Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

selam kızlar bugun tartılan varmı merak ediyorum :)

dün kaçamak yapmadım mutluyum :)

listeye tıpatıp uyamııyorum ,ama mktarlar aynı yani posiyonlarımı nerdeyse yediğimin yarısına düşürdüm..una denge alıyorum sürekli..

listeye göre 2 dilim fazla ekmek yıyorum ama..

bunyeyı birden sarsmıyım :)

Son düzenleme:
Dengelemek hoş olmuş ama hem pilav hem de 1 dilim ekmek mi yedin yoksa. Sebzeyi sana sevdirmemiz lazım ama nasıl nasıl nasıl. :44: Bir çözüm bulun arkadaşlaaar!

süpersin yaa evet ikisini de yedim :) pişman oldum ama inan önceki yediklerime göre bu miktar baya az :)

Daha önce ben de sormuştum ve merak ediyorum;
bahar, yaz meyvelerinden ne kadar yiyebiliriz?
Bunu bilemediğim için elma yiyorum sürekli

tatlım msjına cevap göremedim ben yazayım dedim 100gr çilek sadece 26 kalori düşünsne 1 dilim ekmek 90 kalori :) çilek yiyebilirsin gönül rahatlığyla eğer yanılmıyorsam elma da 60 kaloriydi :)

bana da zaten o bölgeler lazım
gitmeli ve gidecek inşşşşşşşş bu diet sayesinde kızzzz
teşekkür ederim iiki yayınladın bu listeyi heeeeeeee bakalım benim neremden gidecek kilolarrrr

hadi bakalımmm inşallahh bize de dediğin gibi o bölgelerden incelme lazım çok heyecanlıyım şuan :)

tatlım msjına cevap göremedim ben yazayım dedim 100gr çilek sadece 26 kalori düşünsne 1 dilim ekmek 90 kalori :) çilek yiyebilirsin gönül rahatlığyla eğer yanılmıyorsam elma da 60 kaloriydi :)

Bu diyette meyveler konusunda kalori hesabı yapıldığını zannetmiyorum, başka bir mantık güdülmüş.
Çünkü İlk sayfada Arman meyvelerle ilgili şöyle yazmış;

" yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi"

1 greyfurt'un kalorisi 60, elmanın da 60.
Ama elmayı 1 tane yiyebilirken, greyfurtu 1/2 yiyebiliyoruz
:44:.
Keza mandalinanın kalorisi 50, ama 2 tane yiyebiliyoruz.
Mantığını çözemedim, o yüzden de yaz meyvelerini yerken kalori hesabı yapmalı mıyız? Bilemedim.

bence meyvelerde tadına göre muamele yapmak lazım :) mesela karpuz kavun bunlar çok şekerli..

ama mandalin çok da şekerli olmayabiliyor , ya da boyutuna göre mi veriyor acaba bilemedim

bir de ben bu simgeleri yapamıyorum ya gülücük falan nerde onlar :)

Bilmiyorum ki!
Arman gelsin bizi aydınlatsın, bu listeyi başımıza o sardı

Bu arada gülücükleri sormuşsun;
-kullanıcı kontrol paneline gir
-ayarlarımda, seçenekleri düzenle var, onu seç
-konu görünüm seçeneklerine gel, mesaj elementlerini değiştir var. Oradaki grafikleri gösteri işaretle.

ve bol bol kahkaha at

İşte bugünkü listem,
ufak bir kaçamak olacak, ama meyvenin yerine yapacağım.
Görmemezliğe gelin artık

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz, 2 kuru kayısı, 1 ceviz
öğle2*80 gr ton balığı, salata,1 dilim uno denge
ara1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık pırasa,1 dilim uno denge, salata
gece2 kadeh şarap

bana da zaten o bölgeler lazım
gitmeli ve gidecek inşşşşşşşş bu diet sayesinde kızzzz
teşekkür ederim iiki yayınladın bu listeyi heeeeeeee bakalım benim neremden gidecek kilolarrrr

Rica ederim tatlım ne demek inşallah istediğin şekilde kilo verirsin.

Doğru değişiklikten çabuk etkilenenler senin taktiğini uygulayabilirler.

Kesinlikle öyle ben de dün yazmıştım buraya aslında görmediniz herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…