Salonda yemek masası cidden gerekli mi ?

Onu o şekilde kullanan hiç görmemiştim, seninki en azından işlevselmiş. Eltim tüm çeyizini sergiliyor orada. Bize temizliğe gelen abla ona gitmek istemiyor mesela. İstememe sebeplerinden biri de büfe sjjsjdkdjsl
Burdaki kıroluk alametleri bende mevcut olduğundan açıklama yapma gereği duydum yani düşündüğünüz gibi değil, böyle de oluyor şeklinde

Nerelisin nerelerde yaşadın?
Ahahah vukuatlı nüfus örneği vereyim mi

Güneydoğuluyum, eşim doğu anadolulu, eniştem iç anadolulu çevremde her bölgeden insan var. Yerde misafir ağırlayan vallahi yok

Ama ben bunun linçini yemiştim daha önce ya

O resmi ne yazarak buldun ki.
dedektiflik yaptığının farkındayım ama salon dekoru yazınca bir sürü fotoğraf çıkıyor birine tıklayınca farklı fotoğraflar çıkıyor derken gözüme ilişine kadar baktım fotoğraflara oldu mu

iyi de bunların hiçbirisi research değil ki
Ne paylaşmamı istiyorsunuz? Makale filan mı?
neden bu kadar kasıyorsunuz? Bana sağlık acısından bir doktor dedi. google’a yerde yemenin faydaları yazan linklerin hepsini mi paylaşayım? aksi bir iddia varsa buyrun siz paylaşın.

Yerde yiyemem Nihal dizlerim küt küt eder kızım

Ya ben nerenin köylüsüyüm belli değil de neyse. Ben küçükken sofrada yerdik İstanbul'un göbeğinde. Doğma büyüme köylü kocam ise hiç sofrada yememiş hep masa asdfassff
Yer sofrasına köyde bir kere oturtuldum, Allah affetsin de tabağıma yanda oturan X bir akraba dayının ayak kokusu geliyodu yemek yiyemeden kalktım. Bir daha da oturmadım zaten dizimde kist var çömemem öyle daha da

Ya ben nerenin köylüsüyüm belli değil de neyse. Ben küçükken sofrada yerdik İstanbul'un göbeğinde. Doğma büyüme köylü kocam ise hiç sofrada yememiş hep masa asdfassff
Tamamen alışkanlık meselesi. Kayınvalidemin evinde hem salonda hem mutfakta masa var ama genelde yerde yiyorlar.

Annenizin karnından çıkıp masaya oturdunuz sanırm hiç mi yer sofrasında yemediniz? Bukadar şok olmanıza şok oldum bende

Salonumda bu sehpadan var. Misafir gelince acip masaya ceviriyorum acayip isime yaradi.

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-25-12-26-24-797_com.android.chrome.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2023-11-25-12-26-21-631_com.android.chrome.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2023-11-25-12-26-15-633_com.android.chrome.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 43
Mutfaktaki daha aktif kullanılır yemek masası. Salondaki masa da çocuklu aile falan geliyor masada oturuyor çay vs oraya koyuluyor

Evlenene kadar yer sofrasında yemiş ben ve mabadı yer sofrası görmemiş kocam evlendik ve kocam ne dese iyi “lütfen yemekleri yerde yiyelim ben yer sofrası çok severim” askdkflfllg adamın içinden köylü çıktı bir anda evlenince

Yerde yiyemem Nihal dizlerim küt küt eder kızım
benim küçük kız masa sandalyesinde duramadığı için ben onlarla yerde yemek yemeğe mecburum Boni. İstersen bir kaç kere dene. Bir dizini de kırarsan midene baskı uygulandığı için daha çabuk doyma hissi uyanıyor ve az yiyorsun.
yer sofrası bir gelenek. Japonlarda da var.

Eklentiler

• 019B686F-7926-487E-8ACE-2C92F9847AD9.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 47
ya şunu demek istedim 90% genç kadınlarda görsem okumamış kocaya kaçmış çeyizkafalılar genelde evine ilk aldığı şey oluyor konsol
Benim yemek odası takımı ile aldığım konsolum ve artı olarak kütüphaneye çevirdiğim bir odam var. Genellemenize istinaden şey yapayım dedim.
O değil de kocaya kaçan kadın var mı hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…