Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Aa mandalinanın o kadar kalorisi var mıymış. :44: Ben dün dedim baz olarak 60 kaloriyi kullanmak mantıklı diye. Bir de meyvelerin boyutları da önemli burada. 1 dilim ananas da yiyebiliyoruz onu yazmamışım sanırım listeye.

Kesinlikle boyut çok önemli ve tat da. Mesela muz ithal değil yerli olacak. Yerlinin şekeri daha az. Mandalinanın küçüklerinden 2 tane yenebilir. Büyükse 1 tane yersiniz. Portakal boyutunda olan mandalinalar da var.

60 kaloriyi baz alalım arkadaşlar. Karpuz mesela 100 gramında 26 kalori var. 200 gram yeriz biz. Kavun da aynı şekilde.

Bir seferlik görmezden gelelim hadi.

Merhaba tatlım , öncelikle tebrik ederim , çok güzel ilerliyorsun

bende son 6-7 kilomu verip , artık kilomu korumak istiyorum , bakalım hayırlısı olsun

takipteyim, azmin daim olsunn ....

bugün ki menüm

sabah süt içemedim uyuya kalmışım

sabah: 2 dilim ekmek içine peynir,maydanoz ve şekersiz çay

ara: 2 kayısı, 1 ceviz

öğle: misafirlikte idim biraz pilav, 2 sarma,bi bardak ayranama sporla telafi ettim

ara: 1 kayısı ve 1 ceviz

akşam: bol salata,1 dilim ekmek

ara: 1 elma 2 çilek yicem

aktivite: spor salonuna gittim 2 saate yaklaşık kardiyo yaptım,bide git gel yolda uzundu

2,5 lt su, 3 fincan form çayı 3.cü form çayımı birazdan içicem

Son düzenleme:
Canlarım bir kaç gün daha çalışacağım sonra hepsini hesaplayacağım sizler için. En fazla 60 kaloriye kadar yenebilir meyveler.

slm canım,ben de sadece elma yiyorum günde 1 tane o da.yaz meyvelerini daha çok seviyorum ondan da kararınca yeriz artık

bir hafta bitti bir haftadır yiyorum kilo verdim ama sonrasın da ben de bırakırım.

cnm nerdesin tartıldın mı yazsana çok merak ediyorummmmm:18::18::18::18:
inşşş ---- leri görürsün darısı bizlereeeeeeeeeeeee

slm canım,ben gündüz işteyim o yüzden sadece akşamları girebiliyorum.az sonra yazıcam size de moral olsun bu liste kesinlikle zayıflatıyor

evet kızlaaaaaaaaaaaaarrr,bir haftam bugün doldu tam tamına 2.900 gittievet ilk hafta zaten çok gidiyormuş ama olsun çok mutluyum.pztesi dayanamayıp tartılmıştım 1.700dü giden bu sabah 1.200 daha eksik çıktım.
kesinlikle bırakmayın bu listeyi harika

tebrikler cnm ne güzel bayağı kilo gitmişşşşşşşşşş
darısı bana ve diğer arkadaşlarımaaaaaaaaaaaaaaa

teşekkürler canımsen de 6 kilo vermişsin ne kadar sürede verdin canım??

evet cnm bende kilo verdim de yaklaşık ocaktan beri diyebiliriz çünki çok sıkı tutamadım dieti hep bi sorun oldu kaldı ama bu diet bana da ii gelecek inş aslında bende bugün tartıldım az az kıpırdanmalar var bakalım ne çıkacak bende pazartesi tartılacağım bu yola başkoydum bakalım ne olacak:26: sen ben kilo verene dek bana yaklaşırsın cnm hadi ikimizde 70 lilerden çıkıp 60 lıları görrüz inşşşşş

Son düzenleme:

olsun canım gitsin de uzun sürede gitse de olur çünkü sağlıklı beslenmeyi bırakırsak zaten kiloları geri alırız.tabi insan birden vermek istiyor ama birden almadık ki bu kiloları.burada birbirimize destek olup vericez inşallah canım.ben bu diyetle açlık hissettiğim için ana öğünlerin yanına hep ayran ya da yoğurt koyuyorum.neden bilmiyorum ama çok acıkıyorum.çalışma tempomdan kaynaklanıyor olabilir.inşallah sen de benim gibi vermişsindir pztesi yazarsın şekerim

evet gitsinde yavaş yavaş gitsin biz buna da razıyız
benim karnım akşam yemekten sonra acıkıyo ondan sonra da meyve yiyorum su içince kesiyo beni
şimdide form çayımı içicem bakalım pazartesi ebn ne çıkıcam ya bende meraktan ölüyom doğrusu:18::18:
yazıcammmmm muhahkkak........

evet akşam daha çok acıkıyor insan.ben form çayı içemiyorum çünkü afedersin bağırsaklarımı bozuyor.ee işteim evde olsam ben de içerdim arada.ona da çok alıştırma bence.haftada bir iki iç.

evet akşam daha çok acıkıyor insan.ben form çayı içemiyorum çünkü afedersin bağırsaklarımı bozuyor.ee işteim evde olsam ben de içerdim arada.ona da çok alıştırma bence.haftada bir iki iç.

alışıyo insan zamanla
hııı bende sevmem ama mecburiyetten içiyorum ben faydasını gördüm
zararı yok deniyo o yüzden rahat içiyorum cnm....
iştemisin şimdi ne iş yapıyorsun sen güzelim çoluk cocuk var mı

Son düzenleme:

arada ben de içeyim o zaman.pztesileri izinliyim pzar akşamı falan içeyim o zamanşu anda işte değilim.sabah 8de gidiyorum akşam 7de geliyorum.özel bir kurumda ingilizce öğretmeniyim ben.dersler 5te bitiyor ama 6/6.30a kadar çıkamıyorum başka işlerimiz oluyor.5 yıllık evliyim çocuğum yok daha nasipse yazın hamile kalmayı planlıyorum
ya sen??

bi dene bakalım nasıl olacak cnm ooo ingilizce öğretmeni mi bende ingilizce kursuna gittim tabii acemice biliyourum ben ilkokul mezunuyduım orta okula yazıldım dışardan bitirmek için ondan gittim kursa ama işe yaradı bitirdim ortaayı şimdide liseye başladım idealim var inş olur ben altta da gözüktüğü gibi evliyim ev hanımıyım ( bide öğrenciyim hani )benim de çocuğum yok eşim azosperm hastası ( yani menide hiççç sperm yok) demek biz uğraşıyoruz evliliğimizin 3.cü ayından beri inş olur dualarımda hep istiyorum da verecek olan yaradan inş benim gibi evlat hasreti ile yananlara da evlat nasip etsin
yap cnm bebişsiz ev çokkk zor........

tebrik ederim azminden dolayı.bitir tabi açıktan da olsa bitir canım.ingilizceyi de arada tekrar yaparsan bildiğini unutmazsın yoksa nankördür uçar gider.
Rabbim şifa versin canım inşallah bebeğiniz olur.dualarımda yer vericem sana da. Allah isteyen herkese versin inşallah.benim de eşim rahatsız böbrek hastası ama çocukla ilgisi yok tabi.ben de bu yıla kadar istemedim açıkcası şimdi hazır hissediyorum kendimi tabi Allah bilir olursa güzel olur.Olmazsa da her şey ondan ona da razı oluruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…