Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

slm canım.ben 72li kilolara kadar spor yapmayı düşünmüyorum.zaten çok tempolu çalışıyorum.özel bir kurumda öğretmenim ben.sabah 8de gidip akşam 7de geliyorum.hazirandan sonra rahatlıcamo zaman spor da yaparım diyorumtebrik ederim canım epey incelmişsin.ayran ve yoğurtu ben her öğüne koydum ve kilo veriyorum.haftada bir kaç gün de yumurta koymayı düşünüyorum.kilo vermem durdukça onları çıkarırım diyorum:))

selam canım,sen de epey kilo vermişsin.tebrik ederim:))

slm canım,kaısı yerine meyve koy yiyemiyorsan.sabah ılık limonlu tarçınlı su içebilirsin.kaşar peyniri ben de yiyorum ekmek arasına koyup tost yapıyorum yağsız olarak tabi.maydonoz mutlaka yiyorum yanında.
sebze olarak da pırasa,kabak,kereviz gibi şeyle tüketiyorum.

bu arada benim yarın tartı günüm.yarın tam bir hafta oluyor bakalım ne kadar vermişim toplamda pztesi dayanamayıp tartılmıştım 1.700 gitmişti üstüne kaç eklenecek ya da eklenecek mi merak ediyorum doğrusu

Çok beğendim tatlım çok güzel olmuş.

günaydınlarrrrrrrrrrrrr
armanselin hoşbulduk canımmmmm evet tatlım muz yerli bildigim kadarıla kahve sekersiz kahvaltı yapöaya çalısacagım söz canımmmmmmm

Muzu yerli yiyoruz küçük olanlardan. Kahvaltı çok çok önemli ne kadar erken açarsak fabrikayı o kadar çok işler.

oyyy bende de basen çok var sen spor yapıyor musun ?

Hayır henüz başlayamadım çalıştığım için. Dediğim gibi başlarda biraz yürüyüş yapmıştım bi 10 gün kadar da callanetics yapmıştım sonra bıraktım. Diyet sayesinde gittiler yani. Yapsaydım daha çok incelirdim kesin. :44:

Dengelemek hoş olmuş ama hem pilav hem de 1 dilim ekmek mi yedin yoksa. Sebzeyi sana sevdirmemiz lazım ama nasıl nasıl nasıl. :44: Bir çözüm bulun arkadaşlaaar!

Bu diyete uyarsan spor yapmana çok da gerek yok zaten. Yumurta 2. listede var. Ben 1.listede yemedim ama öğlen köfte tavuk v.s yerine yenebilir yumurta arada bir.

İgnisimize bir alkış tam anlamıyla olmuş.

Canım bu diyetle benim en çok basen ve göbek bölgemden gitti kilo.

Valla ben açlık çekmedim hiç. Çünkü sürekli bir şey yiyorsun ağzın boş durmuyor. Kendinize göre ayarlayabilirsiniz tabii ki.

Bence hiç aç kalmazsın, listedekileri tam olarak yersen.
Oldukça doyurucu bir liste.[/QUOTE]

Kesinlikle öyle. Çok doyurucu.

tatlım ii akşamalr nasılsın bugün göremedim seni buralarda
tatlım ben gene sana soru sorucam meyve akşam ya ben çilek yesem kaç tane yemem lazım aşmayayım diyorum sınırı da:26:

Canım benim iyiyim ben sen nasılsın? Çalışıyorum o yüzden gelemiyorum bu saatlerde girebiliyorum anca. Şimdi şöyle düşünürsek 1 tane elma yeme hakkımız var. 1 elma 60 kalori. 100 gr çilek 26 kalori. 200 gram yenebilir bu durumda. Ben de çilek yemeye başlayacağım. Akrepcik konu açmış çok faydalı bir meyve.

Daha önce ben de sormuştum ve merak ediyorum;
bahar, yaz meyvelerinden ne kadar yiyebiliriz?
Bunu bilemediğim için elma yiyorum sürekli

Canlarım bir kaç gün daha çalışacağım sonra hepsini hesaplayacağım sizler için. En fazla 60 kaloriye kadar yenebilir meyveler.

Cemrem29'umuza da koca bir alkış. Çok güzel olmuuuş.

Baya çok çalışıyormuşsun evet bir şeyler eklemen doğru senin. Çünkü bizden daha fazla kalori harcıyorsun,daha çok yemeğe ihtiyacın var halsizlik olmaması için.

Kaşar peynir ben yememiştim eğer kilo verdiyseniz yeni yapacak olan arkadaşlarımız da yemek istiyorlarsa yerler. Maydanoz kesinlikle çok iyi. Mutlaka yenmeli.

cnm nerdesin tartıldın mı yazsana çok merak ediyorummmmm:18::18::18::18:
inşşş ---- leri görürsün darısı bizlereeeeeeeeeeeee

Canım bu diyetle benim en çok basen ve göbek bölgemden gitti kilo.

bana da zaten o bölgeler lazım
gitmeli ve gidecek inşşşşşşşş bu diet sayesinde kızzzz
teşekkür ederim iiki yayınladın bu listeyi heeeeeeee bakalım benim neremden gidecek kilolarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…