sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Yaaa itiraf ettiğime pişman etmesene.:KK43: Ne biliyim, bir şey olmaz sandım.:KK14: Ama ekmek dilimi çok inceydi, üstelik çavdar ekmeğiydi. Suçum biraz hafifledi mi acaba?:KK17: Ben çayı şekersiz içiyorum zaten, o konuda sıkıntı yok. Öğlen de yağsız, tuzsuz iğrenç bir makarna yedim. Aralarda da salata, yoğurt, fındık falan yedim. 3 litreye yakın da su içtim. Su içmeyi ihmal etme kuşum.

mıkucum bugun konusamadık senınle ,bugun dızı gunumdu:)

sekerım pekı bır kerelık affedıyorum senı,ama lutfen bundan sonra sadık kal dıyete En Büyük KK

mıkucuk bu arada ; yagsız tuzsuz makarna yıyınce kılo alınmıyor mıu:KK1:

yanı sımdı sen makarna yıyerek dıyet mı yapıyorsun :KK1: kız makarna oldugu gıbı kılo ypar yaglı yagsız ne farkeder

sen makarnaları gotur mıgdeye ,tabı sana gore dıyet gayet kolay olur masallah valla :KK1:

ahh be kusum sen ıyı su ıcebılıyorsun yaa en daha bır bardak ıcmedım yaa ıcemıyorum sevmıyorum

neyse yaa yarın zorlayacagım kendımı :KK14:

bugun bı dızı ızleyeyım dedım neler neler kacırmısım yahu .

berceste ne yuzugu taktınız sekerım ,soz mu aranızda mı ?

bu arada tatlım yuzuklerı gordum konsept ıyı guzel hos olmus ama

parmagın da goreydık ıyı olurdu bee:KK53:

bugun bı dızı ızleyeyım dedım neler neler kacırmısım yahu .

berceste ne yuzugu taktınız sekerım ,soz mu aranızda mı ?

bu arada tatlım yuzuklerı gordum konsept ıyı guzel hos olmus ama

parmagın da goreydık ıyı olurdu bee:KK53:

Yüzüğü takarken sevgilim evlilik için söz aldı benden o yuzden söz yüzüğü oluyor sanırım kendi aramızda :KK53:
Sürekli takıyorum zaten yüzüğü okulda filan yani hep parmağımda :)

Yüzüğü takarken sevgilim evlilik için söz aldı benden o yuzden söz yüzüğü oluyor sanırım kendi aramızda :KK53:
Sürekli takıyorum zaten yüzüğü okulda filan yani hep parmağımda :)

oh oh hadı hayırlısı canım .tez zaman da devamı da gelır ınsallah:KK16:

valla en once senı verecegız bu kesınlestı sımdıden :KK9:

hahahha anzerbalı cok guldum yoruma yaa .

evet dogru soyluyorsun canım apacık kıskanıyor benı

bana ozenıyor .aman ozensın sekerım ben gurur duyuyorum bundan

taklıtler aslını yasatırmıs .benı yasatıyor:21:

19 yasın da caım

canım benimde bu ayrıldığım sevgilimin kardeşi özenirdi bana..
21 yaşında o da benim kıyafetlerimi çok beğendiğini söylemiş abisine.. bidee bi elbisem vardı internetten almıştım "onu bana verir mi ki" demiş çok şaşırmıştım :KK53:ve bir kere versem sonunun gelmeyeceğini biliyodum "giyilmiş şeyi neden verim ki nerden aldığımı söylerim ordan alsın kardeşin" demiştim :KK1:
üstelik beden ölçülerimizde bir değil o benden kısa ve bir beden büyüktür benden..
özenmeyi aşmıştı o artık kıyafet alışverişlerini benim tarzımda yapmaya başladı..
ben anneler gününde facebook a annemle benim resmimi koydum kardeşlerimi etiketledim o resme ve altına da bir şiir yazdım birkaç saat sonra bi baktım o da annesiyle resmini koymuş kardeşlerini etiketlemiş ve benim şiiri yapıştırmış altına.. sinir olmuştum..

kızlar bana şu mesajı yorumlar mısınız dün gece attı benim öküz bunu :
"Resimleri silmeye kalktım elim titredi yüreğim acıdı başaramadım. Resmini silemediğim beni hayatından sildi. Amacım zorlaştırmak değil inanki. Bazen dayanamıyorum tutamıyorum kendimi. Beni affet rahatsız ediyorum ama geçer inşallah zamanla. Bu acıdan ilk defa tadıyorum belki bundan bu kadar acı geliyor. Özlemini yaşadığım birini özleme hakkım bile yok. Bu hayatın bana son kazığıydı ve en kötüsüydü. Tatlı uykular.."

canım benimde bu ayrıldığım sevgilimin kardeşi özenirdi bana..
21 yaşında o da benim kıyafetlerimi çok beğendiğini söylemiş abisine.. bidee bi elbisem vardı internetten almıştım "onu bana verir mi ki" demiş çok şaşırmıştım :KK53:ve bir kere versem sonunun gelmeyeceğini biliyodum "giyilmiş şeyi neden verim ki nerden aldığımı söylerim ordan alsın kardeşin" demiştim :KK1:
üstelik beden ölçülerimizde bir değil o benden kısa ve bir beden büyüktür benden..
özenmeyi aşmıştı o artık kıyafet alışverişlerini benim tarzımda yapmaya başladı..
ben anneler gününde facebook a annemle benim resmimi koydum kardeşlerimi etiketledim o resme ve altına da bir şiir yazdım birkaç saat sonra bi baktım o da annesiyle resmini koymuş kardeşlerini etiketlemiş ve benim şiiri yapıştırmış altına.. sinir olmuştum..

canım senın kı en azından sana ozendıgını acık acık soyluyormus.bak dıyormus ;senın kıyafetlerını tarzını begendıgını .

hatta aldıgın elbıseyı cok begenmıs gıymek bıle ıstemıs .bak benım kı de boyle soylesın ben sınır olmam aksıne hosuma gıder

yardımcı olurdum .senın kı tam kıskanc modun da degılmıs .kıskanc olsa soylemezdı .sınsı sınsı yapardı .

benım kı bıldıgın kıskanc modun da takılıyordu .mesela ben bırsey alıyorum tamam mı onlara gıdıyorum

teyze kızları fılan da oluyor .hepsı aldıgım seye gıydıgıme bayılırlar.bu kızkardes oyle degıl sankı hıc begenmemıs gıbı

burun kıvırır .madem begenmedın sen nıye benden sonra alıyorsun degıl mı:KK53: ıste o zaman sınır oluyorum

acık acık desın ; sen de gorup cok begendım dayanamadım ben de aldım desın .ama yok o oyle degıl ıste.

bende gordugu herseye burun kıvırır bır kere de aa bu cok guzelmıs demez,gıder aynısını yapar .

yıne onlardayım teyze kızı da var.teyze kızı benım parfumumu cok begendı markasını fılan sordu .

ama kızkardes oralı degıl hıc ılgılenmıyormus gıbı takılıyor .bır hafta sonra annesı kahvaltıya cagırdı benı

neyse gıttım eve ,evın ıcınden benım parfumun kokusu gelıyor:KK53: dedım ; herhal de cok sıktım eve yayıldı :KK9:

bıde odasına gectıgmız de ne goreyım ,benım parfum sısesı aynanın onun de duruyor:KK53:

yanı yuh pes dedım ıcımden

canım senın kı en azından sana ozendıgını acık acık soyluyormus.bak dıyormus ;senın kıyafetlerını tarzını begendıgını .

hatta aldıgın elbıseyı cok begenmıs gıymek bıle ıstemıs .bak benım kı de boyle soylesın ben sınır olmam aksıne hosuma gıder

yardımcı olurdum .senın kı tam kıskanc modun da degılmıs .kıskanc olsa soylemezdı .sınsı sınsı yapardı .

benım kı bıldıgın kıskanc modun da takılıyordu .mesela ben bırsey alıyorum tamam mı onlara gıdıyorum

teyze kızları fılan da oluyor .hepsı aldıgım seye gıydıgıme bayılırlar.bu kızkardes oyle degıl sankı hıc begenmemıs gıbı

burun kıvırır .madem begenmedın sen nıye benden sonra alıyorsun degıl mı:KK53: ıste o zaman sınır oluyorum

acık acık desın ; sen de gorup cok begendım dayanamadım ben de aldım desın .ama yok o oyle degıl ıste.

bende gordugu herseye burun kıvırır bır kere de aa bu cok guzelmıs demez,gıder aynısını yapar .

yıne onlardayım teyze kızı da var.teyze kızı benım parfumumu cok begendı markasını fılan sordu .

ama kızkardes oralı degıl hıc ılgılenmıyormus gıbı takılıyor .bır hafta sonra annesı kahvaltıya cagırdı benı

neyse gıttım eve ,evın ıcınden benım parfumun kokusu gelıyor:KK53: dedım ; herhal de cok sıktım eve yayıldı :KK9:

bıde odasına gectıgmız de ne goreyım ,benım parfum sısesı aynanın onun de duruyor:KK53:

yanı yuh pes dedım ıcımden

bizimkinde kıskançlık yoktu ya özenirdi sadece.. abisini çok sever kıskanırmış başkasından normalde ama benle çok iyi anlaşmıştı herkes çok şaşırmıştı "biz kıskanır uyuzluk yapar zannederdik" demişlerdi.. :KK1:
seninki abartmış sende yanlış marka verseydin keşke :KK9:

kızlar bana şu mesajı yorumlar mısınız dün gece attı benim öküz bunu :
"Resimleri silmeye kalktım elim titredi yüreğim acıdı başaramadım. Resmini silemediğim beni hayatından sildi. Amacım zorlaştırmak değil inanki. Bazen dayanamıyorum tutamıyorum kendimi. Beni affet rahatsız ediyorum ama geçer inşallah zamanla. Bu acıdan ilk defa tadıyorum belki bundan bu kadar acı geliyor. Özlemini yaşadığım birini özleme hakkım bile yok. Bu hayatın bana son kazığıydı ve en kötüsüydü. Tatlı uykular.."

canım benim anladığım bu mesajdan:

belliki üzülmüş seninle olmak istiyor...

senden birşeyler bekliyor..

ama gurur yapıp arayıp konuşmuyor özür dilemiyor..

senin onu aramanı bekliyor...

ama bu gurur ne böyle ara bunları söyle özür dile..

canım benim anladığım bu mesajdan:

belliki üzülmüş seninle olmak istiyor...

senden birşeyler bekliyor..

ama gurur yapıp arayıp konuşmuyor özür dilemiyor..

senin onu aramanı bekliyor...

ama bu gurur ne böyle ara bunları söyle özür dile..

di mi canım ya ):
bende dedim yani "pişmanım, affet, hatalarımı düzelticem demiyosunda bunu mu diyosun" diye "öyle desem ne olacak ki sen kararını vermişsin" dedi..

Anzer bali canim seninki terkedildgini anlamis ama nedenini anlamamis seni sucluyor gibi.. Ben seni hayatimdan silmek istemedim ki sen birlikte yasayabilecegimiz bir hayat sunmadin ki bana ben hayatimdan silmis olayim seni.. Kendinde biraz hata arar misin? Derdim ben olsam sanirm

Anzer bali canim seninki terkedildgini anlamis ama nedenini anlamamis seni sucluyor gibi.. Ben seni hayatimdan silmek istemedim ki sen birlikte yasayabilecegimiz bir hayat sunmadin ki bana ben hayatimdan silmis olayim seni.. Kendinde biraz hata arar misin? Derdim ben olsam sanirm

canım sen müneccimsin sanırım :KK53:
çünkü bana o mesajı dün gece attı o an cevap vermedim ama dayanamayıp bikaç saat önce mesaj attım..
ve o mesajlaşmanın içinde bana "sen niye ayrıldın benden ya anlam veremiyorum" dedi..
madem anlam veremedin bir sor di mi "noldu anzer biz neden böyle olduk" diye..
ama yok öylece bekliyo..

Son düzenleme:
canım ben onunla mesafe koymuştum arama sonra sana demiştim ya ayrılmicam ona son bi şans vericem diye o zaman ona dedimki: "bak ben işsizlik konusundan, facebooktaki sıkıcı ve gerici olayları yaşamaktan, beni değil 3. kişilere değer vermenden bıktım" oda "tamam face i kapatıcam" dedi sonra baktım gerçekten kapatmış bende ona "face i kapatmışsın" dedim o da kafama vurur gibi "evet gözünaydın" dedi.. yani bizim ve ilişkimiz için yaptıklarını sanki ben şımarıkça ve bencilce şeyler istemişim de o da yapmış gibi davranıyo bana..
son 5 aydırda böyle.. noldu bize anlamıyorum.. gözümün içine bakan bi sevgilim vardı, beni gözünden sakınırdı..

canım ben onunla mesafe koymuştum arama sonra sana demiştim ya ayrılmicam ona son bi şans vericem diye o zaman ona dedimki: "bak ben işsizlik konusundan, facebooktaki sıkıcı ve gerici olayları yaşamaktan, beni değil 3. kişilere değer vermenden bıktım" oda "tamam face i kapatıcam" dedi sonra baktım gerçekten kapatmış bende ona "face i kapatmışsın" dedim o da kafama vurur gibi "evet gözünaydın" dedi.. yani bizim ve ilişkimiz için yaptıklarını sanki ben şımarıkça ve bencilce şeyler istemişim de o da yapmış gibi davranıyo bana..
son 5 aydırda böyle.. noldu bize anlamıyorum.. gözümün içine bakan bi sevgilim vardı, beni gözünden sakınırdı..

Hm anladim canim.. Seninki bence ara ara maj atmaya devam edecek birden kopamadi o sendrn hadi eyvallah sen yoluna ben yoluma demiyor..

kopamıyor, unutamıyor, seviyor...
ama bunlarla birlikte hiçbir adım atmıyor, çaba sarfetmiyor..
istiyoki; ben hiçbişeye ses etmim, o her istediğini yapsın.. bana bi keresinde bu sebeplerden kavga ettiğimizde "evlen benimle o zaman hep gözünün önünde olim, ne dersen de yaparım" böyle bişe olabilir mi ya.. çocuk bakıcısı mıyım ben..
neyse en iyisi beklemek o harekete geçene kadar ama geç kalıcak sanırım çünkü gün geçtikçe uzaklaşıyorum kendisinden..

kopamıyor, unutamıyor, seviyor...
ama bunlarla birlikte hiçbir adım atmıyor, çaba sarfetmiyor..
istiyoki; ben hiçbişeye ses etmim, o her istediğini yapsın.. bana bi keresinde bu sebeplerden kavga ettiğimizde "evlen benimle o zaman hep gözünün önünde olim, ne dersen de yaparım" böyle bişe olabilir mi ya.. çocuk bakıcısı mıyım ben..
neyse en iyisi beklemek o harekete geçene kadar ama geç kalıcak sanırım çünkü gün geçtikçe uzaklaşıyorum kendisinden..

O bir is sahibi olana kadar senin icin rahat etmeyecek canim belli.. Bankalarin yzman yardimciligi sinavina girsin yaaa..

X