Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bugun öğlen tempolu alışveriş yürüyüşü :) yaptım :)

çayı şekersiz içiyorum artık ama bunun için 3 aydır uğraşıyorum hala da zevk vermiyor bana :120:

ayol burda ne smileyler varmış bakın ne buldum benim kaçamaklar için :131:

Hahaha cuk oturdu bu smiley yahu. :KK9:

selin bacı bak topikce dondurmayı çok seviyoruzzz listelere ekleme imkanımız varmı bişeyler yerine değiş tokuş yapsak
bu arada söylemeden edemeyeceğim ben ağir tatlı dondurmayı sevmiyorum sade olacak bana bim de var kornetto sade 65 gr 124 kal. tadıda çok harika duyurmak istedim :KK56:

Kız demeyin öyle şeyler. :KK9: Bu tamamen sizin iradenize bağlı arkadaşlar. Denk kaloride bir şeyler çıkarıp yiyin ne diyeyim. Sonra bana kilo vermem durdu,veremiyorum artık demeyin de. :KK57: Böyle yaparım size. :KK9:

kesinlikle bacı yaz geldi valla yemek yemeyim dondurma yiyeyim o dereceyim
birde selin bacı öğle öğününü bir tabak kısırla değiştirebilir miyiz hafta sonu sınavdan sonra annem kısır yapayım diyo çok severim önceden gece 2 de oturup kısır yerdim o derece :KK56::KK1:

Ekmek yerine azıcık ye madem. :KK20: :KK9:

ben 52 ile hamile kalıp 68 ile doğuma girdim.vs derken oğlum 1 yaşına geldiğinde 64 kaldımm...karar verdim sağlıklı beslenerek 50 indim.27 beden kot pantolunla çok mutluyum.2 yaşında oğlu olan bir anne diyemez kimse:KK53:
ben gi diyeti yaptım aslında diyette yok sağlıklı beslendim 5 gün 30-45 dk arası pilates yaptım
kararlı olmalı öyle mucize besinde yok aslında
haftada 500 gr bile verseniz 20 haftada 10 kilo yapar az- öz hedefler bence:nazar:
bu sayfadaki diyet sağlıklı aslında ve mantıklıda metabolizmayı hızlandırmaya yönelik
bol su için hareket edin
şeker tüketmeyin
sık sık az az yemeli
süt-yoğurt hep olmalı
makarna-pilav nadiren az yenmeli
glisemik indexleri bilinmeli besinlerin

çok sağol sodi cim valla acayip motivasyon oldu. çoğu zaman ömür boyu böyle kalacakmışım gibi geliyor. sağlıklı beslendim demişsin bu listeye benzer miydi? buradaki arkadaşlardan ilham alıp başladım bu listeye inşallah sonum iyi olur :)

Kızlar yarın sabah basliyorum bende. Bu cizelgeden bende istiyorum nasil yapabilirim?
Tatli sevmem hele dondurmayi agzima bile surmem.
Tek tatlim cayimdaki seker. Ama sanmayın ki cabuk veririm.
Çünkü inanilmaz hamur işi düşkünüyum.cok ekmek yerim.
Ama insallah yarin hersey degisecek.bu kilo 53e düşecek.

Kızlar yarın sabah basliyorum bende. Bu cizelgeden bende istiyorum nasil yapabilirim?
Tatli sevmem hele dondurmayi agzima bile surmem.
Tek tatlim cayimdaki seker. Ama sanmayın ki cabuk veririm.
Çünkü inanilmaz hamur işi düşkünüyum.cok ekmek yerim.
Ama insallah yarin hersey degisecek.bu kilo 53e düşecek.

Kaç kilosun? Öncelikle aramıza hoş geldin. :KK16: Çayındaki şekeri hayatından çıkarmalısın. Tatlandırıcı kullanabilirsin. Çizelge için buradan yardım alabilirsin. http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html Hamur işlerine de elveda demelisin. :KK20: :KK1:

HERKESE GÜNAYDINNNN :21: nasılsınız canlarrr yaza bomba olacaz bomba,içim kıpır kıpır :KK12: hadi birazda iş yapayım kimseciklerde gelmemiş daha görüşürüz :KK3:

herkese günaydınnnnnnnnnnnnn:KK3::KK3:
herkese hayırlı cumalar olsun veeeee dualarımız kabul olsunn :KK16::KK16:

Günaydın arkadaşlar :KK16::KK16::KK16:.

Bugün cuma ve geriye sayım başlıyor, pazartesi tartı günü.
Cumadan sonra bende bir heyecan başlıyor, bir heyecan başlıyor, sormayın:KK9::KK9:...
Hafta sonu kaçamak yok tabii ki:KK9:.

sabahın köründen beri diyorum ki ya ben bişey yapmayı unuttum ney ney neeeeeeeeeeey :KK45:

halbuki forumda gezmişim gezmişim buraya girmeyi unutmuşum :84: ah bu enişteniz yok mu :KK16: beni kendine aşık etti de ne hallere geldim :97: bu akşam imam nikahımız kıyılacak Allah'ın izniyle :123: Dualarınızı bekliyorum :93:

Bir gün Musa (A.S) bir kafirle din hakkında tartışmaya girmiş ve kimin haklı olduğunu anlamak için " Ateş yakıp üstünden geçelim, kim yanmazsa o haklıdır. " demişler. Musa (A.S) ve adam elele tutuşup öyle geçmişler fakat kafir adam yanmamış. Musa (A.S) Hakk'a sormuş " Ya Rabbi beni yakmayışını anlarım da kafiri niye yakmadın ? " Cenab-ı Hakk'ın verdiği cevap ise müthiş : " Bilmez misin Ya Musa, biz dostumuzun elinden tutanı yakmayız..! " En güzel Dost'a tutunmanız dileğiyle HAYIRLI CUMALAR :KK54:

Bir gün Musa (A.S) bir kafirle din hakkında tartışmaya girmiş ve kimin haklı olduğunu anlamak için " Ateş yakıp üstünden geçelim, kim yanmazsa o haklıdır. " demişler. Musa (A.S) ve adam elele tutuşup öyle geçmişler fakat kafir adam yanmamış. Musa (A.S) Hakk'a sormuş " Ya Rabbi beni yakmayışını anlarım da kafiri niye yakmadın ? " Cenab-ı Hakk'ın verdiği cevap ise müthiş : " Bilmez misin Ya Musa, biz dostumuzun elinden tutanı yakmayız..! " En güzel Dost'a tutunmanız dileğiyle HAYIRLI CUMALAR :KK54:

sabahın köründen beri diyorum ki ya ben bişey yapmayı unuttum ney ney neeeeeeeeeeey :KK45:

halbuki forumda gezmişim gezmişim buraya girmeyi unutmuşum :84: ah bu enişteniz yok mu :KK16: beni kendine aşık etti de ne hallere geldim :97: bu akşam imam nikahımız kıyılacak Allah'ın izniyle :123: Dualarınızı bekliyorum :93:

ayy çok güzel bi gün ozaman senin için. ALLAH tamamına erdirir inşallah. ben bile nasıl heycanladım şuan. aşık bacım benim.iyidir iyidir aşık olmak :KK69:
biz dostumuzun elinden tutanı yakmayız. ne büyüksün YA RAB,NE MERHAMETLİSİN. Hayırlı cumalar herkese

Son düzenleme:
X