sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Bu fotoyla bir yarışmaya katılmıştım kızlar bakalım siz de beğenecek misiniz. Fotodaki benim. İrlanda' da çekildi. Siz baktıktan bir müddet sonra sileceğim. :)

Eklentiler

• $298762_10150326063876137_709421136_8051457_407732195_n.jpg
    $298762_10150326063876137_709421136_8051457_407732195_n.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 31
nasılsınız hanımlar??
ben çok halsizim, azıcık grip olmuşum yahu :2:
geçmiş olsun anzercim bitki çayı falan iç tatlım
gecmis olsun...

bitki cayi iciyom uyumak icin ..sayenizde kac gundur gece uykusu yok bende takip etmekde zorluk cekiyom siteyi onu oku bunu oku derkennn

oglene kadar da uyu yakinda bosanma sebebi olacaksiniz

insaAllah bu cay beni erkenden uyutur da sabah erkenden kalkarim
eayrcimhoşgeldin tatlım :KK54: takıl bize şekerim :KK9:
Herkese merhaba:)
merhaba canımmm
kalplikurabiyem senin konularına göz attım da, neler çekmişsin canım öylee
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: aynen öyle tatlım
Bu fotoyla bir yarışmaya katılmıştım kızlar bakalım siz de beğenecek misiniz. Fotodaki benim. İrlanda' da çekildi. Siz baktıktan bir müddet sonra sileceğim. :)
wooooww süpperrr

Ben yatıyorum hatunlar. Yarın sevgilimin yanına gidicem, erken kalkıp hazırlanmam lazım.:KK16: Kurabiyem sen gelişmeleri yaz, ben girdiğim zaman okurum. Artık yüzün asılmasın, şu an bu modda olmanız gayet doğal. Birkaç gün içinde her şey düzelicek, merak etme sen.:KK34: Öpüyorum hepinizi tek tek.:KK54: İyi geceler.

Ben yatıyorum hatunlar. Yarın sevgilimin yanına gidicem, erken kalkıp hazırlanmam lazım.:KK16: Kurabiyem sen gelişmeleri yaz, ben girdiğim zaman okurum. Artık yüzün asılmasın, şu an bu modda olmanız gayet doğal. Birkaç gün içinde her şey düzelicek, merak etme sen.:KK34: Öpüyorum hepinizi tek tek.:KK54: İyi geceler.

iyi geceler tatlımm :KK54:

kızlar iyi geceler hayrola uykunuzmu kaçtı bu saatte yarın konuşursunuz gidin uyuyun rüyanızda pamukprenses ve yedi cüceleri görün

kızlar iyi geceler size iyi sohpetler ben yatıyorum yarın erkek kardeşimin dişi çekilecek yanında olmam gerek herif koskoca mühendis ama ne yapıyım sende gel diyor yarın görüşürüz

canım bu kız kıskanıyor seni belli

senin gibi olmaya çalışıyor özeniyor sana..

yaşı kaç canım yeni ergenlik dömenindeyse daha sık olabiliyor böyle şeyler..

ama sen boşver sen yine soğuk davranma..

geçer inş bu takıntısı bigün

canım aramız da dort yas var .19 yasın da .

sanırım kıskanıyor

aa yok canım ne kıskanması ne özenmesi :KK20:
sen kuruntu yapmışsın şeker lütfen düşünme böyle şeyler..
tatlım daha ne yapması lazımdı ki bunu sana göstermesi için :KK1: resmen gözüne gözüne sokuyor özendiğini.. kaç yaşında görümce adayı :)

hahahha anzerbalı cok guldum yoruma yaa .

evet dogru soyluyorsun canım apacık kıskanıyor benı

bana ozenıyor .aman ozensın sekerım ben gurur duyuyorum bundan

taklıtler aslını yasatırmıs .benı yasatıyor:21:

19 yasın da caım

Son düzenleme:
X