sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

O bir is sahibi olana kadar senin icin rahat etmeyecek canim belli.. Bankalarin yzman yardimciligi sinavina girsin yaaa..

ya öyle bi bilgisi yok malesef canım dersaneye gittiği halde kpssden 50 aldı en son düşünebiliyo musun?
kitap okumaz bişe araştırmaz genel kültürüde pek yoktur..
ancak gezmek tozmak kuzenleriyle arkadaşlarıyla buluşup batak okey oynamak..

ya öyle bi bilgisi yok malesef canım dersaneye gittiği halde kpssden 50 aldı en son düşünebiliyo musun?
kitap okumaz bişe araştırmaz genel kültürüde pek yoktur..
ancak gezmek tozmak kuzenleriyle arkadaşlarıyla buluşup batak okey oynamak..

Bir insanin sosyal olmasi gezmeyi sevmesi guzel bir sey ama bunu yaninda baska seyleri de olmali dedigin gibi kitap okumak, hayata bir hedefe sahip olmak, vatana millete faydali olma amaci gutmek bunun icin calismak, ureten bir insan olmak da gerekir. Vatan demisken sevgilin askerligini yapmis mi?

Bir insanin sosyal olmasi gezmeyi sevmesi guzel bir sey ama bunu yaninda baska seyleri de olmali dedigin gibi kitap okumak, hayata bir hedefe sahip olmak, vatana millete faydali olma amaci gutmek bunun icin calismak, ureten bir insan olmak da gerekir. Vatan demisken sevgilin askerligini yapmis mi?

evet canım yaptı..
bi onu yapmış zaten başka bişe yok..

bizimkinde kıskançlık yoktu ya özenirdi sadece.. abisini çok sever kıskanırmış başkasından normalde ama benle çok iyi anlaşmıştı herkes çok şaşırmıştı "biz kıskanır uyuzluk yapar zannederdik" demişlerdi.. :KK1:
seninki abartmış sende yanlış marka verseydin keşke :KK9:

aman canım kendısı rezıl oluyor .herkes farkın da benı taklıt ettıgının .umrum da degıl o yuzden

kızlar nasılsınız...ben geldim

bugün sakın burası herkes nerde..

anzer işin zor gerçekten...

uğraş gerektiriyor sevgilin..

seni anlayamıyor neden kızdığını neden ayrıldığını anlayamamış:KK53:

senden kopamıyor ama gelip pişmanım özür dilerim diye laflarda etmiyor..

27 yaşına gelmiş insan düşünmez mi benim işim gücüm yok..

belliki çaba sarfetmiyor sorumsuzluk ediyor

kızlar kızlar merhabalar :KK3:nasılsınız keyıfler nasıl ?

muhtesem yuzyılı ızledınız mı ?bu hafta heyecanlıydı .valıde sultanın olmesıne cok uzuldum:KK5:

ardından daye hatun kendını astı ühü ühü bugun cok uzucuydu:KK25:

şu pargalı ıle nıgar cezalarını bulsa da rahatlasam ,uyuz oluyorum o pargalının

kıbırıne bencıllıgıne .hadı nıgar neyse asık oldu dıyecegım ama ,pargalı resmen

nıgarı kullandı sonra ne halın varsa gor oldu :KK4: garıbım hatıce sultanın gunahı ne:KK5:

hatıce sultan ıle nıgar kalfa karsı karsıya geldıler .sızce ne olacak ?

hatıce aldatıldıgı kadının nıgar oldugunu anlayacak mı ? yoksa uzatıp da uzatacaklar mı

bıde sacmalayıp aldattıgı kadının gulsah hatun oldugunu soylemesın bunlar:KK53:

Son düzenleme:
X