK34::nazar::nazar:

mıkucum sen de mı sevgılıkle yanı evde yasıyorsun ,ahh imreniyorum valla sıze .

ne guzel oluyordur bırlıkte uyuyup aynı gune uyanmak :KK16:

ama mıku bırlıkte kalmanın cok fazla ıyı yonu oldugu kadar kotu yonu de yok mu ?

yanı soyle ; hanı ayrı oldugun da merak edersın bıran once evlenelım de bırlıkte

uyuyalım bırlıkte kahvaltı yapalım dıye buna ozlem duyar hatta merak edersın ,nasıl bır duygu dıye .

ama aynı evı paylasınca bu duyguyu hıssedemıyorsunuzdur herhalde.

bı'de erkek mılletı cabuk sıkılan farklı heyecan arayıslarına ıhtıyac duyan varlıklar.

hergun bırlıkte olunca sıkılma gıbı bırsey sozkonusu oluyor mu
?

Kuşum bak anlatıyım. Ben ablamla birlikte kalıyorum aslında. Ablam nişanlı, ama nişanlısı okul nedeniyle İzmir'de. Yani ablam yalnız kalıyo. 7 Temmuz'da düğünleri var, yani enişteciğim Temmuz itibariyle eve gelicek. Ben de bir arkadaşımla beraber eve çıkıcam. Ablamda kalmama rağmen haftanın nerdeyse beş günü sevgilimdeyim. O yüzden beraber yaşıyoruz denebilir. Sıkılma konusuna gelince, ben kendi adıma kesinlikle böyle bir şey yaşamıyorum. Sevgilim de aynı şekilde. Tabii bunun kişilerle de alakası var. Dediğin gibi de olabilir. Ama o zaman anlarsın ki o adamla evlilik falan olmaz. Birkaç ay sevgilisiyle yaşadı diye sıkılan adam evlenip yıllarca aynı kişiyle nasıl yaşıycak? Evlilik öncesi prova gibi bir şey oluyo bence birlikte kalmak. Çünkü bu zaman zarfında o insanın hayatını analiz etme şansın oluyo. Böylece evlendiğin zaman neyle karşılaşacağını önceden kestirebiliyosun. Tabii ki evliliğin getirdiği çok farklı sorumluluklar olucak, ama bu süreç insanı o sorumluluklara hazırlıyo diye düşünüyorum ben. Ha o özlem duyma konusu kişiden kişiye değişir. Bazısı bu tarz şeyleri evliliğine saklamak ister, bazısı da "sevgili" "eş" ayrımı yapmaksızın sevdiği kişiyle istediğini yaşar. Bu tamamen tercih meselesi.

Öpüştük koklaştık işte kuzucum napalım.:KK9: Çalıştığı için haftaiçi pek bir şey yapamıyoruz, planlar haftasonuna kalıyo yani. Biz de evde Leyla ile Mecnun'u izliyoruz.:KK16: Ne işi var ki Ankara'da? Ayrıca burnuma kötü kokular geliyo ne demek?:44: Noldu da böyle hissettin canım?:44:

canım bunun bı tazmınat davası ısı var .onun ıcın yargıtaydan evraklarını alıp donecek(miş)

dıyorum kı ; "bı evrak ıcın senın ne ısın var taa ankara'da "dıyorum bu sefer de bu dıyor kı ;

"ben avukatım alabılır dıye yetkı vermedım ,neden şahsıma aıt evrakları avukata yetkı vereyım

avukata o yetkıyı verdıgım de adam belkı de kotu nıyetlı kendı uzerıne gecırıp parayı alıp kaybolmayacagını

nereden bılebılırım ,rısk almak ıstemıyorum ,o yuzden kımseye yetkı veremem "dıyor .

off bılmıyorum sankı bır gun ıcın de yargıtay ısı mı hal olurmus .pesıne adam takasım var yaa

ama o da bırsuru para :KK1: adam tutcaksın yol parasını karsılayacaksın ajanlık ıcın ekstra para vereceksın

off bayag pahalıya patlar bu ıs beım:KK1: kafayı mı yıyorum ne:KK53:

canım bunun bı tazmınat davası ısı var .onun ıcın yargıtaydan evraklarını alıp donecek(miş)

dıyorum kı ; "bı evrak ıcın senın ne ısın var taa ankara'da "dıyorum bu sefer de bu dıyor kı ;

"ben avukatım alabılır dıye yetkı vermedım ,neden şahsıma aıt evrakları avukata yetkı vereyım

avukata o yetkıyı verdıgım de adam belkı de kotu nıyetlı kendı uzerıne gecırıp parayı alıp kaybolmayacagını

nereden bılebılırım ,rısk almak ıstemıyorum ,o yuzden kımseye yetkı veremem "dıyor .

off bılmıyorum sankı bır gun ıcın de yargıtay ısı mı hal olurmus .pesıne adam takasım var yaa

ama o da bırsuru para :KK1: adam tutcaksın yol parasını karsılayacaksın ajanlık ıcın ekstra para vereceksın

seduş açtı benim ki hattını şimdi iyi sayılırız toparladık gibi:KK31:

bebişim hoşgeldiinn:KK16: biz toparlıyoruz şimdilik iyi sayılırız biraz soğukluklar var tabi ama zamanla geçer onlarda:KK14:
okudum şekerim akkuşunlaymışsın dün gece:KK34::nazar::nazar:

Hoşbulduk kurabiyem. Evet sevgiliciğimdeyim hala, işten gelmesini bekliyorum.:KK16: Siz de bir an önce düzelin de burda aşk dolu mesajlarını okuyalım ya.:KK23:

X