Salonda yemek masası cidden gerekli mi ?

Siz niye bu kadar gerildiniz ki? İyi bişey söyledim aslında samimi olmadıklarınızı ağırlamama lüksünüz olması güzel dedim. Benim yok mesela. Samimi olmadıklarımı bırakın en son koreli iki adam ağırladım

Ve ayrıca evet bence mutfakta misafir ağırlamak tuhaf. Samimiyetim olan biri yapsa neyse der geçerim ama samimi olmadığım biri mutfakta ağırlarsa eğer zorunlu bir durum yoksa garipserim açıkçası.

Salonda masa varsa ve mutfakta ağırlıyorsa ulan salona layık değil miyim diye düşünürüm Ama salonda masası yoksa garip gelmez yani.

Konsol ben de sevmiyorum da eğitim durumuyla nasıl bağdaştırıldı orası enteresan
Arkadaş konsol değil büfe ya da vitrin deniyor onlardan bahsetmiş,konsolu kurtardık ama onu da farklı şekillerde aksesuarlarla kullananlar var. Yine eğitimli durumuyla alakalı bir şey yok bence de.

Samimi olmadığım insanları ağırlamak zorunda olduğum bi hayatım yok. Bana da samimi olmadığı insanları yemekte ağırlamak garip geliyor. Ne diyim daha bilmiyorum ki. Açıklama yaptım üstüne yeni bir şey sormuşsun onu açıkladım gerildi oldum. Böyle yani birimizin hayatı diğerine garip.

Ayrıca zorunlu durum işte daha ne olsun salonda masam yok asldlflf kırk yılın başı kodaman misafir gelecek diye koskoca mobilyayı kendime külfet edemem. Salonda masa olsa orda yenir zaten

Yaklaşık 10 yıldır salonda yemek masam yok konsol koltuk takımı ve TV ünitesi var mutfağım açık mutfak 8 kişilik oluyor masam senede iki üç kere yemekli misafirimiz oluyordu gereksiz yer kapliyo sürekli temizle attım kurtuldum hala bana masa olmadan olur mu al diyenler var ama ben istemiyorum bal.gibide salon yemek masasız oluyor

Arkadaş konsol değil büfe ya da vitrin deniyor onlardan bahsetmiş,konsolu kurtardık ama onu da farklı şekillerde aksesuarlarla kullananlar var. Yine eğitimli durumuyla alakalı bir şey yok bence de.
Konsolu kurtardık jahajhahahha

Ayrıca zorunlu durum işte daha ne olsun salonda masam yok asldlflf kırk yılın başı kodaman misafir gelecek diye koskoca mobilyayı kendime külfet edemem. Salonda masa olsa orda yenir zaten
Salonda masa olmaması tuhaf geliyor dedim ya. Hiç yemek masası olmayan normal aile evi görmedim ben. Çok elitsem demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…