Salonda yemek masası cidden gerekli mi ?

Kaynak efsane. Ben ikna oldum hemen yemek masasını atıp yerde yemeye başlıyoruz
O bulduğum ilk google research idi. Doktordan duydum ben. Araştırırsan çıkar. Yerde yemek yemenin zararı yok, aksine sağlık acısından faydası var. Japonlarda da yerde yemek bir kültür.

ya şunu demek istedim 90% genç kadınlarda görsem okumamış kocaya kaçmış çeyizkafalılar genelde evine ilk aldığı şey oluyor konsol
Aynı şeyden bahsettiğimize emin miyiz yav. Benim evde konsol bayağı kalabalık toparlıyor, o olmasa içindekileri sığdıracak yer yok resmen. Üzerinde de at büstü, pikap ve fotoğrafımızın olduğu bir çerçeve duruyor. Büfe/gümüşlük dedikleri şey bana öyle geliyor. Tam çeyizci görl işi, gereksiz bir şey.

ya şunu demek istedim 90% genç kadınlarda görsem okumamış kocaya kaçmış çeyizkafalılar genelde evine ilk aldığı şey oluyor konsol
Evlenir evlenmez aldım ama öyle biri değilm. Evim büyük, salonumda yer var, iki tane kitaplığım ve çalışma masam var hatta. Konsolu da misafir yemek takımı ve servis tabakları, tepsiler için aldım.

Anlıyorum ama eviniz geniş ve müsaitse gayet kullanışlı bir mobilya.
Olabilir ama sarayda yaşasam almam sanırım yani dekorasyon olarak hiç bana hitap etmiyor evine alana da bir şey demiyorum. Üstte özellikle belirtim genç kızlarımız(18-20) yaşlarda nasıl evine konsol hayal edebilir diye tamam sakin olun

Tamam japonlar yapıyorsa kesin doğrudur

Mutfak masam geniş evlendiğimden beri hep farklı şehirlerde yaşadım. Evlenirken ilk tuttuğumuz ev çok dardı. Yemek masası almak mantıksızdı. Sonra maddi durumdan almadık sonra baktık böyle rahat almadık. Dediğim gibi zaten sürekli yer değiştirdim kalabalık misafirim nadiren oldu. Çok samimi değilsem mutfakta yemeyi yadırgayacaksa gelmesin daha iyi askfkflgl. Yer sofrası olayı da çook kalabalıksa artık. Yani 10 kişinin üzeriyse öyle başvurduğum bir seçenek. Memlekete yeni taşındım zaten e ailem de yeri ya da mutfağı garipsemiyor.
Ay ne açıkladım yer sofrasını

Anam bilemedim ki aynı şeyden mi bahsediyoruz fotoğraf yok mu bende araştırayım

Onun da üst bölümünde bardaklar, fincan takımı var. Alt bölüm oyuncaklarla dolu misafir gelen çocuklarla benimkiler salonda oynayabilsin diye

Yani samimi değilsem gelmesin diyebilecek lüksünüzün olması güzel bişey tabi

Onun da üst bölümünde bardaklar, fincan takımı var. Alt bölüm oyuncaklarla dolu misafir gelen çocuklarla benimkiler salonda oynayabilsin diye
Onu o şekilde kullanan hiç görmemiştim, seninki en azından işlevselmiş. Eltim tüm çeyizini sergiliyor orada. Bize temizliğe gelen abla ona gitmek istemiyor mesela. İstememe sebeplerinden biri de büfe sjjsjdkdjsl

Kafandaki canlanan şeye göre değişir bence, çok şık örnekleri var.

iyi de bunların hiçbirisi research değil ki

Yani samimi değilsem gelmesin diyebilecek lüksünüzün olması güzel bişey tabi
Evimde az eşya var. Bugüne kadar 8 evde oturdum en geniş evim şimdiki ve ben yeni yeni masa alsam mı diyorum. Ondan önce sıkışık oturmak için oraya buraya çekmem gereken mobilyaları tercih etmedim. Samimi değilsem de gelecekse nerede yemek yendiğini yadırgayacak ay ne garip diyecek biriyse kendi sorunu napabilirim yemek yedirdiğim masa da mutfakta sonuçta banyoya sofra kuruyormuşum gibi davranmanız komik değil mi

Gelecek misafirlerinize bağlı. Mutfak uygunsa daralmayacaksanız olur. Ama mutfaktaki masayı da misafire hazırlık esnasında kullanıp salonda yemek de mantıklı. Ben daha rahat ediyorum salonda yerken. Mutfağı istediğim gibi dağınık bırakabiliyorum.

Ha vitrini de aşırı güzel dekore edenler var yabancılarda dekorasyonu nasıl yapılır diye yazılar bile var bunlar için. Koyduğun objelerin yerleri ve büyüklükleri bile önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…