sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Neden böyle dediğini anlamadım orada benim amacım balkabağı gibi yüzüğü göstermek değil doğanın içine yüzüğümü gizlemek
[/CENTER][/QUOTE]

Sanırım beni yanlış anladın. Ben konsepti gayet iyi anlamıştım zaten, sadece espri yaptım. Kaldı ki fotoğrafları beğendiğim de ortada. Neyse, kusura bakma.

Sanırım beni yanlış anladın. Ben konsepti gayet iyi anlamıştım zaten, sadece espri yaptım. Kaldı ki fotoğrafları beğendiğim de ortada. Neyse, kusura bakma.[/QUOTE]

Yanlış anlamışım sen de kusura bakma :)

Son düzenleme:
sevgılım tabıkı de farkın da o da dıyor "sana ozenıyor bosver "dıyor .

ben de takılmıyorum zaten ,taklıtler aslını yasatırmıs :KK14:
işte budur :KK66: kaç yaşında bu görümce adayı :KK1:
Olur o kadar kuzucum, bir anda hiçbir şey olmamış gibi davransaydı o zaman tuhaf olurdu zaten. :) Düzelcek düzelcek, biliyorum ben.:KK34:
dimi ama onun yapısı öyle zaten:KK16: inşallah düzeleceğiz mikum:KK54:

sağol tatlım :KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Neden böyle dediğini anlamadım orada benim amacım balkabağı gibi yüzüğü göstermek değil doğanın içine yüzüğümü gizlemek

mikum espiri yaptı bebiş ya niye alındın hemen çok beğendik hepimiz :KK54:

Son düzenleme:
aa ben ekledin de kaldırıp yerine o profesyonel fotoları ekledin sanmıştım. meğer senin çekinmiş vaay bee ellerine sağlık :KK16:
Hehehe teşekkür ederim :KK16:
Önemli değil, arada sırada olur böyle şeyler. :) Fotoğraf makinenin markası, modeli ne?
Daha fotoğraf makinesi almadım geçici bir hevestir bendeki belki diye acele etmedim bunları iphone 4 ile çektim :KK53:
fıstıklar ben geldım nasılsınız bakalım bu aksam kı konu ney=)
Hoşgeldin canım belli bir konu yok gibi karışık gidiyoruz.. Ben sevgilimle taktığımız yüzükle çektiğim fotoğrafları gösteriyordum :KK53:

gecmis olsun...

bitki cayi iciyom uyumak icin ..sayenizde kac gundur gece uykusu yok bende takip etmekde zorluk cekiyom siteyi onu oku bunu oku derkennn

oglene kadar da uyu yakinda bosanma sebebi olacaksiniz

insaAllah bu cay beni erkenden uyutur da sabah erkenden kalkarim

kız berceste sızın yuzuklerınız var mıydı
Evet tatlım 1. yılımızda taktık sevgilim benden evlilik sözü aldı ben de söz verdim sonra yüzükleri çıkardı aşktanem kendisi çalışıp kazandığı para ile almış :KK69:
Aaa! Ben profesyonel makineyle çektin sandım valla, iphone bak sen.:KK9:
Hehehe iphone iyi ya :)
nasılsınız hanımlar??
ben çok halsizim, azıcık grip olmuşum yahu :2:
Çok geçmiş olsun canım

sağolun kızlar..
bercestem resimler çok hoş ben en çok ilk baştakini beğendim o taşları öyle siz kalp şeklinde dizdiniz di mi??

X