Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hayırlı uğurlu olsun çok sevindim

hamurişi
tatlılar
çay şekeri
krakerler
makarna
pilav
kızartamalar

az ve çok nadiren tükettim
günde 3 dilim ekmeği aşmadım
her öğünde 200 gr kadar yoğurt tükettim evde mayalanan ama
2000 mlt yakın su içtim

en önemli silahım yediğim içtiğimi hep yazdım
günde en az 5 öğün yedim ara öğünlerde ben süt içtim hep

Son düzenleme:
Mucize diyet diye bir şey yok dediğin gibi. En doğrusu bu şekilde beslenerek vermek. Boyun ne kadar?

161 cm.
ben sağlıklı beslendim.sporumu yaptım.metin özatanın gi beslenmesini anlatan kitabından çok faydalandım
mantıklı olmaya çalıştım az ama uzun vadeli hedefler belirledim.hafta 300 gr bile versem 1 yılda 15-16 kilo demekti.hipotiroit hastasıyım 32 yaşındayım ama kesinlikle göstermiyorum

Hadi bakalım hayırlısı olsun.

Maşallah diyorum aman nazar değmesin.

2 saat sonra oraya gidiyoruz, ilk defa gideceğim onlara

canım hayırlı olsunn..ayy aşk yaa ne güzell ben de heyecanlanıyorum sayende :) eski günlerimiz gelıyor aklıma :)

sağolasın canım ..

merhabalarr çok sağlıklı bi liste teşekkürler paylaşım için benim sorum ben yurtta kalıyorum ve öğlene doğru kahvaltı yapıp bide akşam yemeği yiyebiliyorum bu listeyi nasıl uyarlayabiliriz teşekkürler şimdiden:26:

kızlar ben de zumbae01 i indirdim çok beğendim ama yapamadım vaktim olmadı..

evet canım çok eğlenceli yapması,ilk gğnler çok yorucu oluo ama baya ter atıosun,ıslanmayan çamaşrın kalmıo terden ben akşamları yapıorum,genede yapıorum.yap bence,diyetle beraber süper oluo.ve ölçülerini yaz ilk gün,kalça gögüs kol bacak göbek bel. snr 10 gün snr ölç bide,farkedio,inceliosun.ama hergün yapcan düzenli

ben 10 dk. sonra gidiyorum, giyinip kuşanayım, makyaj yapayım eccik parfümü unutmamak lazım.

bu arada BEN SU İÇİYORUM ŞU AN, SİZDE KOŞUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…